Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • sef ma navstevu ja idem zaniest navsteve mineralku a pohare v skrinke vyzeraju jak po riadnom zure 😠 😠 😠 😠 ona ich snad len opachla vo vode a nechala ususit 😠 😠 😠 si to viete prestavit vrrrrrrrrrrrrrr zaschnuty vodny kamen ruz, mastne paprce otlacene a este ked tu tak krasne svieti slniecko tak to vidno este viac 😦
    tak som musela vsetko poumyvat este aj tie tmave salky na kavu aj tie boli cele za.... 😠 😠 😠 ak sa tu dnes ukaze asi jej nieco poviem

• jj kodujem ekolu 😃 😃 😃

• u nás upratovačky poháre neumývajú... 😬 🤔 ale minule som námestníkovi umývala ja...no pssst... 😬 inokedy si umýva sám...hehe... 😃

• Sponzor fóra
  • a riaditeľovi sa mi zdá,že umýva sekretárka...teda aspoň minule som ju videla 😒 😬 😴

• ale plnila sak bola opreta o metlu poobede 😦 😦 😦

ale ak doma upratuje tak jak tu a aj riady umyva tak potom amen tma 😴 😴 😴 uz som jej vravela ze ked sa pretiahne daka navsteva cez moj fajront nech mi tie riady necha na linke ze si to sama upracem, s tym problem nemam ale ked pride navsteva a ja nemam v skrinke cisty pohar tak ma ide trafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit 😠 😠 😠 a vtedy by som vrazdila 😠 😠 😠 o ako ja neznasam nevylestene pohare a zascnuty vodny kamen vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr som to tu teraz praskom vsetko drha...

• ja som zaniesla na stol ja aj odnesiem aj umyjem 🙂 to je v poho

• moja zlatá 😵 ...aká si podarená 😉 😃 len sa vyzúr 😉

• vrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvr 😠 😠 😠 ja vazne zurim 😠 😠 😠

• ale uz mi je lepsie ked sa tu mozem vypisat 😉

• 😃 😃 😃 🙂 😃 😃 😃 😵 😃 😃 😃

• to je dobre,qietocek 😉 🙂 😃

• to ste ale vela toho napisali.. ja som trosku upratovala objednavky.. a zabudla som davat refresh

• ja som akurát pozerala spoje na stanicu keď budem dochádzať na tú lesnú správu a tiež som sa rozčuľovala... 😠 na to že je to 2. najväčšie mesto,tak je to úbohé... 😐 😞 asi sa ráno veľa ľudí nepotrebuje dostať na stanicu z mesta... 😒

• menis robotu?

• nie,soni,iba musím dochádzať na lesnú správu do dediny na pár mesiacov aby som zažila "tvrdú" prevádzku v lese... 😦 😬 😴 tu na zaškoľovanie nemajú čas... 😒 a keďže som stále praktikantkou,tak musím ísť tam kde ma pošlú... 😛 😴

• Sponzor fóra
  • co ti daju pilku?

• možno...keď budem dobrá 😉 😛 😃 😃 😃 😃

• alebo mi povedia nech si ju kúpim 😃 😃 😃

• jejejeeeeej ekolu ty dnes ideeeees 😃

• ale sak ja ja si beriem domov firemnu utierky prat 😃

• ach,ta mi tu máme akoro každý deň nové voňavé utierky a uteráky...aspoň dúfam,že ich iba nepresúvajú medzi poschodiami... 😛 😃 😃 😃

• dobru chut damy 😉

• dobrú qietocek 😉

• dobru

• pozeram, ze vam je dnes celkom veselo

ja som sa teraz vratila z obedu: mala som vynikos parene buchty s lekvarom a sojovu polievku
    vy ste si na com pochutnali?

• idem pokracovat v praci, precitam si vas

• kde ste babyzne

• ja som tuuuuuuuuu ale 😞 ked tu nikto nebol 😐

• a inak pracujem 😃

• bola som na obedíku...mala som ryby na masle a zemiakovú kašu 🙂
    ach mirka buchty.....mňááám...no najbližšie to vidím tak že budú aj u nás 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém