Zabávači na svadbu, rozprávajúci po vychodniarsky a rusnacky

Dobrý deň, hľadáme skupinu alebo jednotlivca čo urobi program na našej svadbe. Kto hovorí po vychodniarsky alebo rusnacky. Nejaký druzbovsky tanec zariadiť, hry pre svadobčanov, hľadáme niekoho kto rozprúdi zábavu a bude udržiavať atmosféru. Mame živú hudbu a Dj. Vopred veľmi pekne ďakujem za každú radu.
Odpovedať
Profilova fotka
My sme nič také nemali a zábavy bolo. Dôležitý je správny DJ. To je len môj názor samozrejme ktorý nemusíš brať do úvahy. Ale svadba vás už aj tak asi dosť stojí. Dala by som keď tak niečo vo vlastnej réžii. Môžte dať kolovať nejaký mikrofón po stoloch s tím že kto bude chcieť môže povedať nejaký vtip a vy z manželom môžete začať aby ste to prelomili.
Odpovedať
@michala16 ďakujem pekne za radu, mame presnú predstavu. Videli sme takto skupinu cerkose a veľmi sa nám to páčilo avšak majú nás termín obsadený. Takze hľadáme ďalej 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame kombináciu DJ & Harmonikár na svadbu,rodinné oslavy. Výber slovenských piesní z rôzných oblastí Slovenska ako aj vo východňarskom a rusnáckom jazyku plus reprodukovaná hudba. Tešíme sa na spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka
@reberep Dobrý deň - Ponúkame kombináciu DJ & Harmonikár na svadbu,rodinné oslavy. Výber slovenských piesní z rôzných oblastí Slovenska ako aj vo východňarskom a rusnáckom jazyku plus reprodukovaná hudba. Tešíme sa na spoluprácu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?