Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ahoj
    ako sa mame ???

• sis, urcite sa ukazem hned ked sa dostanem do stavu ze by som sa najradsej za vlak hodila ...

no dufam, ze vsetka surna a neodkladna praca je za mnou... a mozem ist zmluvy prerabat...

... uz len asi 100 😬

• a nekric hom kym ti nepreskocilo 😛 😃 😃 😃

este dalsich x mailov treba poslat, ale sak ved ja som sikovna 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • potom ked ma pridete do pezinka, zaluzia ci sucian pozriet sladke nenoste mam radsej slane

• idem dalej mailovat

• mirkao dufam, ze ma dnes niekam neodvezu 😬

• Qietok, ani Kremnicu nemas daleko 😃 😴

• tak to mam cez kopec co nan vidim z okna v praci a ani o tom neviem 😃 😃 😃

• ale dik za info mirka 😃 😃 ked sa uz nebude inak dat, skocim z okna /1- poschodie/ a hajde vzdusnou ciarou rovno na regeneracny pobyt do zariadenia kde su udajn klucku len z chodby

• a postele su tam vraj mekucke 😃 co z toho ked ja mam rada skor tvrdsie

• achojte.. co noveho?

• ja uctujem sice len na papier ale brrr vrrr neznasam to nove ucto a vobec ho nefiem 😞 😞 😞 😞 😞 😞
    a nemam sa ani na koho obratit neviem sa v tom vysomarit pomoooooooooooooooooc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• nove ucto? a doteraz si ako uctovala? skus.. www.porada.sk

• ee to je o inak
    qietok super boticky

• ide mi to hrozne pomaly, uz je tu obed
    dobru chut vsetkym

• Sponzor fóra
  • aj ja som uz riadne hladna

• aj ja som uz hladna

• mne to strasne rychlo uletelo od rana 😦 😕 😬

• ktore boticky sa ti pacia sis, tie cervene ci tie snurovacie 🤔 😵

• mne to ide pomaly, hrozne pomaly... som do nicoho nestuchla...

jeeeej.. super botky.. mne tie cervene

• tie cervenociapockove

• kočky,ani mi neuveríte že som dnes nikde nebola 😠 vraj pôjdeme zajtra!!! a dnes som sa od rána nezastavila,ale dala som si pauzičku a pijem kafíčko 😉 🙂 doteraz som sedela u námestníka...aspoňže mal celkom dobrú náladu 😎 a zas ma poslal na školenie...tentoraz iba na také jednodňové do Zvolena 😐

• kedy ides do ZV ekolu?

• qietocek 7.3.08

• a zas zivotne ci teraz dake lesnicke?

• má to byť nejaké stretnutie koordinátorov lesníckych dní... 🤔 😦 😴 ani neviem čo taký koordinátor robí...hehe 😬 😃 v programe sa píše aj o nejakej inštruktáži krízovej komunikácie alebo technickom a organizačnom zabezpečení Lesníckych dní...a nejaká burza nápadov k aktivitám Lesníckych dní...a tak...som zvedavá čo to bude za haluz 😛 😬 😃

• to budete mat Lesnicke dni pre verejnost, ci to bude daky vas sviatok

• idem na obedík...ak by som tu už nemohla prísť,tak vám želám pekný zvyšok dňa a dúfam,že zajtra ešte popíšeme...majte sa pekne 😉 😵

• papa ekolu a dobru chut 😉

• asi aj pre verejnosť...majú nám dať informácie o mediálnej kampani...myslím,že sa to organizovalo aj minulý rok,ale to som tu v tomto čase ešte nerobila,takže nemám ani páru o čo ide 😬 😴 😒 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém