Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ach qietocek 😞 úplne Ťa chápem,no nenechaj si pokaziť náladu... 😎

• nie nedam 🙂 dnes tu nemam sefa 😃

• 😉 😉 😉 😃 😃 😃 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😴 😴 😴

• Sponzor fóra
  • tak smajlovia presli 😉 snad uz budem fungovat OK 😵

• ja mám a trpnem čo dnes vymyslí 😬 🤔 ale tiež si nenechám kaziť náladu 😉 ...bol tu pred chvíľkou kolega,posťažovať si,čo včera vyviedol a šiel si to žehliť u frajerky...no držím mu palce...v sobotu mali ísť spolu na ples...on je taký truhlík nezodpovedný 😐 mladosť-pochabosť...najprv kamaráti,potom frajerka 😛 😬 😃

• co na to zabudol?

• nie,nezabudol...včera šiel k zubárke a keďže nieje z KE ale dochádza,tak má zubárku v mieste bydliska...no a stretol sa s kamarátmi a nevrátil sa už včera do Ke na byt k frajerke...a sedel ešte k tomu v takom podniku kde nebol signál...takže došiel teraz ráno rovno do práce a vlastne on bol preč od predvčera 😬 🤔 😦

• Lubka a ten, co ta vcera zamkol?

• mantak 😃

• juj trosku to presvihol 😬

• mirka,no,keď sa včera vrátil tak mi tvrdil,že počul,že ma niekto zamkol v kancli ale on to vraj nebol... 😒 tak som sa asi ja sama zvnútra nejakým zázrakom zamkla...mám ruku ako Saxana a pretiahla som ju popod dvere aby som potom mohla volať sekretárke aby ma došla vyslobodiť 😛 😬 😃 😃 😃 Viem že to musel byť on,veď zatvoril dvere a pretočil kľúčom... 😠 ibaže to asi neregistroval a spravil to podvedome...dnes ráno sa ospravedlnil...včera tvrdil že to nebol on lebo mal plné ruky papierov,tak ako by ma mohol zamknúť... 😃 😃 😃

• trochu poriadne chobot je to

• no ten mladý kolega-praktikant je mladší o 2 roky odomňa...rovnako starého mám aj brata,no nedajú sa tí dvaja porovnať...brat je veľmi zodpovedný a tento kolega pojašený ako šidlo!všade sa nájde 😃 niečo vyvedie a potom sa tu trasie od strachu že čo má frajerke povedať 😒 😛 😃

• experti obaja

• tak tu je tých expertov viac,mirka 😉 😃

• Sponzor fóra
  • dnes mám na sebe sexi svetrík od svokry 😉 😵

• tiez sa mi zda, Lubka 😃 😃
    niekedy ta obdivujem, ze to tam vydrzis v takom zmatku
    Svetricek od svokry? 😕 a este k tomu sexi 😬 mne sa vzdy ujdu len stare veci od bohviekoho - len par peknych kuskov mam od nej

• no námestník ma znova nevolá...zas som sa asi zbytočne nahodila... 😐 ani nepočuť ľudí,čo by mali nosiť podklady...sedím v ohromnej komisii 😃 😃 😃 sama v kancli 😉

• no,mirka to som bola v príjemnom šoku aký svetrík som od nej dostala k narodkám... 😉 manželíkovi sa hneď zapáčil...taký oranžový...no nie jemne ale riadne oranžový 😵 😵 😵

• asponze si tu s nami 😉
    hlavne, ze je prijemny 🙂

• ten kolega čo sedí vedľa v kancli má stále pripomienky,že sa neobliekam do zeleného ale nosím ružové,modré,oranžové...no ako to tak môžem reprezentovať lesy... 😐 😛 😃 😃 😃 ale veď som praktikantka a pokiaľ nemám nárok na uniformu a oblečko od lesov,tak si budem chodiť v čom chcem... 😛 😉 😵

• ja vobec nemam rada zelenu ... zo mna by lesnicka nebola 😃
    uz sa to aj svokra pomaly uci, lebo predtym mi nukala vselijake zelene veci, ale uz si to zacina pamatat

• ja mám rada zelenú 😵 ...ale všetkého veľa škodí... 😉 a tá lesnícka zelená je taká podobná ako vojenská...taká smutná...nevýrazná 😐

• ano, taka tmavozelena... ja len zelenu travicku - oblecenie vobec nie, ani bytove doplnky

• este ze u nas na jednotnom obleceni zrglosia 😃 😃 😃

• ake by si mala, Qietok? 😬

• kolegovia vo vyrobe maju monterky a v servise maju taku kombinezu ako v F1 😃 v tom sa mi hrozne pacia 🙂

a firemne tricka a kosele sa mi vobec nepacia

• ja som svoje firemne tricka venovala maminke a manzelovi 🙂

• ja som si raz z bizu kupila super nausnice take zo zelenymi kamienkami
    a potom som hladala rok nieco zelene k tomu och ja som tapa

• silvi 😉 😃 chichi 😃 😃 😃 nechceš mi ich požičiať na ples? 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém