Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
dobru chut
Odpovedať
zrdavim vospolok akkkkkooooo??? uz mam aj icq ale mozem ho pouzivat iba doma tu to nemozem a neviem stiahnut adm. mi to nedovoli a cislo vam dam vecer sem lebo ho este s pamate neviem a samozrejme ze ho mam doma no naco by som ho mala pri sebe :-| ;-) :-)
Odpovedať
no nacase
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Mirka ;-) este si tu? =-)
Odpovedať
ako bolo v meste mirka?aj u vás je tak teplo? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, nakoniec som sla autom, takze bez prechadzky. Ano, je teplucko a slnko svieti do oci, ale aspon dava pozitivnu energiu. Ty kedy ides na obed?
Odpovedať
už som bola...ibaže som predtým mala nejakú robotku...tak až teraz som sem nakukla ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Co si na dnes ukuchtila?
Odpovedať
mali sme od svokry kapustu,zemiaky a mäsko... :-) takže včera sme sa mohli prechádzať koľko sa nám chcelo...nemusela som sa plašiť domov že nemám navarené x-) 8-) :-D A Ty si niečo varila?
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali masko v sobotu (s ryzou), takze vcera som narychlo robila cestovinky so spenatovou omackou. Aspon som stihla aj nieco ine porobit, nielen sa v kuchyni motat... Qietok asi pilne pracuje. =-)
Odpovedať
no asi... :-| nepridáva sa k nám ani silvia...
Odpovedať
Profilova fotka
Silvia uz odisla. Rano sa chvalila, ze bude iba do 12. hod.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahaaaaa...no to fakt...zas sa s nami nerozlúčila :-( :-p :-D kašle na nás :-x
Odpovedať
Profilova fotka
jjj pracujem :-( este tu toho maaaaaaaam :-N ale chytala ma depka tak som bola pozriet nasu hranatu sekretarku a dat si kavu a len tak pokec s kolegovcami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala sampionove rizoto ;-)
Odpovedať
hmmm...mňam,qietocek...to je fajnotka ;-) aká je to hranatá sekretárka? =-) :-N
Odpovedať
to myslíš ten kávomat? =-) :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jj automat ;-) ona ma zastupuje ked mam dovolenku :-D :-D :-D vedenie chodi na kavu do automatu :-D
Odpovedať
u nás nič také nemáme...a niekedy aj mám chuť na nejakú čokoládku ;-) :-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok :-D :-D :-D Ja som si dnes dala morcacie platky na figach.
Odpovedať
Profilova fotka
mne zacina kvalitne vysivat :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale idem makat nech tu nemusim nadcasovat
Odpovedať
dobre,qietocek...snaž sa ;-) :-) nech to čím skôr zmákneš x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mala by som sa ale ked mne sa taaaaaaaaaaak strane nechce ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
mi hovor niečo...ja mám teraz len čítať pár STN a mám z toho husiu kožu |-| :-S :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby, ja som tu v piatok tvrdla do 18.30 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja netusim do kedy tu dnes budem :-(
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaaaaaj mam tu kamimon a od noveho roku ma nove tlaciva, je to v nemcine :-N :-N :-N tak hladam slovensku verziu vo vestniku EHS nech viem co mam vyolnit ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
to je kruté mirka... :-( aspoň budeš mať zaplatené nadčasy? =-) qietocek...no to je brutál... ]-( :-|
Odpovedať
Profilova fotka
od kedy sme vstupili do eu tak je moje papierovanie trojnasobe ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?