Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • manzelovi sa tiez pacia tradicne mena ako Martina, Jana, Juraj a pod. Nastastie nas to teraz este nemusi trapit a viem,ze aj tak konecne rozhodnutie necha na mna. 😎

• Tiez sa tym teraz nezaoberam a ked to bude aktualne, urcite sa dohodneme. 🙂

• ahooooooooooooooooooooooooooooooojte ja umrem jak ste sa rozkecali

• Sponzor fóra
  • vitaj sis...chýbala si tu...tak sa pridaj 😉 aké mená sa Ti páčia? 🙂 😵

• jaj laura a sara a kristian

• tak super 😵 a čo si dnes porábala?

• bola som na skoleni 😛 😛 😛 😛 😛 😛
    co si mala na obed

• ahojte 😃

• vitaj orinka!
    sis, francúzske zemiačky som mala. A Ty? Vidím, že si zo školenia nadšená 😬

• Ekolu: 😵 očičká mi žiaria, keď u teba vidím kolonku: bývam v okrese: Košice 😃 závidím.....

• hej hej nekomentujem lebo ma slahne
    mala som palacinky z nutelou 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    qietok pozdravuje a vitaj ori

• vitaj Orinka

• mirka_mt: 😃

• Ináč dievčence, mám otázočku.... to, keď pridám "odpoveď" a potom ma úplne vyhodí z témy, ja na ňu musím znovu kliknúť a znovu sa nastaviť na poslednú stránku témy.... to sa nedá ináč riešiť, len takto zložito, že? 😐

• netusim mna to casto hadze na 1 stranu to je normalne
    vy 2 sa poznate z temy martin vsak

• Sponzor fóra
  • orinka...závidíš??? 🤔 🤔 🤔 dúfam, že v dobrom 😉 inak aj mne to niekedy robí že ma takto vyhadzuje... 😐
    sis, pozdravujeme aj my qietocek 😵

• Nie, Sis. S Orinkou sa nepoznam vobec.

Orinka, nemusis kliknut na nazov temy, ale na posledny prispevok na konci riadku, kde je zoznam tem. Dufam, ze som sa vyjadrila zrozumitelne. 😬

• mirka_mt: ďakujem 😃

Ekolu: nooo závidím v dobrom samozrejme 😉 Lebo aj ja som východniarka... 😐 žijúca na západe a straaaaaašne mi chýba východ 😞

• ekolu qietok dajuke a narieka ze je bloknuta

• aháááá 😵 😵 😵 tak to je super orinka 😉
    musím bežať za námestníkom,asi nejaký prúserík...držte palce 😒 bojím bojím 😐

• myslime na teba, Lubka 😉

Orinka, za malo 😉

• sorry odlmcala som sa ale bol tu strasny chaos.....Uz dala kolegyna vypoved, tak som si aj poplakala za nou, bude mi tu chybat... 😞 😞 😞 😞

Jéj aha Sisi, ahojky.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 bola si sa školiť Brčulko? Och ty a tvoja nutella....uz aj mna si nakazila v sobotu som vyzierala polievkovou lyžicou... 😃 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 nooooooooo konecne si dostala rozum aspon niecomu dobremu som ta naucila

• NO Sisi,neviem ci to je dobre ale ked to jem tak mi je supeeeeeeeeeer... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    Len konecne som si na spinningu vyformovala postavu a neviem co to spravi so mnou...za sobotu polka pohara padla a to mam taku velku 750g z Nemecka.... 😃 😃 😃 😃

• co k tomu dodat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 len si daj 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ved ano, ved zijem len raz, tak nech ma aj roztrhne....zabijem sa ked mi chutí...???? 😃 😃 😃 😃

• A kam vsetky krásky zmizli? 😬 🤔 😕

• ja ti nestacim 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

• ale Sisik o tom nepochybuj, jasne ze mi stacis... 😎 😎 🙂 Mne nas dialog v pohode vyhovuje, tak sa nemrač, lebo budes mat brcule aj na koži na čele nie len na hlave 😃 😃 😃 😃 😒

• dora

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém