Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
chichi... :-D :-D :-D no to je dobré,mirka :-D :-D :-D nevadí :-D
Odpovedať
aspon vies ze na teba myslime
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak, vsetky na teba myslime radsej 2x ako vobec :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem aj ja uz mam receptiky :-) a uz som ich aj segre poslala :-)
Odpovedať
popcujte neprovokujte ja mam na post predcavzatie ze ziadne sladke nedam do ust !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! okrem obedov v skole :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
včera si ich aj kolega kopíroval :-N ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
puncak, samron, grilazka, moravske kolace, pecene buchty, palacinky
Odpovedať
ok ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
u mna vcera neostalo len pri pozerani boli sme s manzelom na zakusku - potrebovali sme na nervy
Odpovedať
niekto vás rozčúlil,mirka? :-N ja som včera došla z práce dosť vymletá...ešteže sme mali zvýšené nejaké palacinky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ano, Lubka
Odpovedať
napriek tomu že tu nieje momentálne námestník je tu dosť rušno =-) 8-( a ekonomická námestníčka ma vymákla ako odpisujem manželíkovi na sms cez orangeportal...sa rozčúlila,či my mladý vieme aj niečo iné robiť na počítači ako internetovať :-N =-) :-x :-. :-| :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
to bude prieser!isto to nabonzuje námestníkovi :-| :-(
Odpovedať
som také nemehlo...no nečakala som že bude taká rýchla a pozrie mi na monitor...bola už na odchode z kancla ;-( 8-( :-x
Odpovedať
och nervy moje lubi davaj si pozor
Odpovedať
Profilova fotka
si jej mala povedat ze ano ze tento rok ste dvaj mladi, zvladli za 4 dni to co pred rokom za tyzdnen ty a 5 starych ci kolko ich bolo :-D
Odpovedať
šak sa snažím,silvi,no nedá sa mi kancel upraviť tak aby mi na monitor nikto nevidel... :-( a keďže sa cezomňa prechádza ku kolegovi,tak som pod neustálym dohľadom a v strese... :-( preto mi aj vyhovuje lišta s názvom Word... :-N ;-)
Odpovedať
bolo by to asi zbytočné qietocek...šla od kolegu nahnevaná... :-S :-p :-x
Odpovedať
papáte? :-N píšem si tu sama so sebou :-S :-| :-( bebe :-x |-| :-N :-D
Odpovedať
sama zo sebou nie ja som tu
Odpovedať
ta to je dobre...zas sa mi tu premáva jeden správca...tak som mu rozprávala o tých tabuľkách čo sme robili...neviem prečo tu má každý taký zvyk že nahliada do počítača že načom pracujem ]-( :-| :-(
Odpovedať
hmm to je ludska zvedavost
Odpovedať
asi tak... :-p |-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
neznasam to ]-( idem na obedik, dobru chut zelam vsetkym
Odpovedať
dobrú chuť mirka...dúfam že Ti bude viac chutiť ako včera ;-)
Odpovedať
čo dnes budete papať?
Odpovedať
Profilova fotka
som mala trosku telocviku ale uz som s5 ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat kura na sladkokyslo a pikantnu polievku
Odpovedať
kde si lietala,qietocek?aké je to kura na sladkokyslo? a polievka je feferónová alebo aká? =-) :-N :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je to take akoze v cesticku a a stava s kuskami ananasu a polievka je to cinska, je ta vselico, zeleninka, masko a ma to taku skoro zele konzistenciu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?