Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
manzelovi sa tiez pacia tradicne mena ako Martina, Jana, Juraj a pod. Nastastie nas to teraz este nemusi trapit a viem,ze aj tak konecne rozhodnutie necha na mna. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiez sa tym teraz nezaoberam a ked to bude aktualne, urcite sa dohodneme. :-)
Odpovedať
ahooooooooooooooooooooooooooooooojte ja umrem jak ste sa rozkecali
Odpovedať
vitaj sis...chýbala si tu...tak sa pridaj ;-) aké mená sa Ti páčia? :-) x-)
Odpovedať
jaj laura a sara a kristian
Odpovedať
tak super x-) a čo si dnes porábala?
Odpovedať
bola som na skoleni :-p :-p :-p :-p :-p :-p co si mala na obed
Odpovedať
ahojte :-D
Odpovedať
vitaj orinka! sis, francúzske zemiačky som mala. A Ty? Vidím, že si zo školenia nadšená :-N
Odpovedať
Ekolu: x-) očičká mi žiaria, keď u teba vidím kolonku: bývam v okrese: Košice :-D závidím.....
Odpovedať
hej hej nekomentujem lebo ma slahne mala som palacinky z nutelou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D qietok pozdravuje a vitaj ori
Odpovedať
Profilova fotka
vitaj Orinka
Odpovedať
Článok sa načítava...
mirka_mt: :-D
Odpovedať
Ináč dievčence, mám otázočku.... to, keď pridám "odpoveď" a potom ma úplne vyhodí z témy, ja na ňu musím znovu kliknúť a znovu sa nastaviť na poslednú stránku témy.... to sa nedá ináč riešiť, len takto zložito, že? :-|
Odpovedať
netusim mna to casto hadze na 1 stranu to je normalne vy 2 sa poznate z temy martin vsak
Odpovedať
orinka...závidíš??? =-) =-) =-) dúfam, že v dobrom ;-) inak aj mne to niekedy robí že ma takto vyhadzuje... :-| sis, pozdravujeme aj my qietocek x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nie, Sis. S Orinkou sa nepoznam vobec. Orinka, nemusis kliknut na nazov temy, ale na posledny prispevok na konci riadku, kde je zoznam tem. Dufam, ze som sa vyjadrila zrozumitelne. :-N
Odpovedať
mirka_mt: ďakujem :-D Ekolu: nooo závidím v dobrom samozrejme ;-) Lebo aj ja som východniarka... :-| žijúca na západe a straaaaaašne mi chýba východ :-(
Odpovedať
ekolu qietok dajuke a narieka ze je bloknuta
Odpovedať
aháááá x-) x-) x-) tak to je super orinka ;-) musím bežať za námestníkom,asi nejaký prúserík...držte palce :-S bojím bojím :-|
Odpovedať
Profilova fotka
myslime na teba, Lubka ;-) Orinka, za malo ;-)
Odpovedať
sorry odlmcala som sa ale bol tu strasny chaos.....Uz dala kolegyna vypoved, tak som si aj poplakala za nou, bude mi tu chybat... :-( :-( :-( :-( Jéj aha Sisi, ahojky.... :-) :-) :-) :-) :-) bola si sa školiť Brčulko? Och ty a tvoja nutella....uz aj mna si nakazila v sobotu som vyzierala polievkovou lyžicou... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D nooooooooo konecne si dostala rozum aspon niecomu dobremu som ta naucila
Odpovedať
NO Sisi,neviem ci to je dobre ale ked to jem tak mi je supeeeeeeeeeer... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Len konecne som si na spinningu vyformovala postavu a neviem co to spravi so mnou...za sobotu polka pohara padla a to mam taku velku 750g z Nemecka.... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
co k tomu dodat :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D len si daj :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ved ano, ved zijem len raz, tak nech ma aj roztrhne....zabijem sa ked mi chutí...???? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
A kam vsetky krásky zmizli? :-N =-) :-.
Odpovedať
ja ti nestacim ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ale Sisik o tom nepochybuj, jasne ze mi stacis... 8-) 8-) :-) Mne nas dialog v pohode vyhovuje, tak sa nemrač, lebo budes mat brcule aj na koži na čele nie len na hlave :-D :-D :-D :-D :-S
Odpovedať
dora
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?