Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • musime lebo zistujeme ze uz je vela terminov obsadenych
    napriklad hudba nam hovorila ze na 13. sept. sa im uz pytalo 6 ludi
    ale chvala bohu uz ich mame mi 😵
    vyrobit sami nemam na to tlaciaren a ked si to prepocitam tak som na tom istom a bez trapenia

• cau mirkao uz sa ti to blizi pomalinky

• no to áno,mirka 😉 ...ja som bola predtým nezamestnaná a mala som viac času popri brigádach niečo vymýšľať ohľadom oznamiek a bavilo ma to...ale keď si predstavím,že by som ich mala vyrábať v terajšej situácii tak by sme si ich tiež určite objednali 😉
    idem na obedík...majte sa zatiaľ peknučko 🙂 😎

• Sponzor fóra
  • ahoj, Mirka 😉 noo sikulky ste. Vies, ze ani neviem, kolko kusov zakuskov sme mali. 😬 Cosi sa mi zda, ze na 45 ludi + vysluzky sme mali 11 kartonov. Oznamka si radsej niekde dajte urobit. Ja som nase kvoli setreniu vyrabala, ale uz by som sa na to nedala. Bolo okolo toho dost papracky: s tlacenim, zhananim papiera, s rezanim... fakt mi stacilo.

• no a ked by si si to zratala tak si na tom istom a + starosti okolo zhanania
    baby mi sme zacali zratuvat vydavky a prepocitavat a uz sme na 80 000,- a to este neratame oblecenie 😒

• ved prave, vyslo to asi rovnako a to som sa snazila, aby to nebolo este viac 😒

• som uplne hladna na obed sme mali pecienky z ryzou cele som to vyhodila
    a doma mam nutelku vrrrrrrrrrrrr ze som si ju nevzala zo sebou

• Sisi, nemas rada pecienky?

• neznasam ju

• aha 😒 uz len domkov vydrzat

• asi tak

• som sa prisla len rozlucit 😵 papa mavajte sa krasne

• aj ja sa pomaly lúčim...neviem kde mi hlava stojí,už mi z tej práce šibe 😞
    pekný zvyšok dňa 😵 asi vytiahnem manželíka niekam na prechádzku prevetrať hlavu 😬 😵 😃

• krasne ranko 🙂 dnes asi nebudem stihat byt tu 😞

• zas mi to neberie 😠
    dobre rano

• Sponzor fóra
  • pekné ránko 😵
    ja tu dnes doobeda nemám šéfa 😉 jupiiii,jupiii,jupiiii... 😃 ale roboty mám vyše hlavy takže ani ja veľmi vyskakovať nemôžem 😬 😴

• ahoj, Lubka 😉
    nam zas dojde uctovnicka 😒
    hmmm, ked ste take zaneprazdnene, nebudem tu sama strasit
    nech sa vam dari 😉

• nech sa vam dari krasky 😉

• ale sem-tam mrknite aj tuto... 😉 ak sa vám bude dať 😵 😬 včera sme boli s manželíkom v meste na kávičku,lebo mi zdatne zašibávalo z tej práce...a večer som piekla palacinky 😉 😃 😃 😃

• sak aj ja obcas mrknem 😵 zavislak sa nezaprie 😃 😃 😃

• to mne by s tych palaciniek svitorilo 😬 😃 😬

• jasne, tiez nakuknem, ci ste tu

• qietocek v pohoooode...ja rada pečiem palacinky...na dvoch panviciach aby to šlo rýchlejšie 😛 😃 😃 😃

• Ahojte zienky,
    prisla som Vas na kratko pozdravit ... tento tyzden finisujem v praci a potom som uz domaaaaa 🙂 Taaak sa tesim. Dufam, ze vsetko dobre dopadne ...
    Majte sa 🙂

• Dobre ranko 😉 😎
    Ako sa dnes máte????

• Lubka, tiez som rada pekavala palacinky, no teraz na elektrickej platnicke je to uplne ine 😒

• ahoj ahoj majcik a juli 😵 jeeeej to je milé že ste sa tu ukázali 😉 majcik držkáme palčeky,doooobre to dopadne 😉 isto 😵
    juli,no dnes je to trocha pernejšie ako inokedy ale snáď sa to všetko zvládne...

• 😵 To nam je navsteva 😬 🙂

Majcik, pekne od Teba, ze si na chvilku prisla 🙂

Ahoj, Juli 😉 Ako sa mas? Mas menej robotky?

• ahoj majcik 😵 😉 😉

• ahoj julia 😵 😉 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém