Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ono to chce v postielka aj buvat nie len do nej zaliezt 😉

• Qietok 😃 😃 to je fakt

• veď ja som zaspala hneď ako som do nej ľahla 😉 😛 😃 😃 😃 spala som ako polienko ani raz som sa v noci nezobudila...a to ja sa zvyknem dosť budiť,skoro zakaždým keď sa manželík prevalí z boka na bok...ako tuleň 😬 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • he he ja zaspavam

• ja som dnes strasna lemra 😴 😴 😴

• ani otvorene okno nepomaha 😐 😞 😬
     😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴 😴

• ste tuuuuuuuu 🤔

• ci uz ste setky pospali 🤔 😴 🤔 😴 🤔

• len mlcky citam 😉

dokedy budete?

• 15:30 ani sekundu viac 😃 😃 😃

• a co dobreho citas miruska

• tvárila som sa že pracujem,veľa ľudí sa tu premávalo... 🤔 😬 A kolega každému vykladá ako ma včera zamkol... 😦 😬 😃

• vas, Qietok

• to tak pomaly cictas ci mne nenaskakuju setky prispevky?

• ste tu 🤔

• Sponzor fóra
  • Qietok, zeby tvoj pc uz triedil prispevky? 😃 😃
    len sem-tam si otvorim stranku, lebo poobede tu je rusno... takze nestihnem popisat, len mlcky precitam 😉

• mirka, mne sa uz dnes nezda nic nemozne 😃 😃 😃

• Qietok 😃 😃 hi hi

• juuuuj...asi sa tu niekto s niekým pohádal... 😬 🤔 🤔 🤔 po sebe fajne kričali...a pri odchode odtiaľ jeden "pán" ešte pri dverách zakričal na môjho kolegu,že len sa neobes..... 😬 😬 😬 😴 😛

• juj, trosku dusna atmoska 😴

Lubka, neviem, ci stihnem odpisat

• v pohodke mirka...ja sa už aj tak pomaly chystám domkov...asi pôjdem k našim...manželík končí až o piatej...potom pre mňa príde 😉 😵

• my ideme k rodicom na sisky 🙂 so slahackou

• aj ja by som uz sla domenko 😴

• zeby som aj ja skocila k nasim co dnes dobreho varili 🤔 😃

• ja som včera piekla žemľovku...vybrala som sa do obchodu na tvaroh a zastavila som sa aj u sesterky čo býva pár brán od nás...zdržala som sa tam skoro 2 hodiny 😬 🤔 😴 a tvaroh som ani nekúpila lebo nemali poblízku v žiadnom obchode... 😬 😴 ale teta mi aspoň nabalila zaváraniny a srúhané jablká do žemľovky 😃 😃 😃

• a strýko srandista si spomenul na moje narodky a vytiahol fľašku,tak som si popýtala iba štamperlíček likéru,no strýko ho za chrbtom zriedil s nejakou slivovicou,takže ma za tým likérom len tak zatiahlo 😛 😃 😃 😃

• chodievas casto Qietok?

• Lubka, mala si lepsiu nadielku ako z obchodu 🙂 hlavne, ze sa mohla zemlovka konat, hoci bez tvarohu
    nezbednik stryko 😃 😃

• zalezi ze co je casto mirkuska? 2-3 do tyzdna

• robila som žemľovku 1x v živote sama 😃 no je jedlá 😉 manželík ma toľko chválil až mi bolo trápne...taký bol zlatý 😵
    majte sa krásne,dúfam že sa mi zajtra podarí doniesť nejaké fotky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém