Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • uz sa tesim 😉 uz tu mam jedno pomeninove lizatko 😃

• jj sem sem s pinakoladou 😃 😃 😃

• akosi som vas nestihla 😞 mala som prave robotu

• Sponzor fóra
  • ej bistu ale je ti ticho

• uuuplne

• kukuk! 😵 nalievááááááám...ťahajte 😉
    mám síce námestníka za dverami,dúfam,že mi tu teraz nevpáli 🤔 😬

• 😃 😃 😃 😃 😃 ekolu sak mas narodky mohol by brat ohlad na to

• noooo...to by mohol... 😬
    rozmýšľam čo mi treba kúpiť dnes na chlebíčky...prídu svokrovci blahoželať...no neviem ako to budem všetko stíhať...a ešte troška poupratovať... 😬 😛

• a ake planujes chlebicky 🙂 klasika ci nieco netradicne?

• iba obyčajné 🙂 ...niet času sa bavkať... 😬 ešte musím zbehnúť po práci do obchodu...manželík končí o hodinu neskôr ako ja,takže si musím pohnúť...bežím na obedík...potom sa ozvem ak ma námestník nezavalí robotou...pa!

• pa

• dobru chut 😉 ja len ze ja rada vymyslam 😃 tak som kupila 3jo pomazanok /nebol cas doma miesat 😬 / a na to nakrajala farebnu papriku, redkovku, olivu a rozne nakrajany syr a malo to uspech a hlavne nebolo s tym tolko prace ako s klasikou

• klop klop klop

je tu niektor 🤔 😃

• áno qietocek...
    ach,môj manželík príde asi až o piatej 😞 a svokrovci o šiestej...takže by som mala všetko v pohode postíhať...možno bude aj pudinček 😬 😉

• aspirujes na rad "Zlatej varesky" 😵

• Sponzor fóra
  • sikulka si 🙂 mne sa tak nic nechce, uz sa tesim domov jak sa hodim do postele, vypnem mobil a budem 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴

• ja pudig moc nemusim ja som skor na slane

• hehe,qietocek...aj ja by som chcela 😉 😃 dneska už nieje tak pekne ako včera...a mám troška svalovku od včerajšej prechádzky...ktovie koľko km sme prešli 😬 vrátili sme sa potme... 😴

• no od ramantikos prechadzky dakedy aj nohy bolia 😃

• och baby caute tak zajtra ja prcham za segrou do mesta na nakup

• tak papa a dobre nakupte a vela neminte 😃

• a koľko olova sme sa nadýchali 😛 😃 😃 😃 šli sme síce do lesa,ale museli sme sa tam dostať okolo cesty...bleee 😛 😒

• maj sa Sis

Lubka, dnes slniecko prislo aj k nam na chvilku 🙂

• tak tu o slniecku mozme len snivat 😬 a prave zacalo nieco padat zrejme dazd so snehom

• u nás je celý deň pod mrakom...inak ja už mám dnes na sebe darček 😵 to sako od manželíka,no po práci mi ho zabalí a dá ako nové 😛 😃 😃 😃 potrebovala som dnes byť v práci slušne oblečená...a nakoniec som v žiadnej komisii ani nebola... 😐 námestník ma nezavolal...a ešte včera na porade vravel že ma bude potrebovať... 😐 😞

• Qietok, uz mieri k vam. Tu kratko prsalo okolo obeda.

• co sme mieri 😬 slnko 😃 ci dazd 😬

• slniecko, Qietok 😉 tu na dnes skoncilo svoju ulohu

Lubka 😃 😃 riadne tam zmatkuju u vas

• tak aspom si dnes bola za damu 😉

• áno bola...ako manželík povedal,no a čo že ma nezavolali,veď mám aj tak dôvod byť pekne oblečená...som predsa oslávenkyňa... 😉 ibaže to v práci nikto netuší 😬 😴 😛 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém