Suché vlasy. Ako ich zlepšiť? Poraďte

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, nikde som tuto temu nenasla, a mam taky problem... uz vyse roka si nefarbim vlasy, ale prave teraz ked mi uz pekne odrastaju tie farbene, su strasne suche a lamave, najma spodne casti, ktore som mala farbene :-( ... viete mi poradit nejaku masku, balzam,kuru alebo hocico, co tie vlasy zlepsi? dakujem :-)
Odpovedať
moja pokožka bola na tom veľmi zle, a vlasy strašne suché ani časte zastrihávanie nepomohlo
Odpovedať
to podstrihnutie určite pomôže ale obrátila by som sa aj na nejakú kvalitnejšiu kozmetiku
Odpovedať
ten expert na vlasy má super tie balíčky presne na typ vlasovej pokožky
Odpovedať
ono na to vplýva aj stres, hlavne vypadávajú keď je telo v strese
Odpovedať
Profilova fotka
@mariarobotnikova aj to je pravda. Napríklad ja to tak mávam, keď som chorá alebo sa niečo nedarí, proste nejaký ten stres je, tak sa mi to veľmi viditeľne odrazí práve na vlasoch
Odpovedať
Podstrihnutie v takychto pripadoch je podla mna zaklad. Dalej aspon raz do tyzdna dopriat vlasom nejaku tu vyzivujucu masku
Odpovedať
Profilova fotka
za mna top je vlasovy hodvab. staci ho fakt malicko a krasne sa mi aj zjemnili vlasy a aj konceky sa mi dali doporiadku
Odpovedať
Profilova fotka
tak niekomu vazne nepomoze nic alebo teda nemusi zabrat to, co inemu, kedze kazdy ma iny typ vlasov. mne pomohol kondicioner od elseve, je aj na lahke rozcesavanie.
Odpovedať
dajte si masku na vlasy a pravidelne používajte kondicionér, treba vyskúšať čo Vám na vlasy sadne
Odpovedať
Profilova fotka
mne napriklad po kondicioneri hrozne mastneli vlasy. masku si davam raz za cas, no hlavne treba natrafit na kvalitny sampon, ktory ti bude pasovat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Ja beriem doplnky stravy napríklad Biotín, železo a tak dalej..a používam oleje,.napr hodváb od CHI.. ten mi akože uplne super robí vlasky.. a podstrihávať podstrihávať
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ahoj, dievčatá. Aj ja mám práve problémy so suchými vlasmi. Snažila som sa používať nejaké regeneračné masky, ale vôbec to nezaberá. Čo si myslíte o týchto tipoch https://www.foligo.sk/suche-vlasy/ Môže niektorý z nich pomôcť? Oleje, šampóny alebo tá výživa? Už neviem, čo mám robiť.
Odpovedať
Článok sa načítava...

Odpoveď na príspevok od justiiinkaa:

Ahoj, dievčatá. Aj ja mám práve problémy so suchý…
@justiiinkaa ja sa priznam, pouzivala som rozne masky, kury, sampony, ale moje vlasy to este zhorsilo. potom som si kupila uplne ze najlacnejsi sampon aky som nasla a struktura vlasu sa mi totalne zmenila :D nastastie. niekedy proste staci malo.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zuzanellka:

@justiiinkaa ja sa priznam, pouzivala som rozne m…
@zuzanellka Akoze ti to vlasy este zhorsilo? To je ako mozne?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od zuzanellka:

@justiiinkaa ja sa priznam, pouzivala som rozne m…
@zuzanellka Co sa ti na vlasoch akoze zhorsilo. S maskami a kondicionermi je treba narabat opatrne, vlasy z nich mozu ostat fakt jemne a dost masnejuce sa. No kluden moze byt, ze niekedy ani neviem aky drahy sampon nenarobi take zazraky ako iny priemer
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?