Ročník 1988 ;-)

Zobraz úvodný príspevok
Pridá sa ešte niekto do pokecu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jani, děkuju. Vaše výročí si budu pamatovat, protože 9.2. mám narozky :-) Tobě gratuluju ke zkoušce. Vidíš, jak jsi šikovná! Určo napiš, až se dozvíš zbytek. Veri, tak to já příjdu ke zkoušející a hned z kraje jí řeknu, že jsem nemocná :-D Třeba se taky smiluje :-) jinak Tě obdivuju, já bych taky měla uklízet. Když byl čas, nechtělo se mi, teď zase není dostatek času a navíc jsem chorá, tak to dlabu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasně,že napíšu,doufám,že to klapne,štvalo by mě,kdyby ne,ale naděje umírá poslední.jak jste spolu s milým dlouho?my budeme mít rok teprve.jé,9.2.?tak to si někam napíšu.
Odpovedať
Profilova fotka
Jani :-) Budeme slavit 4. výročí x-) Ani se mi nechce věřit, jak to letí...
Odpovedať
ahojte, Elis, Janka gratulujem k výročiu. :-) dnes ráno som sa zobudila so strašnou svalovicou na celom krku to budem mať asi z toho ako som včera spadla, ale dnes ma už nebolí hlava. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky moje,moc dík,že jste mi držely palce,tu páteční zkoušku jsem na poslední pokus udělala a tím jsem si zachránila existenci a můžu dotáhnout bakaláře!!!!
Odpovedať
Janka to je super, budeme držať palce aj naďalej. ;-)
Odpovedať
Ahoj holky, tak se vam hlasim z prace :-) . Jeste pul hodiny a koncim. Dneska mi to docela rychle uteklo. Jani, super. Taky budu držet palce i dál :-) . Eri, to je dobre ze te neboli hlava. A doufam ze se ti nepovedlo spadnout i dneska :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Holky,moc děkuju,teď už to bude jednodušší,jen napsat bakalářku,udělat poslední zkoušky (budu mít na jaře jen asi 4) a pak státnice.ale fakt se mi ulevilo!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Jani. to je super! Moc gratuluju!!! Eri, je dobře, že už je Ti lépe. Petunko, snad ti uběhla i ta poslední půlhodina :-) Dneska jsem z práce jela k doktorovi. Měl dnes do 18hod. Po půl hodině čekání jsem to zabalila, protože za tu dobu byl v ordinaci jeden pacoš!!! :-S Stejně bych se zítra musela vypravit znovu, protože naše petřvaldská lékarna má pouze do pěti :-N Je mi hůř, než včera. Do zítřka to budu muset vydržet :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte už dávno som tu nebola môžem sa k vám pridať?
Odpovedať
baby zajtra idem rezervovať našu svadobnú cestu na Zakyntos. x-) x-) x-) sa strašne teším. najradšej by som išla hneď. dúfam, že to do júla vydržím. Petunka dnes som nikde nespadla našťastie. Januška kľudne sa pridaj, čo máš nové?
Odpovedať
Profilova fotka
Ale no pripravujeme svadbu čoraz intenzívnejšie lebo sa nam to už tak trochu blíži a okrem toho sa pripravujem aj na skušky kedže teraz je taký čas...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Elis, pokud mas i teplotu, tak me na teplotu pomohly, vice nez prasky, studene namocene ponozky a na to jsem si dala nejake hodne teple ponozky. Taky jsem to musela pres noc vylezet, jelikoz jsem sla rano do prace. Zkus to!
