Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • redangel:mně osobně to hloupé nepřipadá,a vždycky jména budou znít nějak,americky,rusky,argentinsky,česky....

• My ještě děti neplánujeme, ale nevím jaké jméno k příjmení Jandourek (-ová). přítel je Milan, ale stejné rozhodně nechci. Líbí se mi Nela, ale příteli ne... Naštěstí máme ještě nějaký ten rok čas...

• ja mám suseda volá sa Timotej a všetci ho voláme Timo. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ahojte,

tak nase deti budu pravdepodobne: Tomáš alebo Šimon Dolinay a Nela alebo Júlia Dolinayová. Priatelovi sa velmi paci Zuzana, no ja moc nechcem, pretoze ja som Zuzana a to sa mi zda take divne mat doma 2 Zuzany...

Alebo budeme mat tolko deti, aby sme pouzili vsetky mena, co sa nam lubia 😃.

Inak, ked som bola mala, velmi sa mi pacilo meno Jolaus. Co doteraz nechapem...

Pekny vecer🙂

• Ahoj, můj kamarád je Timotej, Timotej mu skoro nikdo neřekne, spíš Timo. Je to moc hezké jméno a je to i převeditelné do cizích jazyků: Timothy...

• cauko, tak ja by som skor dala to Timothy nez Timotej-fakt sampon, sorry 🙂

• Dakujem, pomohlo to 🙂

• a ako si sa nakoniec rozhodla?

• dievcatko bude timea a chlapec jakub alebo timotej... Nechala som do toho trosku kecat manzela 😃

• budem musiet ale porozmyslat nad viacerymi menami... mne osobne sa paci aj moje meno, popripade moja prezivka luciana, ale nikdy som nechcela, aby sa deti volali po rodicoch....

• Chcela by som aj ja prispieť s menami.Ked som bola tehotna pred 23mesiacmi .tiež som vymyšlala ake mena dam našim dievčatam dvojičkam.Mala som rôzne :Melania,Juliana,Aneta,Anita,Marianna,Denisa,Zoja,Sabrina.Ešte pred tehotenstvom sa mi vždy ľubilo meno pre dievčatko Valentinka.A nakoniec zviťazili mena Sabina a Valentína.Takže sa volaju takto a su presne ako ušite na nich.Sabinka je riadne šidlo nezbedne a Valentínka je jemnejšia a citlivejšia.

• redangel, suhlasim...po rodicoch nie. 🙂
    dazdik pekne mena si vybrala

• lucka_o😃akujem

• redangel: jméno Timea mi přijde dost nezvyklé, odkud se vzalo a je v kalendáři?

• Ja znam zase holcicku Theu...je to taky takove neobvykle a v kalendari to myslim neni 😐

• Sponzor fóra
  • Thea je krasny....ted jsem cumakovala na Mimibazaru a jedna mamca tam ma dcerusku a jmenuje se Colette - se mi to nejak moc zalibilo.... 😉

• Já myslela jméno, které je v Čechách typické, prostě ne moderní cizí jména, asi sem to špatně napsala... Z tvých jmen se mi líbí Šárka, jinak asi 6 jmen se v rodině vyskytuje, ty nebrat 😃 Nejhorší je,že leckteré jména si spojujeme s konrétníma osobama, třeba Luďka jsme měli na střední jako největší svi....ni profesora, takže to jméno néé 😃 Taky se teď dost vrací taková starší jména (Anna, Maruška,....), ale prostě my to máme spojené s babičkama a prababičkama...No bude to ještě sranda, až budeme nějaké jméno vybírat, jsme docela konzervativní v tomhle směru 😃

• Eli,Elis,Eliška?

• pre michamicha:
    v zadnem kalendari neni, ale nasla jsem ho u Timotej na:
    http://www.fodor.sk/Spectrum/mena.htm
    Tam jsem nasla, ze Timotej je muzske a pro zenu je Timotea.
    Je to z gréc. Timotheos uctievajúci boha, staršia podoba Timoteus, doma se jim rikava: Timo, - Tima

• Moji znami maji dceru,ktera se jmenuje Thea.Nase dcera se jmenuje Veronica Isabelle Kosova.Ja chtela Verunku a pritel Isabelku,tak jsem to dali do kupy. 😉 Kluk by byll Dominic Mathias Kos,pritel chtel Dominika a ja Mathiase

• Timea je určitě ve slovenským kalendáři - tuším v máji, jmenovala se tak moje spolužačka, každej se jí na to ptal 😉

• Tak je to 3. května, jméno pochází z madarštiny...

• ahojky holky,taky jsem už přemýšlela nad jmény a mě se líbí Jakub a Karolína,Martin a Zoe,Martina a Michael. 🙂

• romana Zoe je pekne aj mne sa paci 🙂
    simicak thea? waw. kde nan prisli....znie zaujimavo 🙂

• Aleně Šeredové a Gianluigimu Buffonovi se v pátek narodil, v Torině (Italia), syn Louis Thomas.

• Poradte nejake pekne chlapcenske meno, ktore by pasovalo ku prizvisku Cortes. Ale malo by to byt nieco take universalne, kedze ja som zo slovenska, priatel spaniel a byvame v UK 😃 .

• Joachim

• Christian

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém