Svadobný veľtrh v Bratislave 2011. Ako sa vám páčil?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
boli ste niekto? ako ste pochodili? ja som dost sklamana :-(
Odpovedať
ahojte počula som, že tam pýtali neskutočné peniaze od tých firiem, takže možno aj preto sú tam len niektoré. Tie menšie z nižšími cenami podľa mňa toľko ani nemohli investovať. Treba prelúskať net a vybrať sa tam, kde sa Vám niečo páči. Ja tam zajtra pôjdem a tiež pokukám čo a ako, ale skôr to beriem len ako inšpiráciu.
Odpovedať
Profilova fotka
my sa tam zajtra chystame, ale ste ma teda recenziami nepotesili, drviva vacsina negat. ohlasov na dnesny veltrh...neviete, ci tam mal stanok salon El aleno Fany?
Odpovedať
Profilova fotka
salon El ano, Fany som nevidela :(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,no aj my sa zajtra chystame,teda hlavne kvoli obruckam,nepozerali ste,ci mali dobry vyber a ake ceny?
Odpovedať
@barbora84 salon El tam je, bol tam dost natresk. snad oni jediny mali plno :) fany myslim, ze nie.
Odpovedať
Ja som tam bola s kamoškou, ktorá sa vydávala minulý rok a on hovorila, že minulý ročník bol oveľa lepší.....Ja som bola tiež riadne sklamaná.....Všetko bolo strááášne predražené......keby som vedela tak tam ani nejdem :-|
Odpovedať
Neviem ako vy, ale ja som si tento den s maminou vazne uzila :-) Aj ked sme kupili len nejake drobnosti, bolo nam super a nikdy na tento vynimocny den nezabudnem. Podla mna nie je dolezity len samotny den D, ale aj vsetky tie pripravy okolo maju svoje caro :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lindush Mi sme si jedny objednaly, výber bol podla mna super, nevedala som si vybrat ktoré ale kedže sme mali zvolenú kombináciu biele-zlte zlato tak sme si nasli a este sme dostali super akciu briliant do mojho prstienka zdarma a vysli nás 552 EUR kedze sme chceli trosku silnejsie aby vydržali. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinkam fiiha no to je velmi dobra cena si myslim,tak som zvedava,dnes ideme,tak uvidime .dakujem za info
Odpovedať
Dievčatá teraz som aj ja na vážkach... moc som sa tam tešila.... zo svadobnými vecami sa inšpirovať, kedže do mojej svadby ešte jeden veľtrh stíham v BA ale hlavne som si chcela isť nakupiť gely na nechty.... teraz neviem ci sa to vobec oplati... na nervy
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak aj my sme boli, tiez nic moc.. zbytocne velke vstupne.. zdrzali sme tam menej nez hodinu..ale hlavne sme tam isli kuknut obrucky, dopredu som mala vyhladnute ake chceme, tak sme hned aj natrafili ta tu firmu..a sme nesmierne spokojni.. .. Spravili nam super cenu, takze nelutujeme, v meste kde byvam vychadzali o 300€ viac + gravirovanie.. a tu nam este ponukli, ze ked im posleme vlastne zlato, budeme platit len za pracu a este nam ich aj donesu na BB veltrh ..kedze sme zo stredneho slovenska....+ gavirovanie ake chceme je v cene, takze za tu necelu hodku sme vybavili toto, pokukali onicom stanky.. a isli sme do Ikei.. :DD .. ale co sa tyka ostatneho .. Nuda!! .. a zverina bola ta.. ze hned o jednu zakrutu bola ina firma.. a tie iste prsene nam ponukali s vystavnou zlavou o 320€ viac.. :DD.. ..prstienky, ktore sme si vybrali mam v albume... :) .. takze zaver, oplatilo sa ist usetrili sme skoro 300€.. a to je dost!! .)
Odpovedať
Profilova fotka
caute. aj my sme dnes boli a ja som bola celkom spokojna. az na tu sumu za vstupne. :-| poskusala som aj nejake saty. v pohode sa dalo, islo to celkom rychlo a asi sme si vybrali aj obrucky a za super cenu (ak prinesieme zlato).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
A my sme tam boli vylosovani v sutazi "Dar palatina Turzu", tak som neuveritelne stastnaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marcelhudecek Priestory svadobneho palaca v Bytci na svadobnu hostinu, svadobne saty usite na mieru, svadobnu kyticu + pierko, denny balicek v kupeloch v Raj. Tepliciach, dva dni v hoteli Holiday Inn v novomanzelsom apartmene v ZA...stalo to za tu namahu, co sme pre to urobili...aj ked svadobna cesta do Las Vegas by tiez neurazila...pockame si este na vecerne losovanie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My sme tam boli dnes a nic moc. Vlastne ma tam nezaujalo absolutne nic okrem krasneho veterana na svadbu. Bohuzial, menej povzbudzujuca bola jeho cena za prenajom. :( Budem musiet vymysliet nieco ine. Ale celkovo moje hodnotenie vystavy - dost slabe! Ale mozno si vylepsim nazor po vecernom zlosovani! ;)
Odpovedať
@mirrasek joj a to ako ste sa zapojili to takej super sutaze? :-) kks parada, blahozelam :-) vyhrali ste vela super veci :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dadussik no nebolo to dvakrat easy...ale sutaz ma aj druhy rocnik, tak ak chces, pravidla su tu http://pmza.sk/?page_id=882
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@ marcelhudecek nie, tancovat sme nemuseli...len sme museli obehnut cca 10 muzei v severnom regione (Zilina, Cadca, Kysuce atd), dat si orazitkovat jednu mapu a poslat to.
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek uprimne som cakala trosku viac tej svadobnej vyzdoby, kvetinarstva, ci dokonca aj nejake kozmeticke a kadernicke salony. Sa mi zda ze to tam trosku chybalo. Skoro vsetko to bolo len o satach a obruckach. Ale mozno som niektore veci prehliadla! ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mirrasek jejo, ale vyzera to super :-) nahodou celkom zabavne to moze byt: :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marcelhudecek Suhlasim s tebou, ze je asi problem najomneho a vela agentur a podnikov si to ani nemoze dovolit. Rovnako si myslim ze to vstupne sice nebolo male, ale prijatelne. Urcite sa na vystavu oplati ist nevestam, ktore potrebuju vybrat saty a prstene - to sa tu myslim oplati. Kedze uz saty mam a prstene bez polovicky nakupovat nemozem som sa rada popozerala ale nic viac. A co sa tych kvetov tyka - necakam ze tam budu mat 50 svadobnych kytic a podobne. Uplne staci ukazka 1-2 a katalog s fotografiami a ukazkami co uz robili, ci uz ozdoby aut, priestorov a pod. Ale mas pravdu, pre to je priestor na flore.
Odpovedať
Profilova fotka
no pridavam sa...ocakavala som ooovela viac, siat vela, ale tie uz mam, topanok celkovo mozno 10 modelov, biele ziadne som nevidela, jedine maslove, obrucky pekne, modelov dostatok, takze aspon sme zistili, aku velkost potrebujeme :)
Odpovedať
@zuska9 ja suhlasim, niektore firmy sa prezentovali velmi vkusne, profesionalne, ale tie by sa dali spocitat na jednej ruke, fakt to tam posobilo ako na burze.
Odpovedať
@cleona no ja som tam jeden mini stanok s kvetmi videla, mali aj ukazky aj katalog.. ale pridavam sa k ostatnym, strasne mi chybali napr. kadernicke veci, a ine cacky..
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak my sme dnes boli na svad. veltrhu a musim povedat, ze som velmi rada, ze sme sa tam konecne "dokopali" k vybaveniu niektorych veci. objednali sme svad. oznamenia a este aj so zlavou, ale co je pre mna najdolezitejsie- konecne som si zajednala svadobne saty, huraaaa.som rada, ze uz konecne budem daco mat. a este sme drahemu kupili manzet. gombiky "I love my wife" mam radost, ze sme zas o krocik blizsie...vy ste mali ake dojmy z veltrhu? co mi tam najviac prekazalo bolo to kvantum ludi...
Odpovedať
Profilova fotka
@malaberuska Aj ja som velmi sklamaná.........čakala som viac pripadalo mi to ako prezentácia svadobných salonov....málo predaju závojov obuv atd....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?