Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ja tu pocuvam funradio a dnes maju temu k svetovemu dnu internetu a ktosi tam volal ze jeho oblubena je modry konik a mojasvadba 😃

• aj ja počúvam funko,ale akosi som to asi prepočula...nevnímam príliš o čom rozprávajú keď niečo robím 😬 😴

• ja pocuvam v robote expres, fun nemusim

• Sponzor fóra
  • Lubka, trosku som sa postazovala a uz mam aj ja robotu

• ja tych dvoch exotov zeriem aj s topankami 😃 😃 😃

• a doma pocuvam Vivu, len mava vypadky

• jej sef mi prave spravil radost a ani o tom nevie 😵 😵 😵 nemusim tento mesiac u sluzobnych mobilov vyrabat podklady na zosobnenie prekrocenych pausalov 😃 😃 😃

• ja mám tiež strašne rada Adelu a Sajfu 😉 😃
    no momentálne prd počujem lebo kolega odvedľa je taký "ohľaduplný" že si púšťa rádio Regínu na plné peky,takže mi to tu prehlušuje 😐 😞 😠 😠 😠 a ešte vkuse telefonuje akoby bol každý naokolo hluchý...vreští do toho sluchátka akoby ho rezali 😠 😦 😴

• a je ticho 🤔

• strašne ma dnes ten kolega vytáča... 😠 😐 😞

• a neda sa s nim dohodnut? Lubka, povedala si mu, ze ti to prekaza?

• nielen to rádio,mirka...dnes ma vytáča úplne so všetkým...napíšem radšej do IP 😐

• aha, myslela som, ze len radio
    ok, napis

• tak mne sa dnes dari 😬 😬 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

• pomoooooooooooooooooooooooooc 😞 😞 😞 😢 😞 😞

• Sponzor fóra
  • čo sa deje qietocek? 😐

• IP ekolu

• hmm, dnes je fakt asi "super" den 😒
    asponze to slnko svieti

• a uz tu bol udrzbar, snad si poradi 🤔 😬

• kolega šiel na hodinku k lekárke...juuuj...kus budem vegetiť 😉

• hľadám dnes od rána tú pani čo robila výplatné pásky že sa jej spýtam aspoň na tie dovolenky,no vyparila sa...nikto ju nevie nájsť 😦 🤔 😛 😃 ...ešte musím skočiť aj za námestníkom...ale keď mám teraz takú pohodičku bez kolegu tak sa mi nikam nechce 😬 😉 😃

• Skocis neskor, Lubka 😉 Asi mzdarka vedela, ze nie je vsetko Ok, tak zmizla 😃

• och umela hmota opravu lepidlom nezvladla 😠 😠 😢 drzte mi prosim palce 😬 musim to ist oznamit 😞 😞 😞

• držíme,qietocek...držíme 😉
    mirka možno máš pravdu...že tá pani zmizla 😃
    inak bol tu kolega zo Sobraniec a troška ma vyľakal,ževraj v BB majú čítačky,kto je koľko na akých stránkach aby som sa dlho nezdržiavala mimo lesníckych...ach jaj! 😞

• prečo mi to tu niekto už dávno nepovedal?sa to dozviem od človeka z iného závodu... 😢

• ach joj 😞

• za chvilku idem na obed
    dobru chut aj vam
    a dufam, ze poobedie bude krajsie 😉

• čo máte dnes na obedík? 🙂

• ja som mala medailoniky na sojovych vyhonkoch s kari ryzou
    ty si co varila, Lubka?

• ja syrovu bagetu 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém