Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • a uz mame prvu 100vku 😉 😉 😉

co ma dens caka?
    - posta od vcera...
    - dnes som tu sama tak by mal klud a asi by som to mala vyuzit na dokoncenie rocnych tabuliek

a po praci by som malia ist na navstevu pozriet kamosku a jej 1/2 rocneho valibuka 😉

• dufam, ze sa tu ekolu dnes ukaze a ze popismenkuje ako vcera dopadla s tym tykanim 🙂

• ahojte babuľky! 😵
    PC som v kancli ešte našla 😉
    qietocek,s tým tykaním to napokon zas nijak nedopadlo,pretože sa nový kolega nenápadne vytratil ešte predtým ako som k nim prišla do kancla 😶 😴 😬 😃 😃 😃
    ...ale predstavte si,že keď som k nim došla,niečo sa mi tam nevidelo... 🤔 😦 nový praktikant už má nový počítač!!! 😒 😠 a mne idú vziať...super,čo???tak prinajhoršom ho budem otravovať a písať vám od neho...nech si nemyslí!!! 😠 😠 😠 😛 😉

• Sponzor fóra
  • kraaasna 100vecka 🙂 😵
    tak mas celkom pohodicku

tiez som zvedava, ako Lubka poriesila to vykanie

• ahooooooj, Lubka 😉 😵

• Super, asponze sa najdes daky iny PC, aby si uspokojila svoju zavislost 🙂 😃

• len držte palce aby mu ho aj napojili na net,pretože niečo spomínali,že my praktikanti by sme nemali mať prístup do siete...že tabuľky sa dajú robiť aj bez internetu 😐 😒 😠 😛

• juuuuuuj 😞 😠

• akosi moc tam u vas vymyslaju 😒

• velebim den ked som dostala moznost opustit statnu spravu

• ahoj ekolu 😉

• hahaha,qietocek 😃 😃 😃

• sa nesmej ekolu 😃 😃 😃 ja to myslim vazne 😃 😃 😃 aj ked si okolie tukalo na celo, ze ako mozem len tak opustit taku istotu akou dozaista stanta sprava je, ze sak moc sa nenarobis atd. ...

• urcite su ludia ktorym to vyhovuje 😴 ale mna to tam nicilo 😢 😢 😢

• nechcem si sťažovať,pretože môžem byť šťastná,že mám nejakú prácu,no začína ma to tu ubíjať...ešteže mám vás... 😉 😵 😵

• Sponzor fóra
  • ano ano ubijat je to spravne ale v tom case som bola rada ze mam pracu, takze som bola stastna 2x
    1x ked som zamestnala a 2x ked som zmenila zamestnanie

• tu je dobré aj to že sa chodí do toho terénu...človek v lese príde na iné myšlienky 😉 😛 😃

• tak ja som bola mimo uradu 2x na konani, 3x na nudnom skoleni, mna byt uradnickou neskutocne nicilo...

• pracujete, pracujeta 😬 😃 😃

• zacinam.... akosi nemam co k teme 😐

• bola som pri praktikantovi,pretože nás zháňal námestník a doteraz za nami nedošiel,tak ma to už omrzelo toľko naňho čakať...nemá dnes príjemnú náladu 😐

• čítala som zas zákony,ale taaaak ma to nudí,že až 😛 😦 😴

• Lubka, nebudes mu chybat?
    ja mam dnes pracicku: pisem a pisem

• mali sme mu odovzdať nejaké materiály čo sme mu mali vytriediť a sú uložené u toho praktikanta...námestník chcel aby sme mu to odovzdali a keďže som sa na tom namakala viac a mala o tom prehľad,prišiel pre mňa praktikant ibaže sa medzitým šefo vyparil...a niet ho doteraz...a keďže nemá dobrú náladu,tak ho ani nezháňame... 😬 😛 hehe... 😉 😎 a už je aj tak pomaly obedňajšia prestávka... 😃 veď keby niečo,sedím hneď vedľa námestníka,tak by mi mohol klopnúť 😶 😴 😃

• tak to je v pohode
    ako sa zabavas?

• aaaale...čumím pomedzi to do zákonov a podčiarkujem čo by sa mi mohlo zísť...no je to otrava 😛 😬 😃 rozmýšľam čo mám na zajtra navariť...dnes ideme do mesta,takže sa mi veľmi nebude chcieť stáť pri sporáku... 😴

• to mas ako skripta 😐
    ani mne sa vcera nechcelo, ale musela som... a dost neskoro na moj vkus

• a čo si stvorila?mne sa už stalo že som varila aj okolo deviatej večer 😬

• tak ja som zrovna dnes zacala varit o 0:55 rano 😃 😃 😃 jak som prisla z prace tak som zaspala a vstala az okolo 23:00 no proste mam dokonale prehadzany rezim

• aj vcera bolo asi tolko hodin alebo aj viac.... rychle zeleninove rizoto

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém