Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • super lubi pa babenky ja prcham

• maaaaaaaaaaam 😉

• si jednicka, blahozelam 😵

• Sponzor fóra
  • ahoooj qietocek!!!srdečne blahoželám 😵 😵 😵

• dakujem 😉 no nebolo to za jedna 😐 ale sak nestudujem pre zmaky 😃

• nevadiiii 😵 hlavne, ze si spokojna

• som ja maska viem 😃 ale o 0,5 boda mi usla lepsia znamka 😠 😠 😠 ale ked 1+1-(-3) = 4 tak co by som chcela...

• nabuduce 🙂

• majte sa kráne bábiky...nadnes končím...ideme s manželíkom na prechádzku...vonku je tak krásne 😵 😵 😵

• nedraaaazdi 🙂 tu sme slnko nevideli aspon tyzden a stale je zamracene

Peknu prechadku prajem 😉

• v Blave bolo vcera krasne a aj dnes 😉

• a tu vkuse zamracene a cez vikend len lialo a prsalo

• uz od Trencina bolo zamracene a tu je tak pochmurno a ze aj vcera bolo pocasie tak akurat na skocenie z okna

• dnes odchadzam trosku skor
    pa zajtra, Qietok

• papa takze zajtra z prace 😉 idem dospat 😴 😴 😴 prebdete noci a pripravit sa na dalsie

• Sponzor fóra
  • Ahojte
    nemala som cas reagovat na vase otazky tak to strucne opisem aspon teraz
    uz mame zajednanu hudbu, teraz riesime zoznam ludi aby sme vedeli ci zajednat kulturny dom alebo
    restauraciu, saty si pojdem skusat az niekedy v maji-juny myslim ze to staci, kadernicku uz mam dojednanu
    v piatok nas strihala tak sme jej hovorili aby s nami ratala, drahy riesi auto z prace Peugeot,
    cast vyzdoby uz mam ale nechcem pokracovat lebo ak to bude v restike tak tam mi vyzdobu spravia,
    niekedy na jar (april) si pojdeme kupit saty (vecerne) a drahemu oblek do polska.
    A zaciname riesit ako ubytovat pre 25-30 ludi lebo z draheho strany ich bude asi len tolko koli dialke.
    Z nasej strany mame cca 65 ludi takze nas bude okolo 90-100 ludi taku svadbu som vzdy cela vela
    ludi, dobra nalada, vsetko typ top no som zvedava co z toho bude tak
    tak sa zatial majte pekne ked budem mat cas ozvem sa papa 😉

• tak dnes sa uz hlasim z prace ...

krasne ranko 😵

• mam tu dake resty od vcera 😬 tak idem makat snad sa cez den este sem dostanem

• caute krasky

• Mirka, dakujeme za info

Dobre rano 😉

• Ahojte 😵 ...aj ja mám dnes veľa práce...no nedalo mi nekuknúť čo nového...hehe 😬 závisláčka 😛 😃

• ahoj, Lubka

• LUBKA vsetkoooooooooooooo najlepsie k narodeninam

• Ďakujem silvi 😵 😉

• 😃 😃 😃 😃 😃 aj nabuduce

• ale pokús sa najskôr až tak o rok 😉 🙂 😃 😃 😃

• hrozná tá šunka aká je pomalá... 😴 😒

• oslavenkyni vsetko najlepsie k narodeninam 😉

• jasne ze o rok nie som blondinka 😃 😃 😃 😃

• Vďaka qietocek 😵
    musím teraz niečo porobiť,potom sa ešte ozvem...chystajte slamkovody,bude sa podávať piňakoláda 😬 😛 😃 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém