Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • chichi... 😃 😃 😃 no to je dobré,mirka 😃 😃 😃 nevadí 😃

• aspon vies ze na teba myslime

• presne tak, vsetky na teba myslime
    radsej 2x ako vobec 😃

• Sponzor fóra
  • dakujem aj ja uz mam receptiky 🙂 a uz som ich aj segre poslala 🙂

• popcujte neprovokujte ja mam na post predcavzatie ze ziadne sladke nedam do ust !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! okrem obedov v skole 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛

• včera si ich aj kolega kopíroval 😬 😉 😃 😃 😃

• puncak, samron, grilazka, moravske kolace, pecene buchty, palacinky

• ok 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• u mna vcera neostalo len pri pozerani
    boli sme s manzelom na zakusku - potrebovali sme na nervy

• niekto vás rozčúlil,mirka? 😬 ja som včera došla z práce dosť vymletá...ešteže sme mali zvýšené nejaké palacinky 😃

• ano, Lubka

• napriek tomu že tu nieje momentálne námestník je tu dosť rušno 🤔 😦 a ekonomická námestníčka ma vymákla ako odpisujem manželíkovi na sms cez orangeportal...sa rozčúlila,či my mladý vieme aj niečo iné robiť na počítači ako internetovať 😬 🤔 😶 😕 😐 😞

• to bude prieser!isto to nabonzuje námestníkovi 😐 😞

• som také nemehlo...no nečakala som že bude taká rýchla a pozrie mi na monitor...bola už na odchode z kancla 😢 😦 😶

• och nervy moje lubi davaj si pozor

• Sponzor fóra
  • si jej mala povedat ze ano ze tento rok ste dvaj mladi, zvladli za 4 dni to co pred rokom za tyzdnen ty a 5 starych ci kolko ich bolo 😃

• šak sa snažím,silvi,no nedá sa mi kancel upraviť tak aby mi na monitor nikto nevidel... 😞 a keďže sa cezomňa prechádza ku kolegovi,tak som pod neustálym dohľadom a v strese... 😞 preto mi aj vyhovuje lišta s názvom Word... 😬 😉

• bolo by to asi zbytočné qietocek...šla od kolegu nahnevaná... 😒 😛 😶

• papáte? 😬 píšem si tu sama so sebou 😒 😐 😞 bebe 😶 😴 😬 😃

• sama zo sebou nie ja som tu

• ta to je dobre...zas sa mi tu premáva jeden správca...tak som mu rozprávala o tých tabuľkách čo sme robili...neviem prečo tu má každý taký zvyk že nahliada do počítača že načom pracujem 😠 😐 😞

• hmm to je ludska zvedavost

• asi tak... 😛 😴 😠

• neznasam to 😠

idem na obedik, dobru chut zelam vsetkym

• dobrú chuť mirka...dúfam že Ti bude viac chutiť ako včera 😉

• čo dnes budete papať?

• som mala trosku telocviku ale uz som s5 😉

• ja budem mat kura na sladkokyslo a pikantnu polievku

• kde si lietala,qietocek?aké je to kura na sladkokyslo? a polievka je feferónová alebo aká? 🤔 😬 🙂

• je to take akoze v cesticku a a stava s kuskami ananasu a polievka je to cinska, je ta vselico, zeleninka, masko a ma to taku skoro zele konzistenciu

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém