Skupina Basawell z Prešova

Ahojte. Ma niekto prosím skúsenosť s touto kapelou? 🙂 A druha otázka, zajednavať kapelu ktorá nedáva zmluvu o hudobnej produkcii? Ďakujem
Odpovedať
@lucka153 Ahoj nemam s touto skupinou skusenosti, ale tiez rozmyslam ze by som ich rezervovala. Odpisal ti niekto s recenziou na nich? Dakujem
Odpovedať
@17kris ahoj. Odpísala iba jedna pani, čo im dávala recenziu aj na fb. Ale mame ich rezervovaných, no uvidíme aké opatrenia nakoniec budú platiť :/ inak verím že budú super, podľa videí čo som videla. 🙂 len aby nám ta svadba vyšla v plnom počte 😞
Odpovedať
@lucka153 Ja planujem svadbu buduci rok v maji, ale uz teraz mam strach ako to bude. 🙂 Tiez sa mi velmi pacia.
Odpovedať
Ak nezabudnem, po svadbe môžem dať vedieť, ako sme boli spokojní 🙂
Odpovedať
@lucka153 urcite daj vediet a kedy mas svadbu? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja s nimi mám otrasnú skúsenosť, take stresy, ktoré oni mi spôsobili. Mala som ich rezervovaných rok dopredu a oni (podotýkam, nie mne, ako neveste, zavolali, že to rušia a neprídu) ale môjmu otcovi. Takze dozvedela som sa od ocka, 2 mesiace pred svadbou, že neprídu! Zevraj nevedia zohnať ľudí do skupiny, tak mi aspoň bolo povedané. Ani sa mi neospravedlnili. A ja som si na rýchlo vybavovala ďalšiu skupinu, najšťastnejšia našla som ešte lepšiu skupinu Muzkanci Raslavicke! Hrali úžasne !!!! Ich aj odporúčam! A s basawell hrozná skúsenosť !
Odpovedať
@lucia_cornakova čože? toto snáď nemyslíš vážne. Ja si ich chcem zajednať, už sme sa dohadovali aj na podrobnostiach avšak problém je v tom, že nedávajú zmluvu čo ma dosť zarazilo. Práve kvoly tomu čo ty píšeš. A skupina to nie je najlacnejšia, fúha tak teraz neviem.
Odpovedať
@lucia_cornakova Ja som si ich objednala na základe videí čo som videla na internete, ale naživo som ich hrať nevidela ani nepočula. Kde si na nich natrafila ty ? Ďakujem
Odpovedať
To so zmluvou odradzalo aj nás, ale povedali sme si že keď sú už taká známejší kapela, a boli aj v televízii, snáď by si nerobili také zlé meno a budú feroví. Aj na fb dávajú každú chvíľu fotky zo svadieb. Riziko že sa niečo stane a kapela nepride je aj pri kapele so zmluvou, nečakane udalosti, choroba atď... Zaujímalo by ma však, ak vám to pred svadbou zrušili, vrátili aspoň zálohu? 😞 samozrejme tie stresy museli byť hrozné.
Odpovedať
@lucka153 Lucka ty si ich videla niekde na svadbe hrat? alebo poznas niekoho kto s nimi ma dobre skusenosti? ja som teraz ozaj na pochybach aj z toho dovodu ze svadbu planujeme v maji a uz velmi nemam z coho yvberat a oni maju tento posledny volny termin vraj. Tak neviem.
Odpovedať
Naživo som ich nevidela hrať.
Odpovedať
@lucka153 masaker sú,odporúčam, roztancovali všetkých, nikdy nezrušili svadbu lebo sú to mladý a úžasní chalani, ktorí na rozdiel od väčšiny kapiel vedia super spievať, hrať kolo stolov a dôležité je že vládzu 🙂 Aj keď je pravda že jednu museli, to aj hovorili, že im je to ľúto ale ochoreli viacerí a nevedeli zohnať náhradu keďže všetci kolegovci čo poznajú mali obsadené , stane sa to ale na to že hrajú rok sú masaker
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dominikag94 fu Dominika upokojila si ma trochu, lebo tento tyzden som im zaplatila zalohu. Mas s nimim osobnu skusenost? Hrali tebe alebo niekomu znamemu na svadbe? 🙂
Odpovedať
@17kris áno hrali mojim znamim,ale boli sme tam,niečo úžasne naozaj , vedia urobiť naozaj šou,nehrajú je len ľudovky ale aj Duchoňa napr. A podobne a to prepojenie hudby s moderní,majú Naozaj dobrého Dj aj všetko
Odpovedať
@17kris tak keďže situácia je aká je, museli sme svadobnú hostinu zrušiť. Kapela nieje ochotná zálohu vrátiť, pretože vraj to nieje zrušenie z ich strany. Tak bud nájdeme nejaký spoločný nový termín na budúci rok (co si už ale predpokladám vypýtajú aj viac za odohranie), alebo vrátia ale vraj menej ako polovicu zálohy. Takže z mojej strany zatiaľ sklamanie za prístup :/ keďže zrušenie svadby nieje náš vymyslel.
Odpovedať
@lucka153 Tak ale co ja viem, tak nikto nechce vraciat zalohy, jedine ze sa najde nahradny spolocny termin. Tak je to aj u fotografa aj co sme platili zalohu za miestnost. Jednak za to nemozu oni ale ani my, cize si myslim ze 1/2 zalohy by sa len predsa vratit mala a to sa nejedna len o skupiny. Sama som sklamana.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@lucka153 ak kapela nechce vrátiť 100% zálohy, tak to riešte právne. Pri takýchto veciach sú povinní vrátiť všetko a to nielen muzikanti, ale aj fotograf a kameraman. Nejedná sa o malé peniaze. Ide o okolnosť, ktorá nie je zapríčinená vašim pričinením. Riešili sme podobný problém s advokátom, čo sa týmto zaoberá a mali sme na to nárok. 🙂
Odpovedať
Sesternici vrátili zálohu nemajú s tým problém no snažia sa ísť tu svadbu odohrať,preložiť na inokedy to že už potom to sesterka zrušila tak to je jej problém no aj napriek tomu vratili peniaze,áno trosku ich presviedčala keďže aj chlapci to majú ťažké ale to my všetci asi...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@17kris dobrý deň, prosím Vás aká bola Vaša skúsenosť so skupinou basawell na Vašej svadbe ?
Odpovedať
Profilova fotka
@luclip_12 zdravím, nemám osobnú skúsenosť ale veľmi ich aj klienti ospevovali že akí sú super že robia úžasnú zábavu a že ich prístup je veľmi profesionálny na svadbe, chválili veľmi že ani nepijú alkohol a správajú sa fakt slušne a berú to seriózne. Snáď som Vám aspoň trosku pomohla 😊
Odpovedať
@luclip_12 no bohuzial ziadna lebo savdbu som musela kvoly korone zrusit a prelozit na tento rok, ale opat som prekladala termin avsak na neurcito lebo som otehotnela. Neboli z toho nadseni ale bohuzial.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?