Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • dobrá hláška... 😃 😃 😃 to som ešte nepočula 😃 😃 😃

• Juli, ja zas nemam rada meniny.

Ahoj, Kici 😉 Budes tu dnes dlhsie?

Ani ja som nepocula take slovne spojenie 😬 😃

• mirka, prečo? tiež kvôli tým blahoželaniam? 😉 😶 😃

• Sponzor fóra
  • Lubka, aj. Ale v detstve sa vtedy stalo cosi neprijemne ohladom oslavy a odvtedy ich nemam rada. Ty si v piatok v praci? Nevies, co je so Sis?

• nemam dneska toho vela co robit ale sem tam sem nakuknem 😛

• No veru, ktovie co je s Brčulou Sisou... 😉
    Kici dakujem za blahozelanie.... 😵 😵 😵 😵
    Inak ja este nemam rada ako ma vsetci odfajčia, pretoze ja mam 2.5. narodky a 22.5. meniny, takze vzdy dostanem darcek ze 2v1 aj na narodky aj na meniny, no nie je to od veci?????
    To ja mojmu dietatu neurobim aby malo takto po kope vsetko a potom cely rok nic....

Inak najvacsi odfajč je asi ked je Adam alebo Eva narodený 24.12... mam taku kamosku, ktora mava vsetko 3v1 😃 😃 😃 😃 😃

• mirka o sis neviem nič...nemá už dovču alebo čo? 🤔 😬 v piatok pracujem...nemám tej dovolenky veľa a zachvíľu budem brať 8 dní dovolenky, chcem si niečo nechať aj na leto a na Vianoce 😴
    vidím,že dnes sa nejak niktorá z nás nejde potrhať od roboty...hehe 😎 😛 😃

• No ved dneska mame akoze piatok....teda ja a Mirka, ty Ekol nie a neviem ako Kici... 😃 😃 😃 😃 😃 A komu sa chce v piatok pracovat?? Nikomu.. 😃 😃 😃 😃 😃

Inak zasa som dneska mantava...prave som si moje pekne cervene tričko orydala vanilkovym acidom - zasa mam deravú hubu.. 😠 tak som sa bola prat na vecku a teraz chodim vo svetri zapnuta po krk ako keby trešťalo vonku... 😃 😃 😃 😃 😃

• juli, no to je ozaj nefér voči takýmto oslávencom...môj brat mal v piatok meniny a v nedeľu narodeniny a tiež mu to každý spojil do jedného 😒 😐 keď sme boli menšie, tak sme to so sestrami oddeľovali a teraz v tom zhone a tým že sme rozlezení a nebývame spolu sme to už tiež začali spájať...hanbím sa za to... 😢 😞

• juli mne sa bezne stava,ze sa oleje kapucinom. musim si vzdy davat pozor aby som nechodila ako prasiatko. 😬 manzel sa pravidelne okyda ked si vezme nieco nove do roboty. 😃

• Juli, tiez planujem dat dietatku dost daleko od narodenin 🙂 Moj manzel ma sviatky v rozmedzi 4 dni. A sestra zaciatkom a koncom mesiaca.

Robota? Tak najhorsiu som uz vybavila a teraz len take zakladanie, co mi tu stalo.

• Chcela som napisat, ze sa budem snazit vybrat dietatku MENO daleko od datumu narodenia.

• takže meno budete vyberať až keď otehotniete? nemáte dopredu vybraté že aké sa vám páči? 🙂

• Ja mám v mene jasno uz dobre dlho, tak dufam ze sa to nebude križovať s pôrodom... 😃 😃 😃 😃 😃

Ja mam - Laura a Adrián, ale v poslednej dobe sa moj manzelik vyjadruje ze by pristal aj na jeho meno, takze asi Laura a Ľuboško... 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Ja mam par dievcenskych mien, ale s chlapcenskymi je to horsie.

• Sponzor fóra
  • A ake mas Mirka, ved prezrad... 😉 🙂 🙂 🙂

• ja mam tiez svoje favorizovane meno lenze nejako sa manzelik s nimi nestotoznil. 😞 😢

• ja som mala vybraté 2 chlapčenské,no bratranec a sesternica ma predbehli...teraz pred mesiacom sa im narodili Dávidko a Sebastián... No s manželíkom sme vyhútali nové mená 😉

• Vy ste tu ake tajnostkarky vsetky, a co neprezradite... 😉

Mne sa v poslednej dobe paci aj meno Lea a Stela. 🙂

• Bezim na obedik. Dobru chut vam zelam 😉
    Potom sa ozvem. Lubka napis nove mena 😵

• mne sa pre dievcatko velmi paci: Lea, Viktoria, Michaela
    pre chlapceka: Richard, Viliam, Matias a Mateus.

Musime trosku brat ohlad,ze sme v zahranici aby to velmi neskomolili 😉

• dobrú chuť,mirka 🙂
    no vydumali sme,že k nášmu priezvisku by sa celkom hodili mená ako Karin, Kristínka alebo Kristián 😵

• páči sa mi meno aj Adriana,ale také už dala Ivkova sesternica 😐

• kici, s ktorým menom sa manželík nestotožnil? 🤔

• Tak skusim nejake napisat. Isteho casu som mala viac tipov, ale akosi sme sa o tom prestali bavit.
    Dievcenske: najviac sa mi paci Lucia, dalsie by mohli byt Silvia, Kristina, Andrea (blizko Vianoc 😞 ) alebo Adriana
    Pri chlapcenskych som za take klasicke - slovenske: Michal, Martin, mozno Peter ...

• sekla som sa,nie Ivkova sesternica má Adrianu, ale Ivkov bratranec si vzal Adrianu...som strašná popleta 😴 😬 😃
    čo si mala dobrého na obed, mirka?

• Kuracie masko na jablkach a figach, sosovicovu polievku s parkom. Ty kedy ides?

• zachvíľku 🙂 robila som včera francúzske zemiaky,aj keď som myslela, že spadnem z nôh...mali sme včera v teréne "menšiu" turistiku 😛 😬 ale musím trénovať na tú dovolenku...sa tam isto uchodíme 😎

• Kde to idete?
    Akosi sme osameli 🤔

• idem na obedík...napíšem potom IP 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém