Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
mirka,aj ja pozdravujem sis :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Odovzdam ;-) U nas sa opat rozsnezilo. Cely vikend bolo bielo. Ako je u vas?
Odpovedať
Profilova fotka
idem pokracovat nech sa nam vsetkym dari x-)
Odpovedať
u nás aj keď v piatok a v sobotu nasnežilo tak sa to roztopilo,no včera bolo krásne,ale nehorázne mrzlo...a dnes som si nevzala ráno čiapku a skoro som plakala ako mi odmrzli uši kým som došla do práce :-N |-| :-| brrrr...zimka :-(
Odpovedať
no...zatiaľ sa aj ja musím rozlúčiť... :-| idem pracovať...tak ako napísala mirka,nech sa nám darí ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut damy :-p ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz som po... dnes som mala celkom fajn obed v mojom neoblubenom podniku :-) a co vy? ako sa vam darilo doobeda? ja som akurat v polovici
Odpovedať
fuuuu...aj ja som už po... :-p :-) musím zachvíľku bežať,vybaviť niečo mimo budovy závodu,na druhý koniec mesta,no ešte čakám kolegu kým príde z obeda... čo ste mali na obedík?ja knedlíky a sviečkovú na smotane... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuracie prsia na stave ;-)
Odpovedať
pekný zvyšok dňa a aj týždeň...zajtra odchádzam...na porade ma námestník už poslal :-S ;-( :-( papa...budem sa tešiť na pondelok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, dakujeme, aj Tebe pekny zvysok tyzdna ;-) Drz sa na tej dzedzine ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu drzim palce na novej adrese ;-) a nech si te tam dlho nezaucaju :-D alebo nech im tam aspom net zavedu ;-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
a krasny tyzdnen ekolu ;-) nech ti to rychlo ubehne a uz tesim tesim moc moc na pondelok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko damy ;-) kto tu dnes bude?
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre rano Qietok ;-) Obavam sa, ze tu budeme same, prip. Sis, ak jej ozivili net
Odpovedať
Profilova fotka
hm :-( ;-( skoda, uz sem skoro nikto nemoze chodit ;-( ;-( ;-( /samera, julia, majcik konikuje o 106 a teraz uz ani ekolu / fnuk fnuk fnuk
Odpovedať
Profilova fotka
idem zahnat depku pracou :-D :-( :-N mam tu riaaaaaaaaadnu kopu posty :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm :-( :-( Juli v robote nevie, co skor - minule som s nou chvilu vecer pisala cez icq, majcik teraz dovolenkuje dnes som tu sama bez kolegyne... tiez mi nechala vcerajsiu postu a je jej pozehnane u nas poletuje sniezik a vcera vecer tiez dost chumelilo
Odpovedať
Profilova fotka
no ako Qietok, pracujes, pracujes? ja som sa k poste takmer este nedostala
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som prave dozapisovala postu a idem sa vrhnut na personalistiku /na jednom stredisku sa zas tocia ]-( ]-( ]-( x ludi dalo vypoved a x+par nahradnikov je novych, tak sa tu "vytesujem" z toho ]-( ]-( ]-( /
Odpovedať
Profilova fotka
ufff, aj ja uz mam postu za sebou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako sa dari, Qietok? za chvilku idem na obed, dobru chut ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
preluskavam sa prihlaskami, odhlaskami, vypovedami a pracovnymi zmluvami proste vsetkym co zahrna odchod a prichod zamestnancov dobru chut mirka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem obedovat tu, varit sa mi nechcelo o chvilu mi donesu cinu :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz som po :-) a idem makat nech nemusim nadcasovat jak vcera :-( :-N ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som spat ;-) dokedy si bola vcera? vari len nie dlhsie ako ja? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez sa idem pustit do roboty, aby sme netahali nadcas spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
do 16:15 som tu bola a ani na obede som nebola ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som vcera vsetko dorazila az 18,30 :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?