Svadba v roku 2021

Profilova fotka
Ahojte, situácia je všelijaká. Síce máme termín až v septembri, ale začínam mať obavy či vôbec čosi z toho bude. Či plánovať alebo nechať tak a riešiť až mesiac dva pred tým (hlavné veci ako sála, Dj, fotograf a kameraman sú vybavené). Ako ste na tom vy, aké máte pocity? Riešite bez obáv či? 🙂
Odpovedať
My máme mať svadbu v júni. Doteraz som skepická nebola, ale keď sa pozrieš na ten covid automat, tak aj v najlepšej fáze do ktorej sa bohviekedy dostaneme môže byť max 50 ľudí. My sme chceli mať 70 ľudí. Takže neviem čo robiť. Máme zaplatených okolo 700 eur zálohy. Ak sa vezmeme v júni, ale bez ľudí tak o peniaze pravdepodobne prídeme. Ale zas svadbu na rok 2022 už presúvať nechcem. Čiže okrem toho co máme ďalej v prípravách nepokracujeme a uvidíme ako sa to vyvinie. 😐
Odpovedať
Profilova fotka
My mame tiež mat svadbu až v septembri. Dj,kameraman,fotograf a sala už dávno rezervovane a vyplatené. No popravde tiež mám zmiešané pocity a neviem čo ďalej robiť či vybavovať veci alebo nechať tak 😞
Odpovedať
Profilova fotka
My máme mať svadbu prvý októbrový víkend a riešim normálne všetko. Včera som objednala darčeky pre družičky 🙂 Zálohy máme zaplatené všetky. Samozrejme som spätne kontaktovala dodávateľov, ako by to bolo so zálohami keby sa hostina musela riešiť. Väčšina je ústretová. Svadbu určite nezrušíme. Plánovali sme okolo 80 ľudí a všetko tak aj pripravujem a keď bude musieť byť 50, tak bude 50 a keď menej tak menej. Svadba bude aj keby sme mali mať len so svedkami. Pozývam hostí normálne všetkých ktorých som chcela a keď sa to vyvinie inak, tak im proste vysvetlím, že bohužiaľ obmedzenia sú také aké sú a musíme škrtať. Každý normálny to pochopí. Tak isto darčeky pre hostí, výslužky atď. zatiaľ chystám objednávať normálne (aj keď to má ešte čas) a keby sa niečo stalo, tak im to veľmi rada dám, aj keby sa na hostine zúčastniť nemohli. Plánujeme to aspoň nejakým spôsobom s rodinou osláviť a nenechám si pokaziť radosť z príprav, veď tieto radosti sú iba raz za život. 🙂 Okrem toho trošku dúfam, že budú nejaké výnimky pre zaočkovaných alebo v ten deň otestovaných ľudí. V každom prípade, ružové okuliare nemám, som pripravená na všetky možné scenáre, ale radosť si pokaziť nenecháme 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My mame svadbu v septembri. Presuvat ju nebudeme, ak bude treba tak sa vezmeme len o svedkoch a rodicoch. Mame cca 50 hosti, ale skrtat sa da. Mame objednanu hudby, fotografa aj miestnost na svadbu, ale zbytocne mi je s nimi nieco riesit teraz, ked este nevieme aka situacia o pol roka bude. Ale chystame vsetko tak, ako bolo povodne naplanovane 🙂 pomaly objednavam vsetky svadobne detaily a tesim sa z priprav
Odpovedať
Profilova fotka
Poradíte mi nejakého DJ Bratislavky kraj prosím. Ako riešite jedlo máte cez catering? My máme svadbu v septembri a zatiaľ by sme ju chceli mat sálu - ešte nie je 100% vybavená, fotograf áno, kameraman asi ho nebudeme mat a jedlo ešte nie je odklepnute ak by nám ponúkli kuchyňu so sálou tak aj jedlo je vyriešené, saty zatiaľ veľmi nie a vy ako saty?
Odpovedať
@candice_charlie_mcqueen aj tak sa dá, je pravda, že v tejto dobe je za ťažko hocičo plánovať, no možno motyka vystrelí a situácia sa zlepší. moc by som si to osobne priala, lebo to trvá už príliš dlho
Odpovedať
@kristin96 Ahoj, my máme svadbu 19.6. miestnosť, fotografa/ video, hudbu máme zaplatených od 2019 ale to je asi tak všetko. Nič ďalšie neriešime pretože nevieme čo bude. Máme okolo 70 ľudí ale ak bude platiť Covid automat tak to asi bude nutné skresať na tých 50 a tým pádom možno budeme riešiť iba nejakú reštauráciu (podľa toho či by boli/ neboli ochotní spraviť oslavu aj pre 50tich ľudí v našej sále). Ale prekladať svadbu určite nebudeme 🙂
Odpovedať
Ahoj, my plánujeme taktiež svadbu v septembri, ale iba maličkú do 25 ľudí. Miestnosť som si už zajednala, ale je to také neisté a ostatné veci pomaličky vybavujeme. Verím, že sa táto situácia s covidom utrasie a, že si budeme môcť vychutnávať naše vysnené svadby. 😉
Odpovedať
@patriss_6 tak ono ked sa to tak vezme do septembra je to este daleko, no je fajn asi mysliet na to, ze 150 hostove svadby este asi povolene nebudu, no tak ako to mas naplanovane ty, to bude podla mna uz v pohode
Odpovedať
@05darka05 to máš pravdu, v takomto období nieje nič isté. Ale tak do septembra času dosť, môže sa toho kopec pomeniť a ja verím, že k lepšiemu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dúfajme, že sa to zmení aspoň tak, aby každá z nás mala tento VEĽKÝ DEŇ podľa predstáv 🙏🏼 My sme osobne plánovali okolo 120 hostí. Ak do 100, tak by sme to zvládli, ale do 50 určite nie... Budeme musieť potom presúvať
Odpovedať
baby vy už mate niečo naplanovane, ja teraz len začinam a chceli by sme svadbu v septembri. Je podla vas možne to stihnut naplanovat pri momentalnej situacii?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@simona__357 ano jey ja planujem od noveho roka a vydavam sa v july... A mam uz okrem oblecenia a kadernicky vsetko, ak mas na to cas tak to das aj za mesiac ale musis vediet co chces hladat a nevymyslat 🙂
Odpovedať
@jajanka30 dakujem si ma povzbudila, mam z toho zmiesane pocity, svadba nie je nieco po com tuzim aby som to mala uplne vysperkovane, ale už sa chceme zobrat
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
My plánujeme mať svadbu 3.7. a začali sme plánovať teraz 🤣🤣🤣🤣🤣
Odpovedať
@jajanka30 mňa potešila tvoja odpoveď že sa to dá dať aj za mesiac 🤣 ja v to tak tajne dúfam 🤣🤣🤣
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?