Word alebo veľa oslnivých radostných dám

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Život so sebou prináša zmeny a naša téma „Nuda v práci - ružový salaš“ bude čoskoro uzamknutá… Na základe všesalašovej diskusie sme sa zhodli na názve novej témy „Word“. a na vysvetlenie názvu x-) poniektoré sa až tak v práci veľmi nenudíme ale kecať tu na fóre stíhame x-) bezpečnostné dôvody - na lište je predsa len menej kričí Word ako Nuda v práci…
Odpovedať
Profilova fotka
pa Soni a ukaz sa castejsie ;-) ked budem mat viac casu
Odpovedať
papa,soni!
Odpovedať
ahojte babenky dnes som vas hladala ale neboli ste tu a potom som uz nemala cas sv. saty uz mam, aj popolnocne, uz mi chybaju iba topanky a spodne pradlo a oznamka si uz robim zistli sme ze take ake chceme by nas stali cca 35 sk a ja ich urobim za 10 sk a co mate nove vy ?? dala by som sem foto siat ale bojim sa ze by ich drahy videl tak ak chcete poslem ale su vo wordackom subore. tak sa majte papa
Odpovedať
ahojko mirkao! Si riadna šikulka! ;-) Ak budeš mať čas,tak mi prosím pošli fotečku na mail...napíšem Ti do IP adresu 8-)
Odpovedať
aj ja chcem foto
Odpovedať
ahoooj sis! ako bolo na školení? :-)
Odpovedať
och ani sa nepitaj otras vonku teplo v budove kosa brrr a autobus des smrad a hic a jedina utecha toho bola mirka
Odpovedať
ahojte baby :-D
Odpovedať
škoda,sis že ste tak skoro končili ten druhý deň... :-| ahoooj soni :-)
Odpovedať
caute babenky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko ;-) Sis :-N ;-)
Odpovedať
noo ako po vcerajsku
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ledva som vstala |-| ale zijem Dufam, ze tu nebudeme same =-)
Odpovedať
hmm ktohovie
Odpovedať
ahojte babizne :-D
Odpovedať
ahoj sonka no ako sa mas
Odpovedať
Ahoooojte!!! x-) x-) x-) Nebojte sa,nebudete samé ;-)
Odpovedať
kedze je piatok tak sa mam dobre :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D nooo piseme zatial co je zazrak
Odpovedať
Nemáte náhodou nejaký vhodný text ako blahoželanie k 60-tke? Kolega má dnes oslavu a chceli sme mu niečo pekné vytlačiť na fotkový papier aj s obrázkom na pamiatku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Soni a Lubka ;-)
Odpovedať
a neskusali ste najst nieco pekne na internete? takze dnes budete mat oslavy ale je vam dobre :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D hladaj ja nic nemam
Odpovedať
ja idem o 10:00 na test, musime vsetci v praci chodit na skolenia ECDL - co je ohladne pc programov, tak sa poslusne skolime :-D , uz mam za sebou word, take vseobecne veci a po dnesku uz aj excel :-D
Odpovedať
Profilova fotka
budes mudrejsia, Soni ;-) ci si to vedela aj predtym, co vas ucili?
Odpovedať
juuuj školenia :-D tak držíme palce,soni ;-) 8-) inak hrabem sa na nete,ale tie blahoželania sú buď také sladké čo sa naňho nehodia,alebo dosť odveci :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lubka, určite niečo nájdeš do oslavy. Tiež nemám žiadne vhodné blahoželanie po ruke.
Odpovedať
ale tak vzdy sa da nieco nove este dozvediet, co som nezvykla pouzivat, mne hlavne dobre padlo zopakovanie excelu ;-) mirka - presli s nami vzdy take najdolezitejsie veci co a ako sa da robit vo worde exceli, a take okolo toho :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Fajn, Soni, ked je skolenie uzitocne. ;-)
Odpovedať
soni ty si uctovnicka ci ekonomka
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?