Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • no,rozčiluju,je to tady snad jenom o kladných odpovědích a volně plynoucích vodách?

• Nechte toho! A stejně tak bych mohla říct...že dát u nás dítěti cizí jméno...Skarlet nebo Jessika je taky strašný! A to se to tady tím jenom hemží...protože je to in a originální... hahaha...

• Pomi, vážně radši skončíme. Tohle jsi nepochopila. Tady se nemluví o charakteru člověka nebo o jeho osudu, ale o tom, jaký postoj lidé zaujmou když jeho jméno slyší.
    Nikdo tu nemá nic proti nikomu. 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja bych rekla, ze je to spis trapny 😐

• Asi jo...jsou tu jen cukrové panenky které z úst vypouští milé věta

• mne sa paci Sara Izabella a pre chlapca Damian 😵 😵 😵 😵

can be? 😵

• pomi ty si samoser to je neskutecny 😃

• Víte,holky,nepochopení člověkem není jenom o tom,že on je blbý,tupý apod.,ale že druhá strana to dostatečně neobjasnila,souhlas,skončíme, a jděme na téma tchýně, tam se shodneme 😛

• Zalezi na prijmeni...

• A není Izabella málo české, když teda žijeme v ČR? 😃
    Možná kdybys odjela do Francie.....🙂
    Teď tu všichni budou nesnášet i mě 😃 hurrrááá!

• saruno, moje dcera se jmenuje Mia Isabella a je mi naprosto jedno, co si o tom kdo mysli

• Saru a jaká jména máš vybraná ty?

• ved prave, je jedno kde kto byva a hlavne take meno nema kazda druha 😛

kristi 😵 super vyber a ako ju volas?

• No vidíš...tak jak říkáš, předurčuje ji to k tomu, ...že já si třeba myslím, že si z ní rodiče chtěli udělat někoho zajímavého, vyčnívajícího. To je vše...

• erytrea, volame ji jen Mia 🙂

• Sponzor fóra
  • mam kamaratku s opacnym nazorom- je Irka, jej manzel je Anglican, maju typicke anglicke priezvysko, a ona sa rozhodla dat svojim detom (buducim) typicke irske mena, aby mali aspon kusok Irska v sebe aj 'zvonka' 🙂

sice sa mi tie jej kombinacie zdaju sialene, ale je to jej nazor, a nemyslim, ze buducnost deticiek to nejak ovplyvni

sama mam ruske meno a nikto ma nikdy nemal za Rusku

• Mě se líbí Ema, Emílie(moje prababička), Matyáš....ještě nemám jasno...děti přijdou až za nějaký čas

• No nevim, jak jmeno zaruci to, ze pak clovek nebude delat popelare...
    Izabela i Mia i Damian je hezky...ale kdyby melo prijmeni bejt Chocholousek, tak me to prijde smesny, ale kazdej mame jinej vkus, ze jo...

• saruna:máš IP, ale přece se nebudeme urážet,já bych Miu Izabelu nedala, ale každý má právo na svůj názor, myslím, že i Vašek nebo Eva by měli v zahraničí šanci

• Mně se nelíbí Kordula, ale je to paní Žilkové svobodná volba

• asi proto existuje tolik jmen a tolik nazoru, ze si proste kazdej najde to svy, no 😎

• saruno ono jde o mentalitu v kazde zemi, v cr se na nekoho s cizim jmenem nikdo blbe divat nebude, zatimco v cizine na nekoho s ciste ceskym jmenem ano, tady v anglii dat diteti jmeno Pavel nebo Tonda tak ma smulu, ve Francii je to to stejny v USA taky

• Pomi: Jo Eva a Vašek....jako jména...ale jinak je teda asi přeceňuješ....🙂 že by plná taška od Evy a Vaška prorazila v zahraničí? 😃 Chci to tu jen zlehčit.....hahaha

• Pomi, ja myslim,ze pani Zilkovy je srdecne jedno, ze tobe se to jmeno nelibi, hlavne ze se libi jim, pac je to jejich dcera

• saruna:no,napadlo mě to duo Eva a Vašek, nepřeceňuju, ale v Americe je amerických jmen dostatek, jedna modelka amerického původu se jmenuje Natasha,tedy Nataša, aje velmi žádaná

• Je to o lidech! Jmenuju se Šárka...to nikde na světě nemá obdobu a nikdy jsem neměla problém! Ani ve Francii...naopak!

• kristi:nenapadej,dík

• nevymyslej si, dik

• saruna:to je hezké jméno, i když nečeského původu,ale já s tím nemám problém

• miamia:

prave v anglii je mien nekonecne vela a su naozaj medzinarodne, preco nie i Pavel ci Tonda? Neviem, v ktorom meste zijes, ale, urcite sa tam avaju roznorodejsie mena ako na slovensku ci v cechach

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém