Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
napadalo cez noc a aj cestou do prace cosi trosku padalo
Odpovedať
Profilova fotka
a ahoj sis ahoj mirka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu nic tu len ten vcerajsi krupec zamrzol
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Qietok :-D
Odpovedať
och aj tu je krasne nasnezene idem stahovat fotky
Odpovedať
Profilova fotka
sis, ako fotky ides stajovat?
Odpovedať
Profilova fotka
tesime sa, Sis
Odpovedať
Profilova fotka
idem ja pracovat :-N
Odpovedať
moje kraniatko
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som sa s tym mojim vcera vyblaznila statocne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sneziii
Odpovedať
Profilova fotka
bola som jeho mamine pred plesom dat farbu na vlasy a skusit make-up, ani sa od nas nepohol a ked prisíel domov jeho tatinek zahlasi, oco krsna zas carbe maminu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
tu nic tu len fuciiiiiiiii
Odpovedať
to aj ja boli sme v restike mame do nej zakaz vstupu tak vyvadzal :-D :-D :-D :-D ale to nie je nic nove
Odpovedať
ahojte ženušky moje x-) najprv vám napíšem čo mi vyviedol kolega...keďže sa k nemu ide cez môj kancel,šiel teraz na nejakú poradu a zamkol ma tu 8-( :-x pomoooooooc! dúfam že porada nabude dlho trvať :-S a to som mu hneď trepala na dvere akonáhle som počula pretočenie kľúčom a neviem či je hluchý alebo čo... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak mozes tu s nami keceat :-D :-D :-D
Odpovedať
silvi,qietocek...máte suprové krsniatka ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to moje je riadny xicht :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Sis, len aby vam este nejake ostali :-) ahoj, Lubka ;-)
Odpovedať
inak oslava prebehla celkom v pohodičke...stihla som aj chlebíky aj pudinček... ;-) no variť už nie,tak manželík vyskočil k našim na sídl. pre jedlo kým som to všetko chystala...svokra nám priniesla iba pórovú polievku :-N |-| :-p :-D a svokor bol sklamaný že som mu nenapiekla palacinky... :-p 8-( čo som to ja za nevestu... :-N hehehe :-D :-D :-D
Odpovedať
Lubka no to teda hej uzasne by som ti ho dala na pol dna by si zosedivela aka bola oslava ??????????????
Odpovedať
silvi...mám rada malé detičky pokiaľ sú ich mamky v dohľadne...hehe :-p :-D :-D :-D keď si s nimi neviem poradiť tak ich vrátim :-N :-p :-D a dostala som červené ruže od manželíka a marhuľkové ružičky od svokrovcov...vážne krásne kytičky...aj som si ich pofotila ;-) no včera sme už boli večer unavení tak sme nič na kľúč nesťahovali,ale snáď dnes alebo zajtra sa podarí ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved si bola v praci, kedy si mala stihnut aj palacinky? :-. nech mu manzelka urobi :-D
Odpovedať
super lubi som na teba vecer myslela
Odpovedať
vďaka silvi,si milá ;-) x-) včera večer mi došla sms od jedného spolužiaka,že sa im včera narodil druhý synátor...tak super...prvý človiečik čo bude so mnou oslavovať v rovnaký deň ;-) x-) x-) x-) volá sa Matúško ach jaj...moji spolužiaci sa rozbehli...majú po 2 deti a my nič :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak moje spoluziacky su uz ja 2x rozvedene... ja to neriesim a snazim sa reci o vnucatkach pustat jednym uchom dnu a druhym von
Odpovedať
také je ticho na tej chodbe... :-| asi sú všetci na tej porade... :-( vypila som kafé,tak sa bojím že keď ma pritlačí... :-| asi to pôjdem vypustiť kolegovi do kancla :-N :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D aj tak sa da lubka
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu tak natiahni dalsiu ruru hned vedla slamkovodu :-D
Odpovedať
qietocek...záchodovod? ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?