Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • dobre ranko 😉

damy ako ste plesali 🙂 😵

• mam tu dake pisacky... ukazem sa hned ked bude moct

• dobre rano baby ide vam isq????

• Sponzor fóra
  • uzz je to ok

• Ahojte Qietok a Silvinka 😉

Qietok, celkom fajn bolo na plese, len uz som zazila aj lepsiu kapelu 😐

Sis, bezi, bezi 😉

Tiez mam robotku a je tu ranny frmol, tak sa priebezne ozvem 🙂

• veru veru bezi inak baby mala som 100 sponiek v sobotu vo vlasoch

• Krásny dník želám 😉 ...tiež mám dosť robotky tak sa ozvem iba tak sporadicky...
    silvi,Ty si sa ako zabávala v sobotu? 🤔
    mirka,mám podobný pocit z plesu...že zažila som aj lepšiu kapelu 😦 😴 😛 😃 ale inak sme sa riadne vyšantili a bolo to skôr ako dedinská zábava a nie ako ples 😶

• mas ip lubi

• ...máme iba pár fotiek pretože sme zabudli foťák a na sestrinom čoskoro došli baterky,takže sme sa vyfotili iba pri stole... 😬 ale keď mi ich pošle mailikom,tak vám ich ukážem ak budete chcieť... 😉

• jasne ze budeme

• a neboli sme jediné s krátkymi šatami 😉 😵 aspoň sa nám fajn tancovalo,keďže hrali skoro stále iba ľudovky 😬 😃

• parada

• hej paráda,silvi 😉 hehe 😬 😃 no začínam pociťovať svalovku...a otlaky na nohách 😐

• aj ja na zadku z toho sedenia

• 😞 chúďatko...
    bežím na poradu 😛 😦

• Sponzor fóra
  • 😛 😛 😛 pa

• a co sis, ty si sa nevytancovala 😮

• ahoj, Lubka 😉
    tak mne svalovica nehrozi, lebo sme na moj vkus tancovali dost malo. Ani otlaky nemaaam. 🙂
    Lubka, nasa kapela zahrala iba 1 kolo ludoviek 😐

• ja som mala v sobotu taku depku, ze sedim doma sama 😞 😞 😞 tak mi to prislo luto ked som videla nahodenu kamosku aj s manzelom 😢

• no už mám po radosti... 😛 idem dnes do terénu...ešte neviem o ktorej,ale majú ma prísť zavolať... 😴 😬
    qietocek...nabudúce si nenechaj újsť žiadnu príležitosť 😉

• a to mam ist na ples sama?

• s kamošmi,kolegami a tak...s partiou... 😉

• no sak uvidim o rok, ale ked to uz je vsetko poparene a co sme same tak sme len baby... nasi slobodni kamarati su rozlezeny po Europe...

... ale to mozno bola aj depka z nic nerobenia, po dlhom case som mala volnu sobotu /ucit sa zacinam az dnes/ tak zrazu neviem co so sebou 😐 😐 😐

• nuz ja som sa na svadbe strasne nudila
    nevadi ale aspon ze v sobotu idwm plesat

• majte sa krásne žienky,dnes tu už nebudem...papa 🙂

• pa 😞 😞 😞 😞 😞 😞

• kde ste kto

• tady tady 😉

• ja pracujeeeeeeeem 😬 😬 😬 snazim sa depku zahnat makanim 😃 dost bolo cez vikend nicnerobenia ta z nudy depka drapsne 😠 😠 😠

• pisem jak hotentot ale uz mi z tych cisel a tabuliek sibe

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém