Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
ja tu pocuvam funradio a dnes maju temu k svetovemu dnu internetu a ktosi tam volal ze jeho oblubena je modry konik a mojasvadba :-D
Odpovedať
aj ja počúvam funko,ale akosi som to asi prepočula...nevnímam príliš o čom rozprávajú keď niečo robím :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja pocuvam v robote expres, fun nemusim
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, trosku som sa postazovala a uz mam aj ja robotu
Odpovedať
Profilova fotka
ja tych dvoch exotov zeriem aj s topankami :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a doma pocuvam Vivu, len mava vypadky
Odpovedať
Profilova fotka
jej sef mi prave spravil radost a ani o tom nevie x-) x-) x-) nemusim tento mesiac u sluzobnych mobilov vyrabat podklady na zosobnenie prekrocenych pausalov :-D :-D :-D
Odpovedať
ja mám tiež strašne rada Adelu a Sajfu ;-) :-D no momentálne prd počujem lebo kolega odvedľa je taký "ohľaduplný" že si púšťa rádio Regínu na plné peky,takže mi to tu prehlušuje :-| :-( ]-( ]-( ]-( a ešte vkuse telefonuje akoby bol každý naokolo hluchý...vreští do toho sluchátka akoby ho rezali ]-( 8-( |-|
Odpovedať
Profilova fotka
a je ticho =-)
Odpovedať
strašne ma dnes ten kolega vytáča... ]-( :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
a neda sa s nim dohodnut? Lubka, povedala si mu, ze ti to prekaza?
Odpovedať
nielen to rádio,mirka...dnes ma vytáča úplne so všetkým...napíšem radšej do IP :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
aha, myslela som, ze len radio ok, napis
Odpovedať
Profilova fotka
tak mne sa dnes dari :-N :-N ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
pomoooooooooooooooooooooooooc :-( :-( :-( ;-( :-( :-(
Odpovedať
čo sa deje qietocek? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
IP ekolu
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, dnes je fakt asi "super" den :-S asponze to slnko svieti
Odpovedať
Profilova fotka
a uz tu bol udrzbar, snad si poradi =-) :-N
Odpovedať
kolega šiel na hodinku k lekárke...juuuj...kus budem vegetiť ;-)
Odpovedať
hľadám dnes od rána tú pani čo robila výplatné pásky že sa jej spýtam aspoň na tie dovolenky,no vyparila sa...nikto ju nevie nájsť 8-( =-) :-p :-D ...ešte musím skočiť aj za námestníkom...ale keď mám teraz takú pohodičku bez kolegu tak sa mi nikam nechce :-N ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Skocis neskor, Lubka ;-) Asi mzdarka vedela, ze nie je vsetko Ok, tak zmizla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
och umela hmota opravu lepidlom nezvladla ]-( ]-( ;-( drzte mi prosim palce :-N musim to ist oznamit :-( :-( :-(
Odpovedať
držíme,qietocek...držíme ;-) mirka možno máš pravdu...že tá pani zmizla :-D inak bol tu kolega zo Sobraniec a troška ma vyľakal,ževraj v BB majú čítačky,kto je koľko na akých stránkach aby som sa dlho nezdržiavala mimo lesníckych...ach jaj! :-(
Odpovedať
prečo mi to tu niekto už dávno nepovedal?sa to dozviem od človeka z iného závodu... ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ach joj :-(
Odpovedať
Profilova fotka
za chvilku idem na obed dobru chut aj vam a dufam, ze poobedie bude krajsie ;-)
Odpovedať
čo máte dnes na obedík? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som mala medailoniky na sojovych vyhonkoch s kari ryzou ty si co varila, Lubka?
Odpovedať
Profilova fotka
ja syrovu bagetu :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?