Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
tiez som si najprv myslela, ze si si ho dala kvoli narodkam ;-)
Odpovedať
vyšlo slniečkoooooooo x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu lejeee :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tu sa narodky nastastie neoslavuju tak hromadne, idem s par kolegami /2-3/ na pivo, nieco upeciem a zanesiem hned rano nech maju ku kave ;-) ale na urade to boli povinne jazdy - celoodborove oslavy narodenin a menin ... stojis v rade jak volakedy na banany a ides potriast rukou niekomu koho tvoje blahozelanie absolutne nezaujima ale sefka si zakladala na tom ako uzasne spolu fungujeme ako kolegovci ;-( ;-( :-D ;-( ;-( :-D ;-( ;-( no a potom tie nekonecne odzubavacky od kolegov cez stranky atd...
Odpovedať
Profilova fotka
tu vychadza slniecko :-D :-D :-D
Odpovedať
tu sa myslím že tak hromadne oslavujú iba jubileá...ale došla mi dnes sms od spolužiaka,že mi blahoželá k 30-tke ;-) :-D to aby som nebola namyslená... :-D :-D :-D akoby on tento rok ani neoslavoval toľko čo ja... :-p :-D veď ja mu to vrátim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ako sa zda uz asi aj doslo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja este par mesiacov a ta 30 bude realita aj u mna :-o
Odpovedať
je mi až smiešne z toho počítača,kým niečo spraví... :-| 8-) potom to vyzerá akoby som mlela mimo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale ako hovori kolega: "takze o5 29 tak ako kazdy rok" povedal to kolegyni co oslavovala narodky /45/
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, nie je to az take zle Qietok :-D :-D
Odpovedať
mne oco blahoželal k 24 ;-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no uvidim co mne povedia k 30tke :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze to nebude zas o tom ze uz mam rokov dost a oni by uz aj dake to vnuca radi mali ...
Odpovedať
Profilova fotka
bola som vcera na jednej navste a maju dvoch chalanov ten mladsi ma cosi cez dva roky, vam poviem to je riiaaaaaaaaaadny sinter :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tie sibalske plamienky v ociach kde co vyparatit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
otec mu kazal da papuce a krpec na to: "a sakla"
Odpovedať
Profilova fotka
otec pouziva: "a sakra"
Odpovedať
Profilova fotka
no idem ja radsej tu postu zapisat o chvilu som s5
Odpovedať
moja sesternica má také dievčatko...všade sa nájde ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
s detmi je zabava :-) ja take male nemam v okoli
Odpovedať
Profilova fotka
musime ist potom pozriet Majcik, co poviete?
Odpovedať
Profilova fotka
no to je super napad ;-) :-D ;-) pridete sem a od nas je to autom cca 30 min x-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz tu nie som :-D uz sa vraciam k tej poste :-S :-S :-S
Odpovedať
som vám písala aké meno vymyslela pre druhé bábätko čo čakajú? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
este nieeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
ake =-) ekolu
Odpovedať
"idiot" :-x :-N |-| sesternica sa jej pýtala,že prečo a malá odpovedala,že také meno sa jej páči... :-N :-D :-D :-D určite nepoznala význam iba to niekde počula a myslela si že je to meno... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a sakla :-D
Odpovedať
alebo sesterka započula rozhovor malej so susedom,tiež takým maličkým... počula ako jej dcérka hovorí susedovi...poď Matejko,zbalíme si svoje veci a nájdeme si nový domov...potom prišla na to že je to z nejakej rozprávky,čo spolu pozerali :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?