Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • 😃 😃 😃 😃 😃 😃 bez komentara

• halo halo kdeze ste?
    uz sa vam mozem trosku venovat, kym pojdem na obed

• jeeejda dobra fotka konecne

• Sponzor fóra
  • jeeej qietocek... 😵
    mirka,až teraz som došla do svojho kanclíka, bolo dosť robotky a kolegu mám teraz za chrbtom...tvárim sa že čítam zákon 😬 😴

• lubi caaaaaaaaaaaau

• no toto Qietok 🙂

ako sa mas Sis?

Lubka, asi ta trosku vynecham, ked nemozes pisat. 😐

Konecne vam napisem o vikende. V piatok som bola na stretnuti s babami z martinskej temy, v sobotu som domka pracovala a v nedelu sme boli chvilu u nasich (trosku porecnit a potrebovala som nejake veci zasit na masine) a potom sme sli po dlhej dobe na hokej. Zas prehrali, ked sme boli 😬

• kolko vas bolo na stretku z MT temy 🤔

• len 3 ale bolo super 🙂

• no musim ja ist makat, ked nehcem nadcasovat 😬

• Sis, nebodaj aj ty pracujes?

• caaaaaaau silvi 😉 😃
    my sme včera boli u brata navštíviť neterku 😉 manželík síce pracoval,ale poobede sme si spravili výlet...aj u babky sme sa zastavili,no došli sme až okolo pol desiatej večer 😬 Tatianka je už veľká slečna,vyzerá úplne inak ako naposledy 😃 má iba 2 mesiace,ale váži už 6 kíl,bambuľka naša 😵

• tak si mala rodinny vikend, Lubka 😵

• to áno...troška ma bolia ruky od maličkej 😬 ,ale ked je taká zlatučká že som ju nechcela pustiť z rúk 😵

• Lubka 😃 😵

• v piatok sme sa zastavili u svokrovcov a v sobotu,keď som doma upratala,tak som bola za manželíkom v práci...v sobotu bol vstup voľný,tak mali strašne veľa návštevníkov...

• Sponzor fóra
  • co tak? akosi casto maju volny vstup, nie?

• tento týždeň som sľúbila svokrovi palacinky,no uvidím aké budú dni v teréne,či budem vládať stáť pri palacinkárke 😬 😃

• nie...dávno,dávno nemali vstup zdarma...teraz bol preto že bol nejaký svetový deň cestovného ruchu či čo...vstup zdarma mám hocikedy iba ja 😉 😃

• ach,aká som už hladná 😛 😬 😴 ešte hodinku a pol musím vydržať 😐

• zdalo sa mi, ze nedavno si pisala, ze mali tiez z nejakeho dovodu volny vstup, no nevadi
    ja pojdem za chvilku 🙂
    tak pa zatial

• pocuj ty dako casto palacinkujes lubi

• dobrú chuť... 😉 o voľnom vstupe nepísala kedysi kici? 🤔 😬

• alebo som mohla písať o vernisáži...vtedy sa neplatí ak sa otvára nová výstava 😉 😃
    silvi 😉

• no uz neviem, Lubka... a dakujem

• aj ja som uz hladna

• idem na poradu...asi bude prúser,námestník nemá príliš náladu 😞 😐 držte palce 😒

• ok drzime potom sa ozvy

• ahojte
    som tu len na hop a skok
    uz mame vybavene: miestnost, kuchara, hudbu, fotografa a riesim video a oznamka co stali vase oznamka ?
    a samozrejme zakusky je to normalne ze 2000-3000 zakuskov ? 😕
    vsak to bude najdrahsie z celej svadby 😉

• ahojko mirkao 🙂 ste teda riadne šikovní s tým vybavovaním...koľko budete mať ľudí?my sme mali okolo 3000 zákuskov na 60 ľudí... oznamká neviem po čom letia,ale nechcete si vyrobiť vlastné? 😉

• inak tá porada bola celkom v pohodke,akurát námestník má hlavu v smútku...do stredy budem na závode,pretože mu treba s niečím pomôcť,ale je mi z toho dosť na nič... 😐 😞 budú to kruté dni plné napätia... 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém