Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
pred chvilou tu riaditel vyskakoval pre taku kravinu ]-( ]-( ]-( a terez som prisla na to ze on asi pre oci nevidi 8-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
pomoooooooooooooooooooooooc :-o :-o :-o :-o :-N
Odpovedať
no to by každého vytočilo,qietocek...ale nadradení zvyknú byť takýto,že pre oči nevidia... ]-( :-| :-( poznáme... :-p :-S
Odpovedať
Profilova fotka
IP ekolu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj, pre taku kravinu :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak je sef :-N on nervacit a nevidiet pre oci moze :-x :-x :-x
Odpovedať
nechápem to...možno má krámy :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
asi :-D :-D :-D to jak moj kolega zahlasil tak dostali sme kramy :-D akosi mi nedoslo :-o no mal dochramamu ruhu a v noci si strhol chrastu :-x tak ze mal do rana plachtu krvavu
Odpovedať
aaaaaa :-p :-D :-D :-D krutééé :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
su to humusaci :-D moji kolegovci ale su to vesele kopy :-D
Odpovedať
to Ti verím ;-) :-) :-D moji kolegovci až takí vtipní niesú :-N :-p
Odpovedať
Profilova fotka
toto tu je vo veku priemer 35 max 40 rokov
Odpovedať
Článok sa načítava...
včera si so mnou teta oslávenkyňa potykala ;-) ale iba ona...s tým mladým kolegom si vždy vykáme... :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj daktorym mladsim chalanom vykam ale ked na akcii sa nedalo ;-( co uz ale sak bude zas daco v lete dufam tak mozno tam :-)
Odpovedať
asi tak...stále si k nám prisadol nejaký postarší pán a ten kolega sedel troška ďalej,tak mi bolo blbé tam cez všetkých mu navrhovať tykanie :-N |-|
Odpovedať
ľudia sa tu už postupne vytrácajú...také ticho je na chodbe =-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja netusim kedy skoncim :-S
Odpovedať
ja som si včera zabudla odpípnuť odchod z práce...no tá oslava bola tu na závode,tak mi netanko ísť dole na vrátnicu sa odpípnuť...dúfam,že nás bude takých viac... :-N |-| aby teta akonómka na mňa nekričala :-x |-|
Odpovedať
Profilova fotka
no co budes mat nadcas :-D
Odpovedať
no len aby mi tam nezapísala odchod o tretej lebo vtedy začínala oslava...a ráno som troška meškala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-)
Odpovedať
radšej dnes ostanem troška dlhšie :-| :-N
Odpovedať
Profilova fotka
do kolkej planujes?
Odpovedať
asi do pol štvrtej... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
no ja dufam, ze nebudem musiet byt dlhsie nez do 16:00
Odpovedať
veď je piatok a my tu tak kapeme...aspoňže je vonku škaredo,že ma to neťahá von :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no chcela som ist s kolegynou do fitka a potom na bazen ale asi budem rada ak aspom ten bazen stihnem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
teda ak budem vladat ist :-(
Odpovedať
len choď...aspoň sa odreaguješ... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hadam budem vladat a neutompim sa :-N x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?