Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
mozno ze mi blbne komplet net&PC mne tam hadze cas 12>58
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, dufam, ze ti to nenapadlo moc zle ;-) Mozne je vselico, len som napisala, ze mna taka moznost vobec nenapadla.
Odpovedať
mirka za obe obrucky
Odpovedať
Profilova fotka
to nie, len ja sa uz fakt nicomu a hlavne pri cenach :-N necudujem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja by som bola ochotna dat za obe do 10.000,- Sk neviem ake su ceny ale je to na cely zivot ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este k tym cenam... ... u nas v drogerii kupujem jeden pripravok stoji cca 40 - 45 Sk v Tesco ho predava nieco cez 50 Sk a ked som ho videla v Baumaxe za 99 Sk a s vonou za 119 Sk som myslela ze mam halucinacie...
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, chcela som napisat, ci ti to nepadlo zle... idem si dat pauzu, akosi trepem
Odpovedať
Profilova fotka
v dnesnych obchodoch nic vynimocne a pomaly nic ma neprekvapi :-S
Odpovedať
Profilova fotka
miruska pochopila som co si chcela povedat ;-) je to ok x-)
Odpovedať
no to neni nic nove pod slnkom clovek sa musi riadne obracat aby nekupil nieco o mozno 50% drahsie ak nie viac mi sme kupili stolik pod note book v jednom obchode stal 600,- a v druhom 800,- a to v jednom meste a nedaleko seba :-|
Odpovedať
už som tuuuu...mala som robotku a poslala som vám aj mailiky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok x-) x-) ;-) Noo, je to divoke s tymi cenami. Len keby mal clovek cas stale ich porovnavat :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
idem mrknut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sme chceli vyhlasit po trebe patranie, Lubka Som zvedava, kedy dojde mailik, v poslednej dobe im to akosi trva. Ale dakujem ;-)
Odpovedať
no ja sa lucim predavam pc drahemu studuje info o vysokych skolach chce nastupit tak papa ;-)
Odpovedať
nevyhlasujte,mirka...žiadne pátranie nieje potrebné ;-) iba námestník si to zle načasoval... piatok by mal byť veget,hejže? :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vikend Mirka ;-) Sme radi, ze si uz spat, Lubka
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu a ty nevies ze pracovna aktivita veducich zamestnancov je na vrchole v piatok hodinu pred fajrontom :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekny vikend mirka a nech sa drahy dobre rozhodne ;-)
Odpovedať
ach jaj mirkao,ani som sa tu neohriala a už utekáš :-| tak príjemný víkend ;-) som zvedavá na obrúčky x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem mail dorazil :-)
Odpovedať
aj otvorilo fotky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj gmail slape jak hodinky x-)
Odpovedať
super... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiez sa tam chystam presedlat... uz som dostala pozvanku :-)
Odpovedať
tak sa majte babenky...ja prchám x-) príjemný víkend a Tebe mirka super zábavu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, Lubka x-) aj ja Ti zelam pekny vikend a dobre sa zabavte ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze vsetkym plesajucim prijemnu zabavu a krasny vikend ;-) idem sa ja mocit do bazena :-D x-) papapa
Odpovedať
Profilova fotka
pa Qietok, pekny vikend ti zelam
Odpovedať
Profilova fotka
papa mirka ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?