Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • co fajne ste mali na obed? nam dneska davali cerstve jahody ako dezert 😛 😛 😛

• ja sampinonovu polievku a kuraci rezen v lanovo-sezamovej zmesi s novymi opekanymi zemiakmi
    Hm, jahodky su pochutka 😛

• sis, zas v Turč. Tepliciach 😛 😴
    kici, mňaaaam jahody 😵 😵 😵 hneď by som si dala 😵 na obedík sme mali špagety...nestíhala som včera niečo vymýšľať,bola som po práci za ocom v nemocnici a nejak som sa tam zdržala,takže iba také jedlo na rýchlo som spravila 🙂 😎
    mirka, Ty si mala tiež riadnu pochúťku 😉
    idem stiahnuť fotky do počítača...asi mi to dlhšie potrvá vybrať pár z tých 1200...heh 😬 😴 😛

• Sponzor fóra
  • cakame

• Lubka, urobis album?

• ak sa dá... 🤔 teda zdá sa mi že by som mohla vytvoriť prípravný album, však? ako svadobná cesta...alebo radšej vám pošlem mailom?

• posli meilom

• aj ja si prosim na mail 😉

• pošlem...len ich trocha preriedim a pozmenšujem 😬 😴 😉

• este vydrzim

• mali sme znova poradu a jeden kolega na nej mierne zadriemal. 😃

• 😬 😃 a co sef na to?

• nic asi si to nevsimol. bolo nas tam celkovo dost vela

• juj, kočky, ja som to dnes nestihla s tými fotkami... 😞 😐 vrátil sa námestník zo služobky tak som mala ešte robotku a idem už domov...dúfam, že sa mi to podarí zajtra doobeda... 😴 ale aspoň ich mám už v počítači 😬 majte sa krásne!papa!

• co uz, Lubka, ked je robota
    pa

Kici, stava sa mu to casto?

• Sponzor fóra
  • neviem asi teraz prvy krat. ale nase porady su take vseliake. pridu ludia z roznych oddeleni a tak. robim v obrovskej firme.

• Kici, pa nabuduce. Za chvilku pojdem, aj tebe nech to rychlo ubehne.

• dakujem, pekny zvysok dna. papa

• dakujem, aj tebe

• halo halo 😉

• halo halo,čo sa stalo?chichi 😉 😃
    je to tu teraz troška rušnejšie,ale idem sa pustiť do tých fotiek... 😬

• ahoj, Lubka 😉
    nechcelo mi zobrat nieco krajsie, tak zabralo az "halo halo" 😃

• to je milé 😵 chichi 😃 😃 😃 aký si mala včera poobede deň?

• celkom dobry, darilo sa mi stihat, co bolo treba, ale cas aj tak rychlo bezal
    a co ty?

• ja som sa včera tešila,že spravím na dnes vyprážané šampiňóny, no boli sme za ocom v nemocnici a mamka nám tam doniesla mäsko, takže z varenia nič nebolo 😬 😴 ale nevadí,spravím ich dnes 🙂 a ešte som prala a troška žehlila...po tej dovolenke máme kopec špinavého oblečenia 😐 😞 😛

• ahojte
    ekolu ty si neak casto s tym tatinom v nemocnici hmm

• Lubka, co je ocinovi? Aspon si mala o starost menej, ked si nemusela vcera varit a mohla si robit insie. Hmm, spinave oblecenie po dovolenke? To poznam. 😐

• sis,keď sme boli na dovolenke,tak si zlomil nohu a v Levoči mu chceli hneď dávať šrúby do päty,ale vypýtal sa do Košíc a tu ho ošetrili a operácia nieje potrebná,takže musíme počkať kým mu noha odpuchne a dajú mu sádru... nemôže príliš chodiť a noha ešte vyzerá dosť škaredo 😐 😞

• naši nám nechceli kaziť dovolenku,tak sme sa to dozvedeli až po príchode domov 😞

• ale je to psycho s tým ošetrovaním 😒 teda aspoň tu na východe...sme nevedeli či sa smiať či plakať nad tým čo sme videli...jeden pán bol po operácii a ležal na posteli,vôbec sa nemohol hýbať ale chcel ísť na vzduch,tak ho odtlačili na balkón...keď sme tam s mamou boli predvčerom,tak sestrička vyšla na balkón a tomu pánovi na posteli povedela nech už ide dnu na izbu lebo ho nechajú na balkóne celú noc 😦 tak sme ho spoločne s mamou odtlačili na izbu...ale akože nechápem sestričku,že žiadna snaha pomôcť...absolútne nič...pán po operácii sa mal asi sám odtlačiť 😠 😐 alebo ak si niekto pýtal nejakú masť na nohu a pod. tak sa sestričky čudovali že akože si pacienti nedoniesli z domu...pacient čo leží s ocom na izbe je po havárii a nemôže hýbať rukou a má zranenú aj nohu,tak mu dali igelit nech si to obalí a ide sa osprchovať...tak chudák prišiel k ocovej posteli,aby mu oco nejak pomohol...a dalo by sa písať ešte kopec zážitkov čo sme tam videli... 😒 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém