Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
nie mirka,aĺe cez obed som sa s manželíkom dohodla že sa stretneme v meste,takže sa mi neoplatí bežať domov a späť do mesta...manželík končí o štvrtej 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, u nas cakava manzelik na mna
Odpovedať
u nás zas kým príde manželík domov,tak stíham pekne poupratovať :-N :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja by som niekedy aj chcela, aby prisiel neskor, no teraz tak nebyva.... asi v sobotu budem sama
Odpovedať
tak budeš konečne žehliť,však :-p :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D no neviem, asi pride najprv na rad klasicke sobotne upratovanie... len periem, periem a zehlit nema kto :-( ;-( ty si uz zvladla vasu hromadku? ale mam radost, ze uz byvaju dlhsie dni
Odpovedať
nestíhala som :-N a tiež som zas prala,takže sa to už ani nezmestí do koša na prádlo,no budem s tým musieť niečo v sobotu spraviť... :-D :-D :-D
Odpovedať
ja som zehlila kopu v utorok och same obliecky
Odpovedať
Profilova fotka
Sis, nemas este chut? |-| :-D
Odpovedať
obliečky žehlím najradšej ;-) :-D najhoršie sú pre mňa košele...brrr :-| :-S
Odpovedať
Profilova fotka
pre mna je najhorsie zacat :-|
Odpovedať
mirka,si strašne podarená ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
jaaaaaaaaaj my mame taky kosik na zehlenie uz to z neho padalo tak som sa rozhodla zehlit och ani ja nerada zehlim kosele a este plachty na gumku och veciu blbost nevedeli vymysliet
Odpovedať
sis...aj Ty si veľmi zlatá...chichi... :-D plachty na gumku :-D :-D :-D treba ich žehliť keď sú na gumku?oni sa potom nenatiahnu na posteli?neviem ako to vyzerá,my máme iba froté na gumke a tie by ma nikto nedonútil žehliť =-) :-N :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co uz so mnou , Lubka ;-) :-) ved frote vacsinou netreba zehlit
Odpovedať
ekolu frote sa myslim nezehlia :-p :-p :-p :-p to by dopadlo :-D :-D :-D :-D :-D :-D my mame take normalne latkove
Odpovedať
Profilova fotka
aha akoze bavlnene na gumku 8-( :-. :-. tak to je riadna ....
Odpovedať
Profilova fotka
tiez mam na hromade plachty a obliecky na periny
Odpovedať
Profilova fotka
huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nemusim dnes nadcasovat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ponuli mi termin na pondelok :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) to zajtra zvladam x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak mam na hromade vsetko co treba zehlit :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D parada aspon sa ukazes
Odpovedať
Profilova fotka
mokre vesiam rovno na vesiaky, co sa da - tricka, svetriky... kopa na zehlenie sa uz trochu zmensiala ale zas je to na susiaku 8-) 8-) 8-) a aky mam satnik "vyupratovany" :-D :-D :-D nikde nic vsetko povyvlakane :-D :-D :-D no teda tie moje dve ci tri sukne tam este su a cisto letne tricka
Odpovedať
jaj trebalo by uz vymenit satnik zimny za letny
Odpovedať
ach sis...tak to by som aj ja bola z takýchto plachiet znechtená :-| 8-) :-D pučím do seba grep,som celá lepkavá...píšem iba s jednou rukou tak mi to trvá :-N |-| :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
myslim si ze som sa dnes dostala do stadia ze uz mi je vsetko jedno a rehocem sa :-D :-D :-D a zajtra by sa to uz mohlo posunut, ze co ma nezahlusi to ma posilni x-)
Odpovedať
klasika to si cela ty 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja so prave dorazila grepovo-pomarancovu stavu :-) PS rano robenu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj mam na vikedn pozicany digital, tak ak sa zadari poslem vam v pondelok dake foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
budem sa tesit na pondelok v robote
Odpovedať
super qietocek x-) vy máte šatníky? =-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?