Skupina Basawell z Prešova

22. sep 2020110

Ahojte. Ma niekto prosím skúsenosť s touto kapelou? 🙂
A druha otázka, zajednavať kapelu ktorá nedáva zmluvu o hudobnej produkcii? Ďakujem

• @lucka153 Ahoj nemam s touto skupinou skusenosti, ale tiez rozmyslam ze by som ich rezervovala. Odpisal ti niekto s recenziou na nich? Dakujem

• @17kris  ahoj. Odpísala iba jedna pani, čo im dávala recenziu aj na fb. Ale mame ich rezervovaných, no uvidíme aké opatrenia nakoniec budú platiť :/ inak verím že budú super, podľa videí čo som videla. 🙂 len aby nám ta svadba vyšla v plnom počte 😞

• @lucka153  Ja planujem svadbu buduci rok v maji, ale uz teraz mam strach ako to bude. 🙂 Tiez sa mi velmi pacia.

• Sponzor fóra
  • Ak nezabudnem, po svadbe môžem dať vedieť, ako sme boli spokojní 🙂

• @lucka153 urcite daj vediet a kedy mas svadbu? 🙂

• Tak ja s nimi mám otrasnú skúsenosť, take stresy, ktoré oni mi spôsobili. Mala som ich rezervovaných rok dopredu a oni (podotýkam, nie mne, ako neveste, zavolali, že to rušia a neprídu) ale môjmu otcovi. Takze dozvedela som sa od ocka, 2 mesiace pred svadbou, že neprídu! Zevraj nevedia zohnať ľudí do skupiny, tak mi aspoň bolo povedané. Ani sa mi neospravedlnili. A ja som si na rýchlo vybavovala ďalšiu skupinu, najšťastnejšia našla som ešte lepšiu skupinu Muzkanci Raslavicke! Hrali úžasne !!!! Ich aj odporúčam! A s basawell hrozná skúsenosť !

• @lucia_cornakova čože? toto snáď nemyslíš vážne. Ja si ich chcem zajednať, už sme sa dohadovali aj na podrobnostiach avšak problém je v tom, že nedávajú zmluvu čo ma dosť zarazilo. Práve kvoly tomu čo ty píšeš. A skupina to nie je najlacnejšia, fúha tak teraz neviem.

• @lucia_cornakova Ja som si ich objednala na základe videí čo som videla na internete, ale naživo som ich hrať nevidela ani nepočula. Kde si na nich natrafila ty ? Ďakujem

• To so zmluvou odradzalo aj nás, ale povedali sme si že keď sú už taká známejší kapela, a boli aj v televízii, snáď by si nerobili také zlé meno a budú feroví. Aj na fb dávajú každú chvíľu fotky zo svadieb. Riziko že sa niečo stane a kapela nepride je aj pri kapele so zmluvou, nečakane udalosti, choroba atď... Zaujímalo by ma však, ak vám to pred svadbou zrušili, vrátili aspoň zálohu? 😞 samozrejme tie stresy museli byť hrozné.

• @lucka153  Lucka ty si ich videla niekde na svadbe hrat? alebo poznas niekoho kto s nimi ma dobre skusenosti? ja som teraz ozaj na pochybach aj z toho dovodu ze svadbu planujeme v maji a uz velmi nemam z coho yvberat a oni maju tento posledny volny termin vraj. Tak neviem.

• Naživo som ich nevidela hrať.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém