Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
a dufam ze hodis fotos
Odpovedať
jasné, že hodím...ale dnes má kľúč s fotkami manželík... :-) no bude to dosť ťažké vybrať lebo ich máme vyše 1000 :-N :-p :-D
Odpovedať
ooo no pekne mala si sa asi dobre vsak
Odpovedať
výborne,sis výborne... x-) x-) x-) vôbec sa nám nechcelo sa vrátiť...ale za vami sa mi cnelo... |-| neraz som si na vás spomenula 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne od teba, Lubka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj my sme na teba mysleli x-)
Odpovedať
jeeeeeej :-) ste milé x-) x-) x-) keby ste vedeli ako sa mi nedarí sa zorientovať v tom že už treba pracovať... :-p :-N 8-( myšlienkami som stále v Taliansku :-x :-p :-D :-D :-D
Odpovedať
verim ti v talianku je super
Odpovedať
Profilova fotka
babenky ani neviete ako veeeeeeeeeeelmi mi chybate ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ekolu dufam, ze na dovolenke bolo super :-) a ze ste si ju paradne s manzelikom uzili x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mavajte sa krasne :-) snad najdem sposob ako sem prist aj v praci ...
Odpovedať
zdravím vás! :-) včera sa mi už nepodarilo dostať sa sem,poobede nejak blbla stránka,úplne ma z nej vyhadzovalo :-| :-( qietocek,aj Ty nám chýbaš :-( na dovolenke bolo ozaj super x-) mali sme kultúrny šok ako sa vraví :-N :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ekolu fotkyyyyyyyyyyyyyy sup sup
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko ;-)
Odpovedať
cau co zas stras strajkujes na isq
Odpovedať
ja ťapa!!! :-x :-S ja som zabudla kľúč ;-( už aj si píšem na ruku "ťahák" a po obede ich prinesiem...teda ak nepôjdem niekam na služobku :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aspon slovne referuj, Lubka ;-)
Odpovedať
juuuuj...no bolo toho strašne veľa... 8-) začínali sme vo Florencii, potom Rím, Vatikán, Vezuv, Pompeje, Neapol, ostrov Capri, polostrov Gargáno, San Maríno, Tremitské ostrovy a Benátky...hádam som vymenovala všetko :-N Boli sme inak najmladšími účastníkmi zájazdu, vekový priemer sa pohyboval okolo 60-tky :-N :-D ale sprievodkyňa nikoho nešetrila a lietali sme o dušu aby sme toho čo najviac videli 8-) Ubytovanie sme mali vo fajnových hoteloch ;-) Akurát že sme mali zabezpečené iba raňajky,takže sme žili viacmenej na sušienkach :-D :-D :-D aspoň som schudla...chichi :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
za kolko dni ste to stihli obehat?
Odpovedať
za 8 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
To uz hej. Tesim sa na fotecky, dufam, ze nezabudnes. Vyslo vam pocasie?
Odpovedať
no počasie sme vystihli také,že každé ráno a večer pršalo :-| cez deň sa stále vyčasilo,aj more na Tremitských ostrovoch sme okúsili ale bolo ešte trocha chladné :-) na lodiach sme sa plavili 9x...to bolo pre môj žalúdok utrpenie,ale zvládla som to ;-) dokonca sme sa plavili v búrke,takže sme zažili kadečo 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
super, ze mate kopu zazitkov x-)
Odpovedať
tak to teda hej mala si toho vela aj si si nieco kupila na pamiatku ci fotky stacia
Odpovedať
kupovať sme ani nestíhali,chodili sme po pamiatkach a tam predávali iba strašné gýčoviny,že by sme to aj tak nemali kam vyložiť...tak sme si doniesli vínko, Limončelo a ja som si doniesla z Tremitských ostrovov náušnice(aj sestričkám) a manželík tričko z Benátok...inak iba sladkosti a víno rodine :-) ešte som zabudla že sme sa boli pozrieť aj na Pátra Pia...iba nechápem prečo ho vlastne vybrali z hrobu... :-S :-| nevieš,Sis? =-)
Odpovedať
inak v Ríme na jednom námestíčku mali neskutočne dobrú zmrzlinu :-)
Odpovedať
a ešte z Capri sme si priniesli kachličku :-D :-D :-D tam majú totiž na každom dome takú rodinnú kachličku,originál s nápisom...tak sme si doniesli písmenko K (začiatočné písmeno nášho priezviska) 8-)
Odpovedať
v Ríme je super zmrzlina tam pri fontane
Odpovedať
Profilova fotka
no zienky, uz sa dnes k vam len tazko dostanem, tak zelam pekny den
Odpovedať
vola sa di Trevi :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?