Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • aha kici,ja som hrozná...už som prečítala info o školení 😬 😶 som taká roztatárená z dnešného dňa 😛 😬 😴

• to nic. 😉

• môj manželík musí ísť cez víkend do práce a tak som sa tešila k mojej babke,nevidela som ju asi mesiac a aj na malú neterku... 😢 😐 ale asi budem musieť byť domka... 😞 skúsim presvedčiť manželíka aby sme aspoň v nedeľu niekam šli...

• Sponzor fóra
  • bud rada,ze aspon vecer budete spolu. 🙂

• no to som 😉 🙂 to mi ver...a hlavne sa teším že si konečne pospím a oddýchnem si...akurát mi je ľúto manželíka lebo bude ťahať už ďalší víkend a 3 týždne vkuse ťahať a nemať voľný víkend je veľa 😞 😐 veď nieje stroj 😠 😐 ten jeho riaditeľ ma už tak hnevá 😠 😠 😠

• bud rada,ze nerobi do polnoci cely tyzden a este aj cez vikendy aspon do vecera. ja sa na mnohe veci pozeram z ineho uhla ked vidim ako manzel robi niekedy cele dni. toto je podla mna uz sialenstvo. aspon,ze ich platia od projektovych hodin

• včera som v lese stretla okolo 20 srniek 😵 a predvčerom asi 7 a dvoch diviakov 😵 akože nemyslím kolegov ale ozajstné zvieratká 😉 😃

• no kici...človek nemá veľmi na výber s tou prácou,však? 😐 😞

• Doba je strašne zrýchlená a komu sa to nepáči,hneď zaňho dokážu nájsť náhradu... 😒 buď makaj alebo choď... 😦 😛 😞

• a vy dve, mirka a qietocek,kam ste sa podeli? 😐 🙂 😎

• nie. manzel hovori,ze robi na 2 sichty. jedna od 9-16 a potom zacina druha, ktora trva pokial nespravi svoju robotu. my byvame spolu ale vidame sa rano pri ranajkach a potom az ked ideme spat 😴 😞

• ja som si veľmi rýchlo zvykla na to,že sme sa stále stretávali cez obedík doma a teraz keď som na dedine,tak sa vidíme až večer,takže je to pre nás určitá zmena 😞

• Lubka, no predsa makam, aby ma nevymenili 🙂

• mirka,no Ty si podarená 😉 😃 😃 😃
    inak včera sme sa naťahovali s romovčanmi...pristihli sme ich ako kradli drevo...kolegovia sa tvárili veľmi dôležito a kričali na nich,ibaže mne to pripadalo strašne smiešne...ja by som nemohla takto 😬 😛 😃 😃 😃

• ja som bola chvilu u kolegovcov v kancli jedneho pozvali na natacanie pali vam to tak sa na tom bavi cela firma 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • vidim, ze mas plno zazitkov z lesa 😃

• stromy rúbu vo výške ako stoja...načo by sa zohýbali 😛 😦 najväčšia haluz čo som počula,že prečo nerúbu odspodu,tak povedali,že tam je strom "bars hrubý"...a rýchľejši porúbu tam dze ceňše... 😃 😃 😃 alebo sme stretli cigána ako ťahal strom po ceste a keď nás zbadal,tak ho pustil a nám povedal,že on nevie skade toten strom...bo on len tak ležal pri ceste ta zato ho zobral 😛 😃 😃 😃

• mu davaju rady ze co a ako 😃 😃 😃 ze si ma pytat pismenka a nie cisla 😃

• ale inak, nechcem tu byt dlhsie a chcem nieco dorobit, tak sa snazim

• qietocek.... 😉 😃 😃 😃 aj Ty si mu niečo poradila?

• no jasne 🙂

• ze to kde pozna cestu nie je jojka ale markiza 😃 😃 😃 ale sak hlavne ze nam to pali 😃 😃 😃

• co je to pali vam to 🤔

• a este dostal od jedneho kolegu radu ze kde uz po 10 x povie pismenko a kocism mu na to povie ale pan peter ved to ma len 8 pismen, ze nech precita co mu tam naskocilo 😃

• Kici, sutaz, kde sa hadaju slova. Ukazu ti policka a postupne odkryvaju pismena a podla napovedy treba uhadnut slovo.

• no uchechtaveme sa tu o dusu 😃 😃 😃

• 😃 😃 Qietok

• vy ste tam veselá banda,qietocek 😉 😃

• tak to nepoznam 😴

• jj je to tu dnes celkom vesele 😃 😃 😃 uz nam vsetkym statocne vysiva 😬 😃 😃 😛 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém