Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
čo si dnes obedovala,mirka?
Odpovedať
Profilova fotka
dnes hubovu polievku a kuraci platok s paradajkami a s ryzou celkom sa dalo, ale ta paradajkova zmes bola trosku zvlastna
Odpovedať
Profilova fotka
aky mas dnes program po praci?
Odpovedať
Profilova fotka
vcera som pridala do albumu nase medovnikove srdiecka, co sme venovali hostom. ak chcete, mrknite
Odpovedať
hmmm...ešte poriadne neviem,no chcela by som skočiť aspoň na chvíľku k našim... :-) A Ty?
Odpovedať
krásne sú krásne tie srdiečka...jeeeej ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som vcera dost dlho bola u nasich. Akosi nestiham doma, tak dufam, ze sa k niecomu dostanem (klasicke zehlenie a mozno dam oprat jednu varku).
Odpovedať
pred chvíľou mi tu vpálil námestník...až ma zamrazilo ako som sa zľakla :-N :-x |-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem x-) musime si davat pozor, aby sme infarkt nedostali...
Odpovedať
no,to žehlenie....ach jaj...žeby som dnes tiež troška začala kým bude manželík vyučovať...? :-N |-|
Odpovedať
Profilova fotka
vyucovat? :-N :-. co vlastne robi v tom muzeu mne tak chyba ten cas, ked chodievame skoro spat :-S manzel uz vymyslal, ze si zmeni prac. dobu
Odpovedať
mirka IP dnes asi pôjdem skôr domov... :-) včera som tu tvrdla hodinu dlhšie :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
uz som citala, dakujem kedy chces ujst?
Odpovedať
už už aj idem... :-) pekný zvyšok dňa...papa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, maj sa pekne pa
Odpovedať
Profilova fotka
mavaj sa krasne ekolu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako Qietok? ubuda robotka, ubuda?
Odpovedať
Profilova fotka
mirka, sis lucim sa aj ja nech do fajrontu stihnem este aspomo jeden sanon preluskat papa zajtra
Odpovedať
Profilova fotka
no dobre pa Qietok a pekny zvysok dna aj tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no chvilu to ide ok a potom narazis na problem a kym obvolam vsetky zucastnenych... tak to daky cas trva ale snad do 15:30 budem uz za polovicou
Odpovedať
Profilova fotka
papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
PA
Odpovedať
Profilova fotka
krasne ranko ;-) ...dnes to bude krute :-N dufam, ze nebudem musiet dlho nadcasovat resp. ze ma nezavalia inou "surnou a neodkladnou" pracou
Odpovedať
Profilova fotka
... a prisiel na zavislaka mraz :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa vam dnes dari ;-)
Odpovedať
co co ty tu ani nebudes fiiiha
Odpovedať
ahojte x-) dnes idem zas s námestníkom obehať zvyšné správy... :-| už nech je poobede... :-N kolegyňa oslavuje jubileum,tak som aj ja pozvaná ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ;-) v rychlosti vas pozdravujem a hned sa rozlucim...dufam,ze to nejako bez vas vydrzim, mam veeeelmi vela roboty
Odpovedať
ekolu ty si tu vsak zachran ma inak som tu sama
Odpovedať
Profilova fotka
Sis, asi nie, ved sla na tie lesne spravy
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?