Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ale vcera bolo super, sice som o5 nadcasovala, sla som potom pozriet kamosku ma dve deticky lepsie povedane dvoch riadnych zbojnikov 😉 ten starsi 2,5 ked ma zbadal zahlasil ideme sa hrat doniesol vlacki, zlozil kolajnice a jeho maminka sa mohla venovat tomu mladsiemu 1/2 roka 😉

• inak tie deti od roka a pol su super

• zdravím vás,kočky 😉 😵 ako vám to dnes ide? 🙂 qietocek,ešte stále máš blbý deň? 🤔 😬

• Sponzor fóra
  • ahoj, Lubka 😉 az na ranne zaspatie to dnes vyzera zatial lepsie, dufam, ze to skoro neskonci. A ty ako?

• ahoj ekolu 😉 ja mam blbe obdobie 😬 ale dufam, ze vikend bude OK a uz bude dobre 😉))

• co mate dnes na obedik ja palacinkyyyyyyyyyyyy

• celozrnne zeleninove toustiky a mrkovy salat 😉

• aj ja mam dnes palacinky... dufam,ze nepridem neskoro

• ahojte
    tak zase sme pokrocili mame uz aj kameramana a kolaciky 😉
    takze uz len oznamka a satocky a samozrejme aj draheho musime vyzbrojit oblekom 🙂 😉

• ani som sa nestíhla rozlúčiť a už som letela s námestníkom na ŽP,teraz sme sa vrátili a bežkám na obedík...
    qietocek,neboj,bude už iba lepšie a lepšie 😉 😉 😉
    mirkao,ste šikovní 😵
    sis,my dojedáme ešte tie langoše,lebo včera mi bolo tak na grcku,že som nič nevarila 😬 😛 😎

• a ake mas mirkao saty
    ekolu co ti je to mas z tych cervenych partizanov?????????

• sis
    saty este neriesim to az koncom maja mam este cas

• aha sice mas pravdu

• ahoj mirkao 😉 a mas dake vysnivane? 😉

• ktoby nemal 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • sis.áno,to mi je z tej armády tak nanič...dnes to nieje o nič lepšie 😞 😐 no dúfam že už do tej tretej nebudem musieť nikam lietať 😒 😛 😴

• chudinka

• no este cervena armada a mozem sa hodit za vlak 😛

• to sa mi páči qietocek ako sa chceš hádzať za ten vlak.....chichi... 😃 ja sa asi pôjdem za kamión 😛 😬 😃

• no pred vlak by som asi nenabrala odvahu 😃 😃 😃

• lietala tu upratovačka s metlou,tak som sa tvárila že pracujem 😬 😴 😛

• baby neviete nahodou niektora ako by som vymazala uz zadavane slova co som davala do vyhladavaca?je ich tam uz strasne vela,su neprehladne,islo by to?

• simonko, no asi neviem na co presne chces vediet /akoze chces pamat vymazat 🤔 /

• ta nasa sa o metlu len opiera 😃

• nie...ked zadavas nieco do google!njeka slovo,frazu....tak tu tam automaticky zostane...ze si to uz hladala..a ja by som to chcela zrusit,uz tam je toho vela...teda ak je to mozne

• lúčim sa s vami dámy...zajtra asi pôjdem do Gelnice na služobku a v piatok do toho ZV...zas som tabuľkovala...ach jaaaaaj 😴 😦 ...majte sa krásne 😉 😵

• ahojte 😉 uz len dnes a zajtra a mame vikend 🙂 🙂 🙂

• parada aj ja sa tesim ze sa v sobotu vyspinkam

• Ahojte Qietok a Silvinka 😉

• ahojte
    vcera sa sefovi narodil syncek
    ideme mu kupit nejaky dar, vsetci sme z toho taky nadseny
    maly Leonko 😉 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém