Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • tu lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😞 😞 😞

• vazne? mame tu navstevu z PD a vravi, ze je tam pekne

• tak tu zacalo liat cca 7:30...

ale v meste moze byt uplne inak... uz sa viac krat stalo ze v meste krasne slniecko a tu nasnezene fujavica...

• Sponzor fóra
  • to je hrozné písať na takejto šunke 😞 😐

• aha, vtedy uz bol na ceste

• Ahojte babenky.. 🙂 🙂 🙂
    aj u nás leje....a ja som si rano poctivo žehlila vlasy (prvy krat som testovala zehlicku co som dostala od draheho na vianoce) a nechcelo sa mi vytahovat dazdnik tak sa mi trochu povytacali svinuchy....

Inak co mate nove zienky???? ja ani nic...teda okrem toho ze dnes konecne dojde drahy..od pondelka bol v Nemecku.. 😵 😵

• ekolu bud rada ze mas daku šunku inak by si nam chybala

• Ahooooj juli 😵
    Ďakujem,silvi 😬 😉 🙂 ...takže sa nehnevajte ak by som písala odveci...kým ten stroj niečo spracuje,tak vy ste už za horami za dolami 😛 😬 😃 😃 😃

• ahoj julia 😉

k tej zehlicke, ja ked si zehlim tak si pod to davam taka mliecko, jednak sa vlasy vo vlhkom prostredi hned nezvlnia a aj ich to chrani pred zehlickou

• lubi ja som rada ze si tu aj ked mas traxlu

• Lubka, asponze si tu s nami 😉

Ahoj, Juli 😉

Akosi s vami nestiham zienky, mozno ma zatial zastupi Julia

• idem si spraviť kávičku...už tečie celkom schopná voda 😬 😛
    ďakujem vám...budem sa červenať... 😴 😬 😬 😬

• len sa cervenaj isto ti to pristane k vlasom

• silvi 😵 😉 😬 😬 😬 hanbiiiim saaaaa 😬 😬 😬
    chcela som si polepiť plagátiky po kancli a nemám nožnice 😞 doniesla som si staré kalendáre,no bolo by ich treba obstrihnúť...kolegovci zmizli ktovie kde,neviem nikoho nájsť 😒 ani teta od ktorej sa fasujú kancelárske potreby tu nieje 😐 škoda...som sa tešila ako si skrášlim kanclík... 😵 hádam sa vrátia...

• ekoku 🙂 posielam slamkovodom tie noznice, snad sa neupcha 😃 😃 😃 hodim tam aj lepidlo a pasku 🤔 😵 😵 😵

• Sponzor fóra
  • qietocek, si strašne zlatá...hehe 😃 😃 😃 ďakujem...
    včera sme boli vybrať darček pre mňa k narodkám a viete čo som objavila?Sako maslovej farby zlacnené z 1000 Sk na 200 Sk...celkom dobrá kúpa,nie? 😵 Už nech je jar aby som ho mohla nosiť 😉 😵 😵 nemám príliš rada elegantné oblečenie,no to sako je také špotrové akurát k rifliam 😵 😵 😵

• to je super kupa 😉

• poraďte mi ako sa dá slovo "túžba" nahradiť iným slovom toho istého významu? 🤔 😬

• Quietok ja tiez pouzivam mliecko to kriklavo ruzove z lorelu na zehlenie.....ale asi som si ho dala malo.. 😃 😃 😃

Slovo túžba inak - ty brdo ja neviem veru...chtíč, ale to je po česky...nemôže byť ťúžit - priať, želať???

• hmmm...juli...chcela by som to ako podstatné meno a prianie alebo želanie mi do vety nesedí...kašlite na to... 😉 ja tu len tak haluzím...chcela som dať manželíkovi básničku k výročiu 😬

• ahojte zase som tu iba na skok
    tak vas aspon pozdravim 😉

• ahoooooooooj mirkao 😉

• ďakujem vám obom krásne 😵 ...no rozhodla som sa že tam nechám tú pôvodnú túžbu... 😬 totiž v tej básni sa mi to vyskytne 2x,ale asi to najlepšie vystihuje podstatu...(Túžba nezištne ho ľúbiť a žiť iba pre neho... 😉 ...našla som tú báseň ešte z obdobia keď sme sa len spoznávali...tak som ju oprášila a dnes mu ju dám...ešte ju nikto nikdy nečítal... 😬 som zvedavá ako zareaguje 😛

• ako sa mi mate ??? 🙂

• ahojko mirka...celkom fajn... 😉 celý deň tu niečo vymýšľam a pritom by som mala pracovať,no využívam chvíle,že tu niesú kolegovci 😬 😛 😃

• vobec nestiham reagovat na vase prispevky
    bola som rozbehana, ale uz to bude lepsie

Ahoj, Mirka 😉 ty sa ako mas?

Lubka, perfektny nakup 😵 Ja zhanam pre seba nohavice, ale vobec sa nedari 😞

• boli ste už niekedy na plese v krátkych šatách?nebude to blbé ak pôjdem v tých zelených čo som mala ako popolnočné? 🤔

• ups, tak na plese som este nebola ale kratke saty si predstavit neviem 😬

• proste ples a kratke saty mi dokopy nejdu 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém