Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • napadalo cez noc a aj cestou do prace cosi trosku padalo

• a ahoj sis ahoj mirka 🙂

• tu nic tu len ten vcerajsi krupec zamrzol

• Sponzor fóra
  • ahoj Qietok 😃

• och aj tu je krasne nasnezene idem stahovat fotky

• sis, ako fotky ides stajovat?

• tesime sa, Sis

• idem ja pracovat 😬

• moje kraniatko

• no ja som sa s tym mojim vcera vyblaznila statocne 😃 😃 😃

• sneziii

• bola som jeho mamine pred plesom dat farbu na vlasy a skusit make-up, ani sa od nas nepohol a ked prisíel domov jeho tatinek zahlasi, oco krsna zas carbe maminu 😃

• tu nic tu len fuciiiiiiiii

• to aj ja boli sme v restike mame do nej zakaz vstupu tak vyvadzal 😃 😃 😃 😃 ale to nie je nic nove

• ahojte ženušky moje 😵
    najprv vám napíšem čo mi vyviedol kolega...keďže sa k nemu ide cez môj kancel,šiel teraz na nejakú poradu a zamkol ma tu 😦 😶 pomoooooooc! dúfam že porada nabude dlho trvať 😒 a to som mu hneď trepala na dvere akonáhle som počula pretočenie kľúčom a neviem či je hluchý alebo čo... 😠 😠 😠

• Sponzor fóra
  • tak mozes tu s nami keceat 😃 😃 😃

• silvi,qietocek...máte suprové krsniatka 😉 😃

• no to moje je riadny xicht 😃 😃 😃

• Sis, len aby vam este nejake ostali 🙂

ahoj, Lubka 😉

• inak oslava prebehla celkom v pohodičke...stihla som aj chlebíky aj pudinček... 😉 no variť už nie,tak manželík vyskočil k našim na sídl. pre jedlo kým som to všetko chystala...svokra nám priniesla iba pórovú polievku 😬 😴 😛 😃 a svokor bol sklamaný že som mu nenapiekla palacinky... 😛 😦 čo som to ja za nevestu... 😬 hehehe 😃 😃 😃

• Lubka no to teda hej uzasne by som ti ho dala na pol dna by si zosedivela
    aka bola oslava ??????????????

• silvi...mám rada malé detičky pokiaľ sú ich mamky v dohľadne...hehe 😛 😃 😃 😃 keď si s nimi neviem poradiť tak ich vrátim 😬 😛 😃
    a dostala som červené ruže od manželíka a marhuľkové ružičky od svokrovcov...vážne krásne kytičky...aj som si ich pofotila 😉 no včera sme už boli večer unavení tak sme nič na kľúč nesťahovali,ale snáď dnes alebo zajtra sa podarí 😉

• Ved si bola v praci, kedy si mala stihnut aj palacinky? 😕 nech mu manzelka urobi 😃

• super lubi som na teba vecer myslela

• vďaka silvi,si milá 😉 😵
    včera večer mi došla sms od jedného spolužiaka,že sa im včera narodil druhý synátor...tak super...prvý človiečik čo bude so mnou oslavovať v rovnaký deň 😉 😵 😵 😵 volá sa Matúško
    ach jaj...moji spolužiaci sa rozbehli...majú po 2 deti a my nič 😐 😞

• tak moje spoluziacky su uz ja 2x rozvedene... ja to neriesim a snazim sa reci o vnucatkach pustat jednym uchom dnu a druhym von

• také je ticho na tej chodbe... 😐 asi sú všetci na tej porade... 😞 vypila som kafé,tak sa bojím že keď ma pritlačí... 😐 asi to pôjdem vypustiť kolegovi do kancla 😬 😛 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 aj tak sa da lubka

• ekolu tak natiahni dalsiu ruru hned vedla slamkovodu 😃

• qietocek...záchodovod? 😉 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém