Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
co fajne ste mali na obed? nam dneska davali cerstve jahody ako dezert :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ja sampinonovu polievku a kuraci rezen v lanovo-sezamovej zmesi s novymi opekanymi zemiakmi Hm, jahodky su pochutka :-p
Odpovedať
sis, zas v Turč. Tepliciach :-p |-| kici, mňaaaam jahody x-) x-) x-) hneď by som si dala x-) na obedík sme mali špagety...nestíhala som včera niečo vymýšľať,bola som po práci za ocom v nemocnici a nejak som sa tam zdržala,takže iba také jedlo na rýchlo som spravila :-) 8-) mirka, Ty si mala tiež riadnu pochúťku ;-) idem stiahnuť fotky do počítača...asi mi to dlhšie potrvá vybrať pár z tých 1200...heh :-N |-| :-p
Odpovedať
cakame
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, urobis album?
Odpovedať
ak sa dá... =-) teda zdá sa mi že by som mohla vytvoriť prípravný album, však? ako svadobná cesta...alebo radšej vám pošlem mailom?
Odpovedať
posli meilom
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja si prosim na mail ;-)
Odpovedať
pošlem...len ich trocha preriedim a pozmenšujem :-N |-| ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
este vydrzim
Odpovedať
mali sme znova poradu a jeden kolega na nej mierne zadriemal. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-N :-D a co sef na to?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nic asi si to nevsimol. bolo nas tam celkovo dost vela
Odpovedať
juj, kočky, ja som to dnes nestihla s tými fotkami... :-( :-| vrátil sa námestník zo služobky tak som mala ešte robotku a idem už domov...dúfam, že sa mi to podarí zajtra doobeda... |-| ale aspoň ich mám už v počítači :-N majte sa krásne!papa!
Odpovedať
Profilova fotka
co uz, Lubka, ked je robota pa Kici, stava sa mu to casto?
Odpovedať
neviem asi teraz prvy krat. ale nase porady su take vseliake. pridu ludia z roznych oddeleni a tak. robim v obrovskej firme.
Odpovedať
Profilova fotka
Kici, pa nabuduce. Za chvilku pojdem, aj tebe nech to rychlo ubehne.
Odpovedať
dakujem, pekny zvysok dna. papa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, aj tebe
Odpovedať
Profilova fotka
halo halo ;-)
Odpovedať
halo halo,čo sa stalo?chichi ;-) :-D je to tu teraz troška rušnejšie,ale idem sa pustiť do tých fotiek... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, Lubka ;-) nechcelo mi zobrat nieco krajsie, tak zabralo az "halo halo" :-D
Odpovedať
to je milé x-) chichi :-D :-D :-D aký si mala včera poobede deň?
Odpovedať
Profilova fotka
celkom dobry, darilo sa mi stihat, co bolo treba, ale cas aj tak rychlo bezal a co ty?
Odpovedať
ja som sa včera tešila,že spravím na dnes vyprážané šampiňóny, no boli sme za ocom v nemocnici a mamka nám tam doniesla mäsko, takže z varenia nič nebolo :-N |-| ale nevadí,spravím ich dnes :-) a ešte som prala a troška žehlila...po tej dovolenke máme kopec špinavého oblečenia :-| :-( :-p
Odpovedať
ahojte ekolu ty si neak casto s tym tatinom v nemocnici hmm
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, co je ocinovi? Aspon si mala o starost menej, ked si nemusela vcera varit a mohla si robit insie. Hmm, spinave oblecenie po dovolenke? To poznam. :-|
Odpovedať
sis,keď sme boli na dovolenke,tak si zlomil nohu a v Levoči mu chceli hneď dávať šrúby do päty,ale vypýtal sa do Košíc a tu ho ošetrili a operácia nieje potrebná,takže musíme počkať kým mu noha odpuchne a dajú mu sádru... nemôže príliš chodiť a noha ešte vyzerá dosť škaredo :-| :-(
Odpovedať
naši nám nechceli kaziť dovolenku,tak sme sa to dozvedeli až po príchode domov :-(
Odpovedať
ale je to psycho s tým ošetrovaním :-S teda aspoň tu na východe...sme nevedeli či sa smiať či plakať nad tým čo sme videli...jeden pán bol po operácii a ležal na posteli,vôbec sa nemohol hýbať ale chcel ísť na vzduch,tak ho odtlačili na balkón...keď sme tam s mamou boli predvčerom,tak sestrička vyšla na balkón a tomu pánovi na posteli povedela nech už ide dnu na izbu lebo ho nechajú na balkóne celú noc 8-( tak sme ho spoločne s mamou odtlačili na izbu...ale akože nechápem sestričku,že žiadna snaha pomôcť...absolútne nič...pán po operácii sa mal asi sám odtlačiť ]-( :-| alebo ak si niekto pýtal nejakú masť na nohu a pod. tak sa sestričky čudovali že akože si pacienti nedoniesli z domu...pacient čo leží s ocom na izbe je po havárii a nemôže hýbať rukou a má zranenú aj nohu,tak mu dali igelit nech si to obalí a ide sa osprchovať...tak chudák prišiel k ocovej posteli,aby mu oco nejak pomohol...a dalo by sa písať ešte kopec zážitkov čo sme tam videli... :-S :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?