Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
ahoj ako sa mame ???
Odpovedať
Profilova fotka
sis, urcite sa ukazem hned ked sa dostanem do stavu ze by som sa najradsej za vlak hodila ... no dufam, ze vsetka surna a neodkladna praca je za mnou... a mozem ist zmluvy prerabat... ... uz len asi 100 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a nekric hom kym ti nepreskocilo :-p :-D :-D :-D este dalsich x mailov treba poslat, ale sak ved ja som sikovna :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
potom ked ma pridete do pezinka, zaluzia ci sucian pozriet sladke nenoste mam radsej slane
Odpovedať
Profilova fotka
idem dalej mailovat
Odpovedať
Profilova fotka
mirkao dufam, ze ma dnes niekam neodvezu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Qietok, ani Kremnicu nemas daleko :-D |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak to mam cez kopec co nan vidim z okna v praci a ani o tom neviem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale dik za info mirka :-D :-D ked sa uz nebude inak dat, skocim z okna /1- poschodie/ a hajde vzdusnou ciarou rovno na regeneracny pobyt do zariadenia kde su udajn klucku len z chodby
Odpovedať
Profilova fotka
a postele su tam vraj mekucke :-D co z toho ked ja mam rada skor tvrdsie
Odpovedať
achojte.. co noveho?
Odpovedať
ja uctujem sice len na papier ale brrr vrrr neznasam to nove ucto a vobec ho nefiem :-( :-( :-( :-( :-( :-( a nemam sa ani na koho obratit neviem sa v tom vysomarit pomoooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
nove ucto? a doteraz si ako uctovala? skus.. www.porada.sk
Odpovedať
ee to je o inak qietok super boticky
Odpovedať
Profilova fotka
ide mi to hrozne pomaly, uz je tu obed dobru chut vsetkym
Odpovedať
aj ja som uz riadne hladna
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som uz hladna
Odpovedať
Profilova fotka
mne to strasne rychlo uletelo od rana 8-( :-. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ktore boticky sa ti pacia sis, tie cervene ci tie snurovacie =-) x-)
Odpovedať
mne to ide pomaly, hrozne pomaly... som do nicoho nestuchla... jeeeej.. super botky.. mne tie cervene
Odpovedať
tie cervenociapockove
Odpovedať
kočky,ani mi neuveríte že som dnes nikde nebola ]-( vraj pôjdeme zajtra!!! a dnes som sa od rána nezastavila,ale dala som si pauzičku a pijem kafíčko ;-) :-) doteraz som sedela u námestníka...aspoňže mal celkom dobrú náladu 8-) a zas ma poslal na školenie...tentoraz iba na také jednodňové do Zvolena :-|
Odpovedať
Profilova fotka
kedy ides do ZV ekolu?
Odpovedať
qietocek 7.3.08
Odpovedať
Profilova fotka
a zas zivotne ci teraz dake lesnicke?
Odpovedať
má to byť nejaké stretnutie koordinátorov lesníckych dní... =-) 8-( |-| ani neviem čo taký koordinátor robí...hehe :-N :-D v programe sa píše aj o nejakej inštruktáži krízovej komunikácie alebo technickom a organizačnom zabezpečení Lesníckych dní...a nejaká burza nápadov k aktivitám Lesníckych dní...a tak...som zvedavá čo to bude za haluz :-p :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to budete mat Lesnicke dni pre verejnost, ci to bude daky vas sviatok
Odpovedať
idem na obedík...ak by som tu už nemohla prísť,tak vám želám pekný zvyšok dňa a dúfam,že zajtra ešte popíšeme...majte sa pekne ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa ekolu a dobru chut ;-)
Odpovedať
asi aj pre verejnosť...majú nám dať informácie o mediálnej kampani...myslím,že sa to organizovalo aj minulý rok,ale to som tu v tomto čase ešte nerobila,takže nemám ani páru o čo ide :-N |-| :-S :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?