Word alebo veľa oslnivých radostných dám

17. dec 200866290
  • aj druha varka dosla 🙂

• no mam tam asi 3 malicke keksiky pre krajny pripad hladu uz takmer 3 mesiace. ziadny bulemicky suflik 😦

• aj moj suflicek je takmer prazdny - len meninove pralinky tam mam

• Sponzor fóra
  • dobru chut vsetkym k obediku 😉

• posli ete ete ete ete

• napapané? kde ste sa podeli? 🤔 😴

• jasne
    na teba cakame, dievca stratene 😃

• uz nebudu fotecky?

• ja som v kanclíku,ale boli tu ľudia zo správy,tak som sa tvárila,že niečo robím 😴 😬 😃

• uz odisli?

• áno 😉 môžme klebetiť 😃

• o com?

• u nas uz aj slnko vyslo 🙂

• u nás bolo od rána ale bola dosť zima...cez obed už bolo príjemne 🙂
    čo vymyslíme na stretko? kam pôjdeme? asi to bude znieť divne,ale do ktorej je u vás otvorený cintorín? 😬 myslím ten so spisovateľmi...ešte som tam nebola 😴

• Hm, nie je to divne. Mozme sa tam ist prejst. Prave som rozmyslala, kde pojdeme, bo ist znovu na pesiu zonu nie je nic moc. Ale s cintorinom je to celkom dobry napad. V lete je dost dlho otvoreny a myslim, ze ho ani nezamykaju.

• Sponzor fóra
  • ja ze aky cintorín 😦 😦 😦 😦 😦 😦 prepana jana ja s vami nikam nejdem 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• neboj sis 😃 😃 😃
    mirka a skanzén tam náhodou nieje? alebo niečo také aby sme nesedeli niekde v podniku🙂 teda na kofolku by sme skočiť mohli ale aby sme iba nesedeli 😬

• Sis 😃 😃

Lubka, je aj skanzen, ale tam je lepsie ist cez vikend, ked su akcie. Skusim pozriet nieco na nete.
    Zalezi to od vas. Akosi je tazke urobit tu program. Tu su same budovy a muzea, akosi ma nenapada ziadna atrakcia.

• http://www.martin.sk/?s=1136394144#kontakt

Lubka, skanzen asi nestihame.

• no máte tam toho tiež dosť ibaže tie návštevné hodiny sú krátke 😐 😴

• ano, preberame to aj s Danicou, ale vravim, ze skoncime na cintorine alebo v skanzene, ak skoro ujdes

• aspoň niečo,no nie? 😬 😉 🙂

• dobre ranko

• Dobre ranko 😉 ako po vikende?

• ahoj Mirka!
    Strááášne sa mi nechcelo do práce 😐 Oslávili ste MDD?

• ahoj mirka, ja sa mam po vikende celkom fajn, ale este by som nejaky den volna prijala, co si pekneho robila? 🙂

• ahoj ekolu 😉

• ahojko soni! 🙂 Tvoj víkend bol aký?

• kedze mame psika, tak sme boli v sobotu s nim na zahrade, nech sa poriadne vyvetra a v nedelu sme boli pozriet sestru, narodil sa jej v piatok chlapcek, a v nedelu sme to uz nevydrzali 😃 a museli sme ich ist kuknut 😵 a ty ako?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém