Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • a dufam ze hodis fotos

• jasné, že hodím...ale dnes má kľúč s fotkami manželík... 🙂 no bude to dosť ťažké vybrať lebo ich máme vyše 1000 😬 😛 😃

• ooo no pekne mala si sa asi dobre vsak

• Sponzor fóra
  • výborne,sis výborne... 😵 😵 😵 vôbec sa nám nechcelo sa vrátiť...ale za vami sa mi cnelo... 😴 neraz som si na vás spomenula 😎 😉

• pekne od teba, Lubka 😉

• aj my sme na teba mysleli 😵

• jeeeeeej 🙂 ste milé 😵 😵 😵 keby ste vedeli ako sa mi nedarí sa zorientovať v tom že už treba pracovať... 😛 😬 😦 myšlienkami som stále v Taliansku 😶 😛 😃 😃 😃

• verim ti v talianku je super

• babenky ani neviete ako veeeeeeeeeeelmi mi chybate 😢 😢 😢

• ekolu dufam, ze na dovolenke bolo super 🙂 a ze ste si ju paradne s manzelikom uzili 😵

• no mavajte sa krasne 🙂 snad najdem sposob ako sem prist aj v praci ...

• zdravím vás! 🙂
    včera sa mi už nepodarilo dostať sa sem,poobede nejak blbla stránka,úplne ma z nej vyhadzovalo 😐 😞
    qietocek,aj Ty nám chýbaš 😞 na dovolenke bolo ozaj super 😵 mali sme kultúrny šok ako sa vraví 😬 😃

• ekolu fotkyyyyyyyyyyyyyy sup sup

• dobre ranko 😉

• cau co zas stras strajkujes na isq

• Sponzor fóra
  • ja ťapa!!! 😶 😒 ja som zabudla kľúč 😢 už aj si píšem na ruku "ťahák" a po obede ich prinesiem...teda ak nepôjdem niekam na služobku 😒

• Tak aspon slovne referuj, Lubka 😉

• juuuuj...no bolo toho strašne veľa... 😎 začínali sme vo Florencii, potom Rím, Vatikán, Vezuv, Pompeje, Neapol, ostrov Capri, polostrov Gargáno, San Maríno, Tremitské ostrovy a Benátky...hádam som vymenovala všetko 😬 Boli sme inak najmladšími účastníkmi zájazdu, vekový priemer sa pohyboval okolo 60-tky 😬 😃 ale sprievodkyňa nikoho nešetrila a lietali sme o dušu aby sme toho čo najviac videli 😎 Ubytovanie sme mali vo fajnových hoteloch 😉 Akurát že sme mali zabezpečené iba raňajky,takže sme žili viacmenej na sušienkach 😃 😃 😃 aspoň som schudla...chichi 😛 😃

• za kolko dni ste to stihli obehat?

• za 8 😬

• To uz hej. Tesim sa na fotecky, dufam, ze nezabudnes. Vyslo vam pocasie?

• no počasie sme vystihli také,že každé ráno a večer pršalo 😐 cez deň sa stále vyčasilo,aj more na Tremitských ostrovoch sme okúsili ale bolo ešte trocha chladné 🙂 na lodiach sme sa plavili 9x...to bolo pre môj žalúdok utrpenie,ale zvládla som to 😉 dokonca sme sa plavili v búrke,takže sme zažili kadečo 😎

• super, ze mate kopu zazitkov 😵

• tak to teda hej mala si toho vela aj si si nieco kupila na pamiatku ci fotky stacia

• kupovať sme ani nestíhali,chodili sme po pamiatkach a tam predávali iba strašné gýčoviny,že by sme to aj tak nemali kam vyložiť...tak sme si doniesli vínko, Limončelo a ja som si doniesla z Tremitských ostrovov náušnice(aj sestričkám) a manželík tričko z Benátok...inak iba sladkosti a víno rodine 🙂 ešte som zabudla že sme sa boli pozrieť aj na Pátra Pia...iba nechápem prečo ho vlastne vybrali z hrobu... 😒 😐 nevieš,Sis? 🤔

• inak v Ríme na jednom námestíčku mali neskutočne dobrú zmrzlinu 🙂

• a ešte z Capri sme si priniesli kachličku 😃 😃 😃 tam majú totiž na každom dome takú rodinnú kachličku,originál s nápisom...tak sme si doniesli písmenko K (začiatočné písmeno nášho priezviska) 😎

• v Ríme je super zmrzlina tam pri fontane

• no zienky, uz sa dnes k vam len tazko dostanem, tak zelam pekny den

• vola sa di Trevi 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém