Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
a uz je za mnou aj "oznamovacia povinnost" :-N :-N :-N ale zvladla som to :-D :-D :-D a zobrali to v pohode x-) x-) x-) viac v IP
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis, Qietok, nebolo to az take zle ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie :-) nebolo :-D :-D :-D len ja som hrozny stresmen :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no idem este trochen pracovat, nech to setko postiham ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, aj ty pracujes?
Odpovedať
teraz už ani nie,mirka, no otváram túto stránku so strachom... :-( :-| že sa každé moje prihlásenie načítava v BB...aké to bolo fajn keď som o tom nevedela |-| :-N ja som robila vyprážaný syr s opekanými zemiakmi...v sobotu sa mi zvýšil syr,tak som ho včera vypražila... :-N :-D qietocek,super že to takto dopadlo...myslela som na Teba ;-) :-)
Odpovedať
halooo...kde ste? =-) :-( :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale tu som
Odpovedať
máš robotku? |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak rozne
Odpovedať
pekný zvyšok dňa...papa! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) zeby sme tu boli dnes len dve, ako sme vcera koncili?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojko mirka!asi to už bude dnes tak...no nevadí,veď sa nejakej témy hádam chytíme ;-) :-) x-) čo si včera po práci porábala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Lubka ;-) No popravde sa moc nemam cim pochvalit. Sli sme domov spolu s manzelom a pesi. Cestou sme sli na postu a do par obchodikov, takze sme prisli neskor ako zvycajne. Potom sme si dali olovrant a rozpravali sme sa pritom. Na veceru som varila zeleninove rizoto no a po dojedeni pri TV akosi na mna prisla unava, tak som sla skor spat. A co tvoj zvysok dna?
Odpovedať
Ja som z robotky šla rovno na nákup a stretla som sa s manželíkom pred jeho robotkou...tak mi vzal nákup a keď sme došli domov tak som chcela piecť francúzske zemiaky,no manželík ma presvedčil,aby sme šli na 1 pivko,že je strašne smädný...tak sme šli do jedného podniku kde sme sa už dávno chystali (varia tam vlastné pivo)... ;-) a tam sa mi stal trapasík,lebo v tom podniku bolo vidno na námestíčko a neboli tam ani závesy ani žalúzie a manželík vravel že tak môžme robiť na ľudí čo sú von "šašky"...a ja iniciatívne som urobila akože dlhý nos a vyplazila jazyk...ibaže som si nevšimla že spoza okna sa vynoril nejaký ujko a nechápevo na mňa pozeral...ale najhoršie bolo to že on do toho podniku aj vošiel a stál vo dverách a pozeral na mňa a pozeral...a mňa išlo rozpučiť od smiechu ako som sa ho snažila zadržať...no a potom sme doma robili zemiačky a večer sme išli tiež skoro spať,lebo nás nejako už druhý deň sklátilo :-N |-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D Ty si expertka, fakt :-D :-D Az pred chvilou som pozrela rozpravku, co si minule posielala. Mila a pacila sa mi x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ake je dnes u vas pocasicko? U nas je od rana hmla a ked pada, trochu je z nej nasnezene na chodnikoch.
Odpovedať
u nás je krááásne...ale dosť zima... :-|
Odpovedať
...konečne som dnes zastihla tú pani ohľadom dovoleniek...vravela,že sú tam písané hlúposti,že to nestihla poopravovať,že je rada že stihla aspoň výplty dobre odoslať... :-N ;-) :-) :-D takže je to v pohodičke,mám nárok 20 dní ročne...plus tie prenesené z minulého roka x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je zamracene, aj trosku snezilo no, tak uz vies, ze je vsetko ok :-)
Odpovedať
čo si mala dobrého na obedík? ktovie ako dnes pochodili tie dve...qietocek a silvinecka =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
]-( zas mi po dlhsej dobe nevzalo prispevok ]-( Takze opat: Na obed som mala dolniacku fazulovu polievku a plneny kuraci filet s bylinkami + dnes bol aj zakusok - spic Vy ste mali zemiacky? Tozvie, tiez na ne myslim. Sis som ani v meste nestretla, tak asi poctivo pocuva :-D Hadam sa nam zajtra pochvalia.
Odpovedať
si tu ešte? =-) ja už mám teraz pohodku... ;-)
Odpovedať
mňááám...špic...spravila si mi nehoráznu chuť...asi sa po ceste domov zastavím v cukrárni x-) :-N :-p :-D
Odpovedať
qietocek má net aj doma?lebo má mať dovču do konca týždňa,nie?a na sis som zvedavá,čo nám popíše ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa stavili minulu stredu. A zajtra sa chystame objednat pizzu a davaju k nej na valentina sladke prekvapenie, tak som zvedava.
Odpovedať
hiiiiiiiii =-) =-) =-) .....zajtra je Valentín...a ja som nič nevymyslela pre drahého... :-| tak vy už máte program...noooo...manželík spomínal že by sme mohli zájsť na romantickú večeru...no niečo pekné by som mu chcela dať...ale čo? |-| :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
ano, dali sme sa na pizzu, tiez som sa s Lubkom bavila o darceku, ze co by chcel a povedal, ze sa nemam trapit, ze ja som jeho darcek x-) neverila by si, ako ma potesil... a ze dalsi nepotrebuje
Odpovedať
jeeeej... to je strašne milé ;-) dumem, dumem a nič ma nenapadá ako by som ho mohla potešiť...a v pondelok máme polročné výročie... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nestaci sladkost? ci co zvyknete? ja som hladala srdieckovu Fidorku, ale este som ju nevidela v obchodoch
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?