Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • pred chvilou tu riaditel vyskakoval pre taku kravinu 😠 😠 😠 a terez som prisla na to ze on asi pre oci nevidi 😦 😠 😠

• pomoooooooooooooooooooooooc 😮 😮 😮 😮 😬

• no to by každého vytočilo,qietocek...ale nadradení zvyknú byť takýto,že pre oči nevidia... 😠 😐 😞 poznáme... 😛 😒

• Sponzor fóra
  • IP ekolu 🙂

• jj, pre taku kravinu 😬

• ale sak je sef 😬 on nervacit a nevidiet pre oci moze 😶 😶 😶

• nechápem to...možno má krámy 😛 😃 😃 😃

• asi 😃 😃 😃

to jak moj kolega zahlasil tak dostali sme kramy 😃 akosi mi nedoslo 😮 no mal dochramamu ruhu a v noci si strhol chrastu 😶 tak ze mal do rana plachtu krvavu

• aaaaaa 😛 😃 😃 😃 krutééé 😃 😃 😃

• su to humusaci 😃 moji kolegovci ale su to vesele kopy 😃

• to Ti verím 😉 🙂 😃 moji kolegovci až takí vtipní niesú 😬 😛

• toto tu je vo veku priemer 35 max 40 rokov

• včera si so mnou teta oslávenkyňa potykala 😉 ale iba ona...s tým mladým kolegom si vždy vykáme... 😬 😃

• aj daktorym mladsim chalanom vykam ale ked na akcii sa nedalo 😢 co uz ale sak bude zas daco v lete dufam tak mozno tam 🙂

• asi tak...stále si k nám prisadol nejaký postarší pán a ten kolega sedel troška ďalej,tak mi bolo blbé tam cez všetkých mu navrhovať tykanie 😬 😴

• Sponzor fóra
  • ľudia sa tu už postupne vytrácajú...také ticho je na chodbe 🤔

• no ja netusim kedy skoncim 😒

• ja som si včera zabudla odpípnuť odchod z práce...no tá oslava bola tu na závode,tak mi netanko ísť dole na vrátnicu sa odpípnuť...dúfam,že nás bude takých viac... 😬 😴 aby teta akonómka na mňa nekričala 😶 😴

• no co budes mat nadcas 😃

• no len aby mi tam nezapísala odchod o tretej lebo vtedy začínala oslava...a ráno som troška meškala 😬

• aha 🙂

• radšej dnes ostanem troška dlhšie 😐 😬

• do kolkej planujes?

• asi do pol štvrtej... 😐

• no ja dufam, ze nebudem musiet byt dlhsie nez do 16:00

• veď je piatok a my tu tak kapeme...aspoňže je vonku škaredo,že ma to neťahá von 😛 😃

• no chcela som ist s kolegynou do fitka a potom na bazen ale asi budem rada ak aspom ten bazen stihnem 😴

• teda ak budem vladat ist 😞

• len choď...aspoň sa odreaguješ... 😉

• hadam budem vladat a neutompim sa 😬 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém