Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • nie mirka,aĺe cez obed som sa s manželíkom dohodla že sa stretneme v meste,takže sa mi neoplatí bežať domov a späť do mesta...manželík končí o štvrtej 😎

• Lubka, u nas cakava manzelik na mna

• u nás zas kým príde manželík domov,tak stíham pekne poupratovať 😬 😛 😃

• Sponzor fóra
  • tak ja by som niekedy aj chcela, aby prisiel neskor, no teraz tak nebyva.... asi v sobotu budem sama

• tak budeš konečne žehliť,však 😛 😬 😃

• 😃 😃 no neviem, asi pride najprv na rad klasicke sobotne upratovanie... len periem, periem a zehlit nema kto 😞 😢 ty si uz zvladla vasu hromadku?
    ale mam radost, ze uz byvaju dlhsie dni

• nestíhala som 😬 a tiež som zas prala,takže sa to už ani nezmestí do koša na prádlo,no budem s tým musieť niečo v sobotu spraviť... 😃 😃 😃

• ja som zehlila kopu v utorok och same obliecky

• Sis, nemas este chut? 😴 😃

• obliečky žehlím najradšej 😉 😃 najhoršie sú pre mňa košele...brrr 😐 😒

• pre mna je najhorsie zacat 😐

• mirka,si strašne podarená 😉 😃 😃 😃

• jaaaaaaaaaj my mame taky kosik na zehlenie uz to z neho padalo tak som sa rozhodla zehlit
    och ani ja nerada zehlim kosele
    a este plachty na gumku och veciu blbost nevedeli vymysliet

• sis...aj Ty si veľmi zlatá...chichi... 😃 plachty na gumku 😃 😃 😃 treba ich žehliť keď sú na gumku?oni sa potom nenatiahnu na posteli?neviem ako to vyzerá,my máme iba froté na gumke a tie by ma nikto nedonútil žehliť 🤔 😬 😛 😃 😃 😃

• co uz so mnou , Lubka 😉 🙂

ved frote vacsinou netreba zehlit

• Sponzor fóra
  • ekolu frote sa myslim nezehlia 😛 😛 😛 😛 to by dopadlo 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    my mame take normalne latkove

• aha akoze bavlnene na gumku 😦 😕 😕 tak to je riadna ....

• tiez mam na hromade plachty a obliecky na periny

• huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nemusim dnes nadcasovat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

ponuli mi termin na pondelok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 to zajtra zvladam 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• tak mam na hromade vsetko co treba zehlit 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 parada aspon sa ukazes

• mokre vesiam rovno na vesiaky, co sa da - tricka, svetriky... kopa na zehlenie sa uz trochu zmensiala ale zas je to na susiaku 😎 😎 😎 a aky mam satnik "vyupratovany" 😃 😃 😃 nikde nic vsetko povyvlakane 😃 😃 😃 no teda tie moje dve ci tri sukne tam este su a cisto letne tricka

• jaj trebalo by uz vymenit satnik zimny za letny

• ach sis...tak to by som aj ja bola z takýchto plachiet znechtená 😐 😎 😃
    pučím do seba grep,som celá lepkavá...píšem iba s jednou rukou tak mi to trvá 😬 😴 😛 😃

• myslim si ze som sa dnes dostala do stadia ze uz mi je vsetko jedno a rehocem sa 😃 😃 😃 a zajtra by sa to uz mohlo posunut, ze co ma nezahlusi to ma posilni 😵

• klasika to si cela ty 😎 😎 😎 😎

• ja so prave dorazila grepovo-pomarancovu stavu 🙂

PS rano robenu 😵

• a ozaj mam na vikedn pozicany digital, tak ak sa zadari poslem vam v pondelok dake foto 😉

• budem sa tesit na pondelok v robote

• super qietocek 😵
    vy máte šatníky? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém