Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: brzo se uzdrav.. otravovat se s nemocí o zkouškovém se vůbec nehodí, dokážu si to představit.. ale zdraví máme jenom jedno já jsem dělala zabijáckou zkoušku dneska.. u tohoto předmětu by mi nevadilo kdybych si ho zapsala na další semestr nebo příští rok, protože na nic nenavazuje. Horší je to s matikou, kterou jsem na poprvé neudělala, navazuje matematika II. Aspoň, že tu zkoušku z podnikové ekonomiky jsem udělala. No nic, přinejhorším pudu pracovat.. to taky nebude žádnej med, protože nemám praxi, tak mě jen tak někde nevemou. Nějak to dopadne. :-) Přeju hodně štěstí u zkoušek!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, brzy se uzdrav. Aspoň chvíli spočneš. Zkoušky si uděláš později, přece to tak nehoří. Dizinka má pravdu, zdraví máme jen jedno. Tak odpočívej ;-) Dizinko, matika se napodruhé povede. Budu držet pěsti! Ve čtvrtek mám mít 2 zkoušky. Dozvěděla jsem se to včera. Tak se jdu učit, no, a hrát. Ty dva dny před zkouškou, to fakt vychází, Veri :-) Dřív se nedonutím :-) Ať se všem daří!
Odpovedať
ahojte, Veroni rychle sa uzdrav, ja som od nedele tiez neaka chora. horucku zatial nemam, ale zato poriadnu nadchu a skriabe ma v hrdle, plus toto blbe pocasie a mala by som sa aj ucit. des. :-( baby drzim palce na skusky.
Odpovedať
ahojte :) tak a mam to spocitane - zapal priedusnice.... a to mam mat tento tyzden este 3 skusky....a dnes som zacala brat 7 dnove antibiotika, fakt neviem co mam robit :-( nevladzem ani sediet nie este sa ucit.... preco zrovna ja a preco zrovna cez prve skuskove :-( ja viem ze by som mala odpocivat ale ak mam do 6.2. stihnut vsetkych 8 skusok tak fakt neviem....pomoooooooooooc :-(
Odpovedať
Veroni radsej sa poriadne vyliec. ked to nevylezis bude to len horsie. (hovori to ta prava co sa chysta ist prechladnuta vo stvrtok na skusku :-N )
Odpovedať
Ahojte, Veroni skore uzdravenie a neboj skusky das. Ja tiez stresujem a nevidim to ruzovo najma zajtra a stvrtok, ale co sak aj opravak mame. vsetkym vela stastia v uceni a malo zachvatov lenivosti :-p
Odpovedať
Veronicka tak tie zachvaty lenivosti by fakt mohli zmiznut u mna
Odpovedať
babyyyyyyy chemiu som dala na E :-D :-D :-D veronika ty si neeeeeeskutocne sikovna :-D :-D :-D :-D ani neviete ako sa tesim, akoe ja som spravila chemiu na prvykrat, ze jake super :-D :-D :-D mno, idem sprtat geologiu na ten zajtrajsi opravak, chcem B alebo A :-D tak cafte zatim :) a vy ako inak? ziadne nove pismenka? :-)
Odpovedať
ahojte baby, Veroni gratulujem. si sikulka. ja som dostala C zo skusky. :-) uplne super, ze to uz mam z krku. teraz mam najblizsiu skusku az buduci tyzden, tak to len bude zabijak.
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, gratuluju! Je ti po zdravotní stránce lépe? U nás má taťka zápal plic a bratr nejspíš angínu :-p Já se zatím držím, cítím se fakt dobře, jen trochu unavená, a to proto, že mi přibyla 2 nová písmenka!!!! Z hudebního myšlení baroka A, z hudebního myšlení romantismu B !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, málem bych zapomněla. Taky velká gratulace. Jsme borky!
Odpovedať
dakujem :) elis, eri, aj vam velka gratulacia :-) ale nam to ide, len tak dalej :-) elis, po zdravotnej stranke? Ani dobre ale uz ani nei tak zle....ale chodenie po vonku so zapalenou priedusnicou nie je nic moc veru....do utorka mam antibiotika a straasne super sladucky sirup na kasel ktory mi zabral takmer okamzite :) uz mozem pokojne spavat a uz tolko nekaslem. Ale este furt nie som ok....nevadi, to sa spravi.... akurat sedim nad tou geologiou a celkom mi to ide. Rozmyslam ze keby zajtra dal tu istu pisomku, co je ako som pocula od starsich rocnikov dost pravdepodobne, tak mam take Acko az to pekne nie je :-D :-D :-D ale sak uvidime....ozvem sa zajtra ze ako som dopadla :) tak ahojte a pekny vecer zelam :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Veri, už se to bude jen zlepšovat :-) Aspoň že jsi schopná se soustředit. Přeju Ti, ať vám dá tu samou písemku!!! :-)
Odpovedať
dakujem baby, Elis tiez gratulujem. :-) ja sne ze sme sikulky ako inak. :-D Veroni skoro sa uzdrav. mne pravdepodobne tiez nepomohlo, ze som behala po vonku. ale co sa mi stalo baby. vcera prsalo a vsetko zamrzlo, rano boli vsetky chodniky hladke ako zrkadlo, nic posipane. som si davala pozor, aby som nespadla. aj som stastne dorazila do skoly. potom po skuske idem na stanicu. vyjdem z budovy, rozpravam sa so spoluziakom, zapinam si kabat, schadza po schodoch a... potknem sa o predposledny stupienok. :-N :-D ze ja som sa vytrepala. :-D ale nic mi nie je nastastie. chudak spoluziak sa zlakol, ani zasmiat sa neodvazil. zato mne to bolo smiesne. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Eri, ještě že se Ti nic nestalo... Člověk si dává bacha a zrovna, když by to v nejmenším nečekal, nabije si h*bu... :-D Hlavně, že jsi celá.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby... vam sa teda dari...aj ja uy mam tri skusky za sebou..z poslednej D. sa tesim. najblizsie v utorok a potom dalsi utorok a mam free.. dnes som s milacikom bola navstivit buducu svagrinku, jeho sestru. ma dve male krasne dievcatka (20mesiacov a pol roka). je super byt medzi detickami a ako sa s nimi pekne Janko hral...ale taaaaaaak nas unavili, ze sme prisli domov o tretej lahli spat a spali az do pol siestej :) inac, zda sa mi ze aj na mna lezie nejaka choroba...uf... vela stastia pri dalsich skuskach...papa
Odpovedať
tak a mam to :-) sice za E ale no co, zabijem sa ze som Excelentna? :-D mno a idem drtit na dalsie, snad vsetkych 5 buduci tyzden spravim nech mam potom uz len tie dve nepodarene na krku....
Odpovedať
Vladi, Veroni blahozelam. :-) len tak dalej. ;-)
Odpovedať
Ahoj, dneska tady zadna z vas neni? Ja vim, mate zkouskove obdobi, tak se snazte :-) . Veronice, ja jsem taky brala antibiotika, vcera jsem je dobrala. Uz tyden jsem totiz mela neustale teplotu. Ted uz je mi ale dobre, akorat mam jeste trochu kasel. Jinak gratuluji vsem k uspesne zvladnutym zkouskam a ty, ktere vas jeste cekaji, at lehce zvladnete. A jake je u vas pocasi? Porad cekam ze bude snezit a ono nic :-( . Přitom docela o kousek dal je poradna chumelenice.
Odpovedať
Jo a Elis, nebudete ted mit vyroci? Ja si pamatuji, ze jste se s pritelem dali dohromady o dva mesice drive nez my a my mame ctvrte vyroci za dva mesice, tak vy musite mit ctvrte vyroci ted nekdy, ne?
Odpovedať
ahojte, Petunka u nás je otrasné počasie, všade ľad. všetko sa šmýka, veď som aj spadla a udrala si hlavu. :-S
Odpovedať
Ericca, u nas jsou silnice a chodniky taky jako zrcadlo. Tak to mas stesti, ze se ti nic moc nestalo. No nechtela bych spadnout.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Petunko, Ty máš teda pamatováka! :-D Výročí máme ve středu. Ale Peťa ve středu ráno odjíždí na fotbalové soustředění, tak to budeme muset slavit později. U nás taky nesněží. Což je vzhledem k naší situaci dobře, protože pak máme nedostupnou příjezdovou cestu a musí se odhazovat sníh. Přidávám se k nemocným. Nejspíš jsem od bratra chytla angínu. Mám horečku a bolí mě v krku. U klavíru se nesoustředím a při učení taky ne. No, tento týden zkoušky... bude to ještě zajímavé. Veri, ani nevíš, jak ti teď rozumím... |-|
Odpovedať
Elis, tak to doufej, ze se te ta nemoc rychle pusti. Ja chodila cely minuly tyden s horeckou i do prace, protoze jsem musela, nikdo by za me tu praci neudelal. Vybrala jsem paraleny, febrisany a nic, nakonec mi pomohly tzv. rychloantibiotika.
Odpovedať
no veď ani ja som nechcela spadnúť a tento týždeň sa mi to podarilo už druhý krát. :-S Elis skoro sa uzdrav. ja som našťastie bola len trocha prechladnutá, ale dalo som sa dokopy našťastie a nemusela som brať žiadne antibiotiká.
Odpovedať
Profilova fotka
Děkuju, holky. Eri, spadla jsi dvakrát? Co hlava? Není to moc zlé, že ne? Petunko, taky musím zítra do práce. Před tím ještě mám zápočet z komorní hry. Nedokážu se moc soustředit, tak mám obavy z toho, jak to dopadne. Naštěstí hraju z not (čtyřruční hru).
Odpovedať
hej raz sa mi podarilo spadnúť zo schodov, odrela som si kolená a teraz som sa vysypala na ľade. hlava trocha bolí mám tam hrbol. ináč je to v pohode.
Odpovedať
Profilova fotka
Ještě že tak. Chodníky jsou nebezpečné. A všimla jsem si, že zebry na přechodu jsou taky kluzší, než normální asfalt. Též už jsem párkrát měla namále, ale vždycky jsem to nějak vybalancovala :-) U nás na chodnících není ani tak led, jako spíš břečka. To můžete mít sebelepší boty a můžete uklouznout. Ať už je jaro!
Odpovedať
Profilova fotka
Elis,přeju vše nej k výročí,my máme až 6.února.jinak holky jsem v pátek měla poslední pokus na tu hnusnou zkoušku o několika částech a dneska jsem se dozvěděla,že mám jak tu úvahu,tak slovíčka (konečně,měli jsme mít min.30bodů a já mám 34) a překlad do španělštiny,se kterým jsem vždycky měla problém,byl tentokrát fakt hnusnej.ale ještě nevím zbytek,takže nemůžu jásat,ale snad to vyjde
Odpovedať
ahojte :) ja len na chvilku... elis, skoro as uzdrav, veru nie je to sranda ist chora na skusky...ale v piatok som si aj vdaka chorobe ukecala to Ecko :-D zajtra pisem psycholu a cytologiu, zo psycholu nemoze byt nic ine ako acko ked spravim pisomnu cast lebo tam uz mam vela bodov no a z cytoly dal uz na troch terminoch tu istu pisomku tak snad ju da aj zajtra... :-D x-) :-N =-) :-x eri, pocuj, ty by si mala chodit von az kym sa lad neroztopi s helmou a chranicmi :-D :-N este sa nam tu prizabijes a co potom....ale je to fakt otrava taketo blbe cesty, vsetko sa smyka jak na stadione.....aj u nas... peti, tak to je super ze si sa z toho uz dostala :) ja uz sa tiez citim uplne dobre, zajtra beriem poslednu tabletku antibiotik :) a musim pochvalit lekarku ked tam za nou pojdem ze aj tie ATB aj ten sirup na kasel co mi dala celkom rychlo a super zabrali. mno, dnes podvecer ma chytil upratovaci amok (sa mi to raz za cas stava :-D ) tak som poupratovala izby, kuchynu, dala prat a konecne som sa zacala ucit na tu zajtrajsiu psycholu :-D ale nevadi, je to len 50 stran a omielali sme to dokola furt furt cely semester takze to zvladnem, do desiatej som hotova, mozno do jedenastej... idem teda poriadne na to.......ba....prave mi doprala pracka...tak idem dat dalsiu varku a potom uz vazne idem na to :-D tak ahoooooooojte :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?