Odpovedať
Profilova fotka
Petunka, dekuju za radu :-) Jani, to mas ted napilno. Co vám ještě chybí? Eri, to bude nááádhera. Taky bych v takovém počasí vypadla někam do tepla. Ale neboj, o prazkách si to více užiješ, protože už nebudeš mít žádné starosti :-)
Odpovedať
babyyyyyyyyyyy 4. skuska hotovaaaaaaaaa :-) zas som bola excelentna :-D he, ale sak nevadi, hlavne nech nejak prelezem.....uz "len" 6 skusok a budem mat snad aspon trojdnove prazdniny :-S ale nevadi, aspon som sa naucila ako si radist skusky tak aby som ich nemusela robit 5 tyzdnov....vsetko zle je na nieco dobre :-) ale uz chcem mat vsetky skusky za sebou, len pre ten dobry pocit ze uz konecne mozem oddychovat....inak dnes ma aj skoro slahlo....tak mne chybalo 0,5 boda aby som mala vo vrecku 5. skusku a on nic, ani ukecat sa nedal pritom si myslim ze ten 0,5 bod by mi tam nasiel keby chcel...ale tak co uz...skusim teraz vo stvrtok....snad sa stihnem naucit.... jani, gratulujeeeeeem, myslela som na teba :-) eri, gratulujem ze si dnesny den prezila bez urazu :-) len tak dalej :-) Normalne vam tu dovolenku v dobrom zavidim...ja by som taku potrebovala teraz hned....aspon na mesiac :-D uplne ma vytacuju niektore profily ludi na ICQ co maju od 14.-15. januara vypisane ze "huraaaa praaaazdninyyyy" a podobne a podotykam ze siu to ludia co studuju pravo, medicinu a fiit....aj ja chceeeeem :-( elis, skoro sa uzdrav! pekne bud v teplucku a cajickuj :-) petusjanus, ahojte :-) mno, idem dat dokopy projekt na strednajsiu skusku....tak ahojte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veri, gratuluju! Teda, ale ten půlbod by ho nezabil. Přítel učí na výšce a některým přidal 2 body, aby měl od nich už pokoj :-D ten týpek je beztak nějaký zamindrákovaný, ne? Vidí mladé maso, které má všechno před sebou, tak asi závidí :-p
Odpovedať
akoze je divy ale tak toto...spravili vsetci okrem mna....pol boda...no skoro ma tam slahlo...sak chapes....ale zasa skusku co som spravila ja dnes nespravil od nas nikto iny tak sa to apson nejako vykompenzovalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Vidis, jaka jsi sikula :-) Asi by si pripadal divne, kdyby to dal kazdemu :-p Ve ctvrtek do uz das ;-)
Odpovedať
no to dufam....tento tyzden ma cakaju este tri skusky a vsetky planujem spravit tak dufam ze sa mi to podari....len vies, ked si predstavim ze pol boda....vrrrr...kaslat na to, aspon ze tu cytolu som spravila :-) to sa fakt tesim bo ta bola za 5 kreditov :-) uz mam 10 kreditov z povinnych a potrebujem minimalne 15 aby som presla do letneho...takze uz len 5 kreditov a som vsuchu :) samozrejme ze musim spravit aj tie ostatne ale minimum na postup do LS prveho rocnika je 15. Ak sa mi podari spravit vsetky skusky tak budem mat za tento semester aj s nepovinnymi 36 kreditov, zatial mam aj s nepovinnymi 14. Ale ja to dotiahnem :-D a vy baby ako ste na tom? kolko skusok vas este caka ?
Odpovedať
Profilova fotka
Taky by mě to naštvalo, ale nemysli na to. Vola laskavosti nenaučíš... Mám ještě zkoušku z hudební psychologie, kterou jsem si úspěšně přesunula na příští týden, zápočet z hlavního oboru a doprovazečské praxe a ještě mám příští týden koncert. Musím se proto rychle uzdravikovat. Pak budu mít týdenní prázdniny, i když budu učit, no.
Odpovedať
mno pekne....ja budem rada ked sa mi podari mat ASPON ten tyzden....ale nevidim to moc nadejne...uvidim....
Odpovedať
Profilova fotka
Budu Ti moc držet pěsti! Jdu si uvařit další čaj a pak půjdu spát. Všem přeju hodně štěstí!
Odpovedať
Profilova fotka
veronice: to by mě taky naštvalo,půl bodu,to je docela nefér.Moc moc držím palce,abys to zvládla!! děkuju všem za gratulaci,fakt mám radost!!!!
Odpovedať
Ahoj :-) Holky, vcera nam schvalili ten byt. Ted pred chvilickou jsem se to dozvedela a uplne jsem se stestim rozplakala. Ani nevite jakou mam radost, hned jsem volala priteli a plakala jsem a hrozne se smala :-D .
Odpovedať
petunko to je supeeeeeeeeeer spravicka, gratulujemmockrat!!! :-) kedy sa teda stahujete? ;-) ja sa tu prave trapim s prekladom...2 strany A5 po anglicky ku zajtrajsej skuske....akoze nie je toho moc ale ja proste nie som na jazyky.....nema nahodou niektora cas a chut mi trochen pomoct? x-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
veronice:zkusila bzch Ti s tim pomoct :-)
Odpovedať
jeeee super :) ale len ak mas cas a moc ta to nezatazi.....posli mi mail do IP, poslem ti to na mail
Odpovedať
Veronice, to ještě nevím. Je to teď úplně čerstvý, já to ještě rozdýchávám. Fakt jsem z toho byla v šoku.Ale budu Vás o všem informovat :-) .
Odpovedať
no to dufam ze budes informovat a ak nebudete byvat daleko od slovenska prideme kludne aj kolaudovat :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronice:zkusím to,ale neslibuju,že to bude úplně správně,abzs pak kvůli mě neměla chyby ve zkoušce nebo tak
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?