Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
dobrá hláška... :-D :-D :-D to som ešte nepočula :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juli, ja zas nemam rada meniny. Ahoj, Kici ;-) Budes tu dnes dlhsie? Ani ja som nepocula take slovne spojenie :-N :-D
Odpovedať
mirka, prečo? tiež kvôli tým blahoželaniam? ;-) :-x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, aj. Ale v detstve sa vtedy stalo cosi neprijemne ohladom oslavy a odvtedy ich nemam rada. Ty si v piatok v praci? Nevies, co je so Sis?
Odpovedať
nemam dneska toho vela co robit ale sem tam sem nakuknem :-p
Odpovedať
No veru, ktovie co je s Brčulou Sisou... ;-) Kici dakujem za blahozelanie.... x-) x-) x-) x-) Inak ja este nemam rada ako ma vsetci odfajčia, pretoze ja mam 2.5. narodky a 22.5. meniny, takze vzdy dostanem darcek ze 2v1 aj na narodky aj na meniny, no nie je to od veci????? To ja mojmu dietatu neurobim aby malo takto po kope vsetko a potom cely rok nic.... Inak najvacsi odfajč je asi ked je Adam alebo Eva narodený 24.12... mam taku kamosku, ktora mava vsetko 3v1 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mirka o sis neviem nič...nemá už dovču alebo čo? =-) :-N v piatok pracujem...nemám tej dovolenky veľa a zachvíľu budem brať 8 dní dovolenky, chcem si niečo nechať aj na leto a na Vianoce |-| vidím,že dnes sa nejak niktorá z nás nejde potrhať od roboty...hehe 8-) :-p :-D
Odpovedať
No ved dneska mame akoze piatok....teda ja a Mirka, ty Ekol nie a neviem ako Kici... :-D :-D :-D :-D :-D A komu sa chce v piatok pracovat?? Nikomu.. :-D :-D :-D :-D :-D Inak zasa som dneska mantava...prave som si moje pekne cervene tričko orydala vanilkovym acidom - zasa mam deravú hubu.. ]-( tak som sa bola prat na vecku a teraz chodim vo svetri zapnuta po krk ako keby trešťalo vonku... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
juli, no to je ozaj nefér voči takýmto oslávencom...môj brat mal v piatok meniny a v nedeľu narodeniny a tiež mu to každý spojil do jedného :-S :-| keď sme boli menšie, tak sme to so sestrami oddeľovali a teraz v tom zhone a tým že sme rozlezení a nebývame spolu sme to už tiež začali spájať...hanbím sa za to... ;-( :-(
Odpovedať
juli mne sa bezne stava,ze sa oleje kapucinom. musim si vzdy davat pozor aby som nechodila ako prasiatko. :-N manzel sa pravidelne okyda ked si vezme nieco nove do roboty. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juli, tiez planujem dat dietatku dost daleko od narodenin :-) Moj manzel ma sviatky v rozmedzi 4 dni. A sestra zaciatkom a koncom mesiaca. Robota? Tak najhorsiu som uz vybavila a teraz len take zakladanie, co mi tu stalo.
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela som napisat, ze sa budem snazit vybrat dietatku MENO daleko od datumu narodenia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
takže meno budete vyberať až keď otehotniete? nemáte dopredu vybraté že aké sa vám páči? :-)
Odpovedať
Ja mám v mene jasno uz dobre dlho, tak dufam ze sa to nebude križovať s pôrodom... :-D :-D :-D :-D :-D Ja mam - Laura a Adrián, ale v poslednej dobe sa moj manzelik vyjadruje ze by pristal aj na jeho meno, takze asi Laura a Ľuboško... x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mam par dievcenskych mien, ale s chlapcenskymi je to horsie.
Odpovedať
A ake mas Mirka, ved prezrad... ;-) :-) :-) :-)
Odpovedať
ja mam tiez svoje favorizovane meno lenze nejako sa manzelik s nimi nestotoznil. :-( ;-(
Odpovedať
ja som mala vybraté 2 chlapčenské,no bratranec a sesternica ma predbehli...teraz pred mesiacom sa im narodili Dávidko a Sebastián... No s manželíkom sme vyhútali nové mená ;-)
Odpovedať
Vy ste tu ake tajnostkarky vsetky, a co neprezradite... ;-) Mne sa v poslednej dobe paci aj meno Lea a Stela. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bezim na obedik. Dobru chut vam zelam ;-) Potom sa ozvem. Lubka napis nove mena x-)
Odpovedať
mne sa pre dievcatko velmi paci: Lea, Viktoria, Michaela pre chlapceka: Richard, Viliam, Matias a Mateus. Musime trosku brat ohlad,ze sme v zahranici aby to velmi neskomolili ;-)
Odpovedať
dobrú chuť,mirka :-) no vydumali sme,že k nášmu priezvisku by sa celkom hodili mená ako Karin, Kristínka alebo Kristián x-)
Odpovedať
páči sa mi meno aj Adriana,ale také už dala Ivkova sesternica :-|
Odpovedať
kici, s ktorým menom sa manželík nestotožnil? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak skusim nejake napisat. Isteho casu som mala viac tipov, ale akosi sme sa o tom prestali bavit. Dievcenske: najviac sa mi paci Lucia, dalsie by mohli byt Silvia, Kristina, Andrea (blizko Vianoc :-( ) alebo Adriana Pri chlapcenskych som za take klasicke - slovenske: Michal, Martin, mozno Peter ...
Odpovedať
sekla som sa,nie Ivkova sesternica má Adrianu, ale Ivkov bratranec si vzal Adrianu...som strašná popleta |-| :-N :-D čo si mala dobrého na obed, mirka?
Odpovedať
Profilova fotka
Kuracie masko na jablkach a figach, sosovicovu polievku s parkom. Ty kedy ides?
Odpovedať
zachvíľku :-) robila som včera francúzske zemiaky,aj keď som myslela, že spadnem z nôh...mali sme včera v teréne "menšiu" turistiku :-p :-N ale musím trénovať na tú dovolenku...sa tam isto uchodíme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kde to idete? Akosi sme osameli =-)
Odpovedať
idem na obedík...napíšem potom IP ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?