Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • tiez som si najprv myslela, ze si si ho dala kvoli narodkam 😉

• vyšlo slniečkoooooooo 😵 😵 😵

• tu lejeee 😞

• Sponzor fóra
  • tu sa narodky nastastie neoslavuju tak hromadne, idem s par kolegami /2-3/ na pivo, nieco upeciem a zanesiem hned rano nech maju ku kave 😉

ale na urade to boli povinne jazdy - celoodborove oslavy narodenin a menin ... stojis v rade jak volakedy na banany a ides potriast rukou niekomu koho tvoje blahozelanie absolutne nezaujima ale sefka si zakladala na tom ako uzasne spolu fungujeme ako kolegovci 😢 😢 😃 😢 😢 😃 😢 😢 no a potom tie nekonecne odzubavacky od kolegov cez stranky atd...

• tu vychadza slniecko 😃 😃 😃

• tu sa myslím že tak hromadne oslavujú iba jubileá...ale došla mi dnes sms od spolužiaka,že mi blahoželá k 30-tke 😉 😃 to aby som nebola namyslená... 😃 😃 😃 akoby on tento rok ani neoslavoval toľko čo ja... 😛 😃 veď ja mu to vrátim 😉

• a ako sa zda uz asi aj doslo 😢

• no ja este par mesiacov a ta 30 bude realita aj u mna 😮

• je mi až smiešne z toho počítača,kým niečo spraví... 😐 😎 potom to vyzerá akoby som mlela mimo 😃 😃 😃

• ale ako hovori kolega: "takze o5 29 tak ako kazdy rok" povedal to kolegyni co oslavovala narodky /45/

• Lubka, nie je to az take zle

Qietok 😃 😃

• mne oco blahoželal k 24 😉 😵

• no uvidim co mne povedia k 30tke 😃

• dufam, ze to nebude zas o tom ze uz mam rokov dost a oni by uz aj dake to vnuca radi mali ...

• bola som vcera na jednej navste a maju dvoch chalanov ten mladsi ma cosi cez dva roky, vam poviem to je riiaaaaaaaaaadny sinter 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tie sibalske plamienky v ociach kde co vyparatit 😃 😃 😃

• otec mu kazal da papuce a krpec na to: "a sakla"

• otec pouziva: "a sakra"

• no idem ja radsej tu postu zapisat o chvilu som s5

• moja sesternica má také dievčatko...všade sa nájde 😉 😃

• s detmi je zabava 🙂 ja take male nemam v okoli

• musime ist potom pozriet Majcik, co poviete?

• no to je super napad 😉 😃 😉 pridete sem a od nas je to autom cca 30 min 😵

• uz tu nie som 😃 uz sa vraciam k tej poste 😒 😒 😒

• som vám písala aké meno vymyslela pre druhé bábätko čo čakajú? 😬

• este nieeeeeeee

• ake 🤔 ekolu

• "idiot" 😶 😬 😴 sesternica sa jej pýtala,že prečo a malá odpovedala,že také meno sa jej páči... 😬 😃 😃 😃 určite nepoznala význam iba to niekde počula a myslela si že je to meno... 😃 😃 😃

• a sakla 😃

• alebo sesterka započula rozhovor malej so susedom,tiež takým maličkým... počula ako jej dcérka hovorí susedovi...poď Matejko,zbalíme si svoje veci a nájdeme si nový domov...potom prišla na to že je to z nejakej rozprávky,čo spolu pozerali 😬 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém