Svadba do rana (8/9)

28. sep 202280

Ahojte,

Mam troska nezvycajnu otazku, mate skusenosti s nejakymi priestormi co Vas nechali mat svadbu do rana hocikedy? Mame troska party kamaratov, a chcela by som vediet ci to niekde takto moze fungovat? 🙂

• ked si prenajmete kultúrny dom, tak odtial vás nevyženú, lebo personál ide spať.
    obsluhu a katering si už vieš dojednať

• @cacianka  presne, tuto to tak neriešia, je to len na vás. v iných zariadeniach či reštikách by s tým jednoznačne problém mali kvôli obsluhe 🙂

• @mar_ka33  boli sme na množstve svadieb v kulturáku, starostovi/vedúcemu/ správcovi stačilo mať upratane do nedele večer, respektíve v pondelok ráno, aby mohli kuchárky variť obed pre seniorov , žiakov, ab ystihli doupratovať upraviť priestor podla ich štandardu, a aj to sa vie dohodnúť, upratovanie zaplatiť, a nestarať sa kedy si to urobia, hoc aj v nedelu v noci.

• Sponzor fóra
  • to je asi najlepšie riešenie taký nejaký kulturák, čo sa toho času týka. predsa len nepotrebujete obsluhu jedno s druhým, tak to by bolo asi najlepšie ak teda chcete oslavovať do rána

• Hmmm to je pravda. Kulturak si poupratuju, zamknu a hotovo, tam je to jedno, kedy sa svadba skonci

• @michalka0_0  presne, to v takychto velmi neriesia, ved kto by sa nechcel bavit do rana, vsak. ja osobne by som tiez nechcela odist z vlastnej svadby o 1 rano. takisto sa planujem zabavat az do rana bieleho 🙂

• to asi kazdy ma taku predstavu a taky co by chceli fakt ze klasicku svadbu, ani nemozu pocitat s tym, ze by im ludia poodchadzali nejak skoro. ono ako tieto kulturaky v tomto maju si myslim dost navrch

• kazde mesto, dedina alebo obec ma kulturat a to byvaju na taketo zabay aj tak tie najlepsie priestori

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém