Svadobna cesta na bicykloch

Nevestičky ahooj 🙂 už sa nám to hrozne blíži a vymýšľame svadobnú cestu po Talianských mestách na bicykloch len máme taký menší problém - nemáme bicykle a v obchodoch to s nimi nevyzerá ružovo...neriešili ste niektorá podobný problém príp. ako ich zoženiem ? Požičiavať si nechceme nakoľko koviddd
Odpovedať
1
2
Držím palce s pátraním! Nám to trvalo skoro tri mesiace, ale napokon sme našli šikovné šik skladacie bicykle, ktoré nám vojdú do kufra auta
Odpovedať
😄 som rada, že v tom nie som sama ... Kde ste napokon zohnali tie skladačky ?
Odpovedať
@rumia99 semka - https://www.cyklospeciality.sk/sklada... a akurát pozerám, že ich ešte majú skladom tak nebudete možno ani čakať
Odpovedať
myslis, ze je taky problem si niekde vybrat bike? ako myslim si, ze ta hlavna sezona tak nejak uz uticha, tak je velka pravdepodobnost, ze vacsina bude skladom. aj viete presne ake by ste chceli?
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, situácia s bicyklami nie je dobrá a najbližšie mesiace ani dobrá nebude. Je to spôsobené covidom, zacpanými priesmykmi a podobne, nemá to so sezónou veľa spoločného. Momentálne je náročné aj súčiastky na bicykle zohnať. Takže určite sa nespoliehajte na to, že čo teraz nie je skladom tak o mesiac to bude. Niektorí ľudia, čo si objednali bicykle v obchodoch čakajú aj rok 🙂
Odpovedať
Hej hej to je tiez pravda. My sme boli nieco ine kupovat s vporte a vsimla som si tam par s dietatkom a to moc plakalo, lebo bicykel nebol skladom a museli by cakat vyse mesiaca, pokial by im ho vedeli dodat, co je teda podla mna masaker
Odpovedať
Profilova fotka
@sajmala Mesiac je ešte momentálne super termín 😄
Odpovedať
co to maju vsetci s tymi bicyklami poslednu dobu, nejak sa s tym dopytom roztrhlo vrece
Odpovedať
najjednoduchsie by bolo si ich tam pozicat, len ked vy asi v jednom meste nebude viacej dni, ze? to by bolo ako najjednoduchsie si ich tam popoziciavat
Odpovedať
Profilova fotka
@miladia Hmmm aj to je moznost, len sa spoliehat na to, ze tam nejake najdes, budu mat otvorene a jedno s druhym tiez nie je bohvie co. Ale tak by som si od niekoho pozicala, ked si teda nestihate kupit
Odpovedať
Napad sa mi velmi paci, no ja ak by som nemala bike, tak by som si ho jednoducho od nejakej kamosky alebo kamarata pozicala. Ved s tym ako korona nema preboha ziveho nic spolocneho
Odpovedať
@kurajka ze ako to mi pride uplne najjednoduchsie riesenie. kvoly jednej dovolenke by som si nekupovala bike, ak by som ho uz potom neplanovala nejakosi extra vyuzivat
Odpovedať
Článok sa načítava...
@puklinha hmmm mozno si ich nemaju od koho pozicat. no bola by som zvedava, ako to nakoniec vyriesila alebo teda bude riesit
Odpovedať
prepac, ja sice netusim, kde by sa dali zohnat bicykle, ale musim ti povedat, ze ten napad je genialny 🙂
Odpovedať
ale ved isto niekto v okoli ma nejaky bike, tak by sa dali pozicat. zas takto narychlo spekulovat s kupou mi pride tak trocha zbytocne
Odpovedať
Profilova fotka
aj ste sa s tymi bicyklami uz niekam posunuli, teda vyriesili?
Odpovedať
Profilova fotka
osobne by som to riesila tak, ze by som poziciavala bicykle rovno na mieste.
Odpovedať
Profilova fotka
@marinkastankovie zee... to mi pride aj v ramci presunu to najlepsie riesenie a nemyslim si, ze by sa tam nenaslo miesto, kde by takyto prenajom neposkytovali...
Odpovedať
Profilova fotka
@kralovicka15 no hej, lebo len kvoli tomuto kupovat nove bicykle mi pride zbytocne. a este teraz, ked ozaj je problem zohnat nejake poriadne. este vlanajsok sa poznacil aj na vypadku bicyklov a na niektore sa caka aj zo pol roka.
Odpovedať
wau, to znie riadne zaujimavo, drzim palce aby vam to vyslo 🙂 no je to veru tak, chybaju komponenty na biky takze je tazko ich zohnat, mozno ak nepotrebujete nejake extra drahe, tak by ste aj v bazaroch zohnali. pripadne ste neuvazovali ze v Taliansku by ste si nejake mopedy alebo skutre pozicali? 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od evicka3692:

@rumia99 semka - https://www.cyklospeciality.sk/s…
@evicka3692 skladací som si aj ja nedávno kupovala u nich https://www.cyklospeciality.sk/sklada...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od mariarobotnikova:

@evicka3692 skladací som si aj ja nedávno kupoval…
@mariarobotnikova vsade vidim teraz tuto stranku, ale podla mna su aj lacnejsie bicykle :D netusim, aka je kvalita, lebo nikto znamy nema s nou skusenost, ale ta cena je podla mna premrstena.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarunielka:

@mariarobotnikova vsade vidim teraz tuto stranku,…
@jarunielka no tak tomu pridaj, ako my radi chodievame na bicylkloch, ale nebola by som ochotna dat zan zas neviem kolko penazi
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dankafraj:

@jarunielka no tak tomu pridaj, ako my radi chodi…
@dankafraj no ak si taký niekto môže dovoliť, tak nech sa páči, ale asi by som radšej tie peniaze investovala do dôležitejších vecí rozhodne.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od jarunielka:

@mariarobotnikova vsade vidim teraz tuto stranku,…
@jarunielka Lacnejsie su, su aj drahsie. Ale za taketo nieco mi to pride dost vela penazi. To ozaj len take do mesta. Ale my ked ideme na bicykle tak skor niekam mimo, nie len po cestach. Tam by tento bicyklik asi neobstal 😀
Odpovedať
Každý má iné potreby, predstavy a hlavne aj finančné možnosti. No neviem, či by som zrovna ja bola ochotná dať toľko peňazí za jeden bicykel, ak hlavne viem, že sa nejak extrémne ho cez rok nevyužívam
Odpovedať
ked som videla nazov diskusie, najprv som nechapala, ze ako mozu ist dvaja mladomanzelia na svadobnu cestu na bicykloch aj so vsetkymi tymi vecami, ale uz chapem :-D no neviem, to vas musi proste bavit. ale inak podla mna sa daju istotne aj pozicat, ked uz tam budete. ved to takto funguje ozaj hocikde.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od schandrika:

ked som videla nazov diskusie, najprv som nechapa…
@schandrika ja som si predstavili za tymi bicyklami este strgat tie plechovky, ako by ich tahali na spagatoch :D
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od nikolieta9:

@schandrika ja som si predstavili za tymi bicykla…
@nikolieta9 Heh tak isto ako ja. Ale ako pre vasnivych cyklistov je to v celku fajn napad ako stravit svadobnu cestu
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od nikolieta9:

@schandrika ja som si predstavili za tymi bicykla…
@nikolieta9 ale to byva podla mna iba vo filmoch, nie? :-D este som teda nebola na svadbe, kde by toto realne niekto mal :D
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?