Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • kici napoveda moze byt napr. "Rano nas budi" nabehne tam _ _ _ _ _ 5 prazdnych policok a ty si pytas pismenka, pismenko a nabehne _ o _ _ _, nebudes vediet ze co a povies dalsie pismenko a nabehne _ o _ _ t a tak si pytas az kym neuhadnes, ze je to "kohut" kazde slovo ma taku financnu hodnotu kolko ma pismenok pismenko = 1000,- Sk takze kohut = 5000,- Sk za kazde pismenko odkryte pocitacom mas - 1000,-Sk takze ak si potrebovala na uhadnutie odkryt 2 pismenka za kohuta by sa ti pripisalo 3000,- Sk a tak je tam tusim 14 slov od stvorpismenkovych az po 10 ci 11 pismenkove

• želám vám príjemný víkend aby sa vám vydaril 😉 majte sa krásne...teším sa na vás v pondelok 😵

• ahoj aj prajem krasny vikend 😉

• Sponzor fóra
  • prijemny vikend Lubka 😉

• pekny vikend. mirka ty si este v praci?

• aj ja sa lucim, musim este jeden mail poslat 😞 😞 😞

papa a nech nestroskotaju vikendove plany ani jednej 😵 😵 😵

mavajte sa krasne a tesim sa na pondelok 😵 😵 😵

• dakujeme Qietok

ano, Kici. preco? uz len kratko
    ale uz sa odhlasim, pekny vikedn podla moznosti 😉

• len tak. pekny vikend

• ahojtek 😉

ekolu uz si tu 🤔 a budes mat na nas cas

• ja som sa tak tesila na dnes do prace 🙂 sef tu nie je 😃 ekolu by mala byt 😵 😵 😵

• ahoj, Qietok 😉

a ja som dnes zaspala 😒

• dobre rano zienky dnes po 2x

• ahoj Sis 😉

• ahoooj zajta mam poradu

• ahojte 😵
    zatiaľ je tu veľký ruch... 😞 dúfam že po porade sa bude dať viac dýchať... 😐

• Sponzor fóra
  • krasne rano krasnky 😵 😵 😵

• ako vam dopadlo vikend ? prebehol podla planov?

• mna kolegynka vytiahla v piatok na masaz 😵 😵 😵 babenky to bolo super len keby som nebola taka steklava 😃 😃 😃 potom sme este sli na kafco a vecer uz len susp sup do postielky bo som ranko skoro vstalavala do skoly ale tam sme to vydrazali a este za svetla som dosla domov 🙂

• ano ano, Qietok 😉 celkom fajn, len sa tazko vstavalo
    tebe sa vydaril?

• jj v piatok bolo fajne, sobotu sme to vskole zvladli a v nedelu som piekla, bola u nasich na obed a spravila veget nedelu 😵

• hmm a bolo super pocasie aspon nieco

• ano v sobotu bolo krasne 😵 a ja som sedela v skole 😬

• a dnes to tiez vyzera paraaaaaaaaaadne

• aj vcera bolo kraaasne 😉

• jj aj dnes to vyzera na krasny den, a kolega tu provokuje ze bol vcera na korculiach 😬 aj ja som rozmyslala ze vytiahnem inlajny ale sa mi to zdalo blbe ze februar, ze to by sa skor hodili ladove 😃 /no ale ked lad nie je/ uvidim ako bude dnes po praci a mozno ich pojdem oprasit 😃 😃 😃

• kolega je mrcha

• no oni su tu vsetci take mrsky 😃 😃 😃 ale mam ich rada 😵 je to 100 x lepsie ja cisto babsky kolektyv 😛 😛 😛 to som zazila 1x a stacilo

• tu u nas na stedisku nas tu je na 40 chlapov 8 bab este ze mam sama kancel, lebo mame tu aj taku riadnu .... co furt do setkeho rype a na vsetko hundre ... ta teda vie vylepsiet atmosku na pracovisku 😬

• nooo ja tu mam 40 sliepok a 3 kolegov

• no to preto je v zborovni vysoka pravdepodobnost vyskytu vtacej chripky ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém