Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • ahoj Mirka 😉
    hmmm, to je mile 🙂

• prave som to docitala 😞 😞

• Sponzor fóra
  • dobré ránko 😵
    ach silvi,to je smutné... 😞 😞 😞 až mi behá mráz po chrbte 😐 😞
    mirkao,to máte radosti v robotke 😉 nájdite niečo peknučké pre drobca 😵 mojej ďalšej sesternici sa včera narodil synček Dávidko 😵 😵 😵 tiež sa z toho veľmi,veľmi tešíme 😵 😵 😵 takže už máme 3 bábätka v rodine 🙂

• ahojte 😵 😵 😵

• aj aj som to rano pocula 😴 v spravach

• ekolu mi sme raz boli na chate v Nalepkove ... chata aj partia super ale ta dedina to je strasna diera 😛 a to obyvatesltvo... Gelnica asi nebude ina 😬

• same miminka sa tu množia

• v Nálepkove som aj ja bola 😉 samí "hollywoodčania" 😃 😃 😃 ale námestíčko majú pekné,upravené...teda aspoň minulé leto tam bolo relatívne čisto napriek tým obyvateľom 😬 a Gelnica je niečo podobné,to máš pravdu 😉 😎 🙂

• och to je smutne mne sa vzdy pacil mal nieco do seba
    a hriesny tanec som videla 1000 krat minimalne 😢

• keby len 1000 krat

• ekolu ideeeeeeeees 😃 😃 😃 mna nic nenapadlo, ze ako pomenovat obyvatelov 😃 😃 😃

• tam ani v potravinach nic nemali 😦 ... chodili sme do Spiskej na nakup 😃

• qietocek,chichi 😃 😃 😃 do obchodu som nemala odvahu vkročiť...nákupy najistejšie v SNV 😉 😃 😃 😃

• akurát som sa dozvedela,že sa dnes do Gelnice nejde,ale až zajtra... 😦 😴 takže tu budem dnes asi tabuľkovať a zajtra pôjdu bezomňa...som zvedavá na to zajtrajšie školenie vo Zvolene... 🤔

• Sponzor fóra
  • snad to nebude moc nudne 😬 😦

• už som sa troška vyzvedala že o čom asi,takže sa bude tvoriť nejaký program pre školy Stromy poznania...začínam sa na to aj tešiť...dúfam že to nebude pre pubertiakov ale pre menšie detičky 😬 😛 😃

• no mozno pojdes do zš

• to by som rada...spraviť im nejaké súťaže a tak 😵

• hmm ale doporucujem 1- 4 ročniky

• silvi,dnes už neúčtuješ?

• ja som este tento rok nic neuctovala vobec

• aha...ja len,že si predvčerom tak zlato vrrrčala na nejaké učto či čo 😬 😛 😃

• hej ja stale vrcim

• dnes mi je taka zimka 😴

• si sa málo obliekla mirka?slniečko je dnes zradné... 😬 😶

• baby sef mi poslal foto
    to je tak krasne babo aj ja chcemmm 😵

• Ani nie, Lubka. Vcera a vari aj predtym som mala kratky rukav a na tom nieco, co si v kancelarii vyzliekam. Dnes mam dlhy rukav a je mi zima - aj od noh. Poobede nam sem bude svietit slniecko, tak sa tesim... ale aj do oci.

Zdravi vas Qietok, nenacitava jej stranku.

• Mirka, ved vsetky dietky su zlate, nie?

• mirka,daj si teplý čajík s rumom 😉 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém