Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • 😞

• lucka: zajímavě 😉

• to chce priatel 😉 😞

• Sponzor fóra
  • mne sa hned dodilo jakub zrno, bez toho, aby som citala tvoje typy

lucka - podla mna OK

• ked je to take zvlasne ako ked bola v mode ROSALINDA 😃

• a ty bys chtěla jaké jméno? Tristan je zvláštní, nevím jak bych mu říkala...

• ja chcem Natana 😉

• no tak to je taky hodně zvláštní, mě se při vyřčení tohohle jména nevím proč byvaví černoch...

• xixi, 🙂

• xjajinka:
    Vladan Zrno, Svatopluk, Zikmund, Dalibor, Viliam, Přemysl, Luděk/Ludvík, Otmar, Vratislav, Bohdan, Jaromír
    Apolena Zrnová, Světlana, Anděla, Anastazia, Antonie, Libuše/Liběna, Regina, Justina,

• lucka_o: mně se to jméno (tvůj přítel vymyslel) líbí. Je fakt originální:o) 😉
    A asi Jakub Zrno a Eliška Zrnová:o)

• Neobvyklá jména
    Nicoleta Shiman
    Sofie Sára Huňatová
    Kiara Zoe Živkovič
    Ada Vlčáková
    Enrique Jonáš
    Gisele Svobodová
    Noe Ben Mazur
    Slavoj Silvestr Pečo
    Andul Arsakaev
    Sofie Ella Cakoci
    Dejan Fager
    Michael Nikolas Indrák
    Saša Sztanko
    Cheryl Polehňová
    Lena Mrózek
    Nikolas Baran
    Chi Nguyen Guynh
    Samuel Jurij Mihali
    Iris Lorencová

• mne nektery nepripadaji tak zvlastni, ja jsem ale hodne tolerantni a je mi vcelku jedno,jak to jini rodice vymysleli..hlavne ze jim se to libi

• Já mám Vanesku 🙂)))

• Krasny jmeno.. 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojky,decentně k vám zavítám,i já přemýšlím o jménech a žádném typické nechceme a tak na holčičku se nám líbí Mia Natali a příjmení bude Kalvar ale na kluka nás jaksi nic nenepadá,máte tip?

• denisko, vy budete mit krasny deti, jste oba moc velci sympataci...na vaseho klucika by se mi libilo i tak trosku zzentele jemnejsi jmeno,aby to vyvazilo to tvrdsi prijmeni....

Miu ti schvaluji, sama mam jednu doma.... 😉

• chci Chi Nguyen Guynh 😃

• Valerie Kalvar(ová), Antonie, Charlotta, Berenika, Josefina, Anastasia, Apolena, Jasmína
    Viliam, Maxmilian, Sebastian, Alexej, Albert, Prokop, Eduard, Marcel, Damian

• Sasha:max nezní špatně,příjmení bude v mužském tvaru,takže kalvar🙂)
    kristi:ti je super a kdy slavíte sváteček s Miou?nebo nevíš něco o původu tohoto jména?zatím jsem nic nenašla🙂)

• sasha.a stím viliamem dses tak moc nesrkla,děda se jmenuje vilibald🙂)

• denissko, jeste jsme svatek neslavili, ona ma Mia jeste druhe jmeno Isabella, takze budeme slavit 11.4...puvod jmena jsem nezjistovala, melo by byt ale italske

• aj ja sa pripájam, mne sa velmi paci, keby boli dievcatko a chlapcek tak by som mala Filipka a Sofiu, inac Ninka je zatial no.1 u nas aj s drahym, potom sa mi celkom aj páči Sára, Linda,.... len pre chlapca je to v mojom smere uz tazsie, ze este ake meno? mate nejaky pekny typ?

• denisska z internetu skopirovane o tom mene Mia: z viacerych zdrojov, nechcelo sa mi prekladat
    ---
    Origin: Italian
    Meaning: Mine
    ---
    The girl's name Mia \mia\ is pronounced MEE-ah. It is of Israeli, Latin and Scandinavian origin. In Israeli, feminine short form of Michal. In Latin and Scandinavian, a short form of Maria.
    ---
    tak si vyber 🙂

• Baby a co poviete na Auroru? 🙂

• A inak Mia sa paci aj mne!!!!super meno

• Ježiši, uplně se hrozím toho, až budu muset nějaké jméno vybírat... příjmení bude Knill (bez ová), zatím jsem jen tam maximálně u Anna nebo Anna Maria, kluk vůbec nevím, líbí se mi taková tak českomezinárodní jména 😎

• Ahojky 🙂
    Uz dlouho premyslim nad jmenem Timotej a Timotea, ale prijmeni bude Rysula - Rysulová...
    Neni to blby? Klidne piste, kritiku snesu 😉

• Me to teda pripomina ten sampon Timotea...ale hezky to zni 😉

• Mě to zní moc rusky, ale není to špatné.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém