Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem to zkoušela, ale moc mi to nepomohlo :-( Já už vyzkoušela snad všechno :-(
Odpovedať
to je pravda,mirkao :-) ...najlepšie je dohodnúť sa osobne...takže idete na východ? marketa,tak to Ti teda nezávidím... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale už je to lepší, v sobotu mě bolel celý krk :-(
Odpovedať
takže si si víkend príliš neužila,čo? :-|
Odpovedať
jo jo nasi tam idu prvy krat inak vobec sa mi nechce ked si predstavim co bude v praci ked pridem tak ma prechadza nalada aj na nakupy
Odpovedať
Profilova fotka
ale jo, víkend byl fajn. mě nic není, jen mě bolí v tom krku, ale už je to lepší,snad to zažehnám!
Odpovedať
ahojte som tu na skok len stale uctujem ide mi to na nervy
Odpovedať
Profilova fotka
já jsem dnes strašně unavená, bolí mě očička :-(
Odpovedať
ahojko sis :-) želám vám dobrú chuť k obedíku,žienky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut, Lubka, aj tebe ;-) co ste mali dobreho? ja kuracie prsia na roste. o polievke radsej pomlcim riadne tu leje
Odpovedať
mirka_mt,ja eštelen idem zachvíľku ;-) budeme mať kuracie stehná so škoricou ;-) x-) mňááám :-)
Odpovedať
Profilova fotka
já musím do svatb zhubnout, ale nedaří se, tak jsme měla tvaroh a jabko
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
so skoricou? :-N to je co za specialita
Odpovedať
mirka, to sa kuracie mäsko(prsia,stehná...) potrie kečupom a posype škoricou...okolo toho sa na pekáč naukladajú zemiačky a cibuľka a dá sa to zapiecť...má to skvelú chuť...ale nedávaj sladký kečup,ak by si to robila,ale radšej pikantnejší...aj tie zemiačky sú potom také fajnové ;-) x-) už si nepamätám originál názov,no manželíkova mama to videla v nejakom programe v telke... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
mňam, to musím vyzkoušet! papa, zítra na shledanou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, hmm, znie to zaujimavo Marketa, uz koncis?
Odpovedať
majka vas vsetky pozdravuje a aj qietok
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme x-)
Odpovedať
pekný zvyšok dňa,marketa :-) áno,mirka,je to mňaaaaam :-p :-D ďakujeme sis...aj my ich ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tu este niekto?
Odpovedať
áno,mirka...ja jem jablčko ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobru chut aj ja by som si mala dat doma vitaminy. minule som kupila mandarinky a banany, ale akosi ich nepapam
Odpovedať
mám ešte grepík,no bojím sa ho zjesť,lebo mi minule narobil dobrú šarapatu... :-N |-| musela som z mesta utekať domov :-N :-x
Odpovedať
Profilova fotka
nechaj si ho radsej na doma ;-) :-D
Odpovedať
jj...nechám ;-)
Odpovedať
pekný zvyšok dňa...papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
pa zajtra ;-)
Odpovedať
zajtra budem v Jasove...až do konca týždňa...neviem či sa mi tam podarí sem dostať :-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak o tyzden :-( ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) u nas slnecne a mrazive
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?