Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • oola...souhlas! Když jsme tada ta Evropa....tak může být Sergej ve Španelsku a Pamela v Rusku...konec! Proč cizí jména u nás jo a v zahraničí naše ne? Jste z těch zápaďáku nějaké po..., ne?

• Takze ti zni krasne Pamela Horakova?
    Tak to gratuluju ke vkusu 😉 😃 😃 😃 😃

• Horáková třeba Ida, Jana, Klára,Terezka,

• Sponzor fóra
  • Holky,hlavně ať máme zdravé potomky,ať už se jmenují jakkoliv 😎

• ne, to byl příklad...já jsem pro to, aby se každej jmenoval jak chce...jen mi přijde směšné nedávat v zahraničí naše jména! Naopak...nevím jak se jmenuje Krista přijímením...takže těžko soudit Miu Isabellu!!!!????

• mozno o 20/30 rokov sa nad tym nikdo v cechach a na slovensku nepozastavi - kolko je americkych poliakov, cechov a slovakov s takymto zmiesanym menom, co sa narodili uz tam- niektori z nich su dokonca znami ci uspesni a meno im v tom nezabranilo (nemyslim zrovna mladu Ivanku Trump 🙂

• oolala:to jsi mi padla do noty,jméno Ivanka je neamerické a jak to krásně zní

• nejsme tady od toho,aby jsme soudily to, jak se jmenuje moje dceera....Horakovi teda nejsme, to bych si nelajskla...nejaky esteticky citeni fakt mam a prsote jsem nechtela jmeno, ktery ma kazda 4 holcicka na pisku

• Me vadi to, ze ti cizinci to jmeno prasej, protoze nevedi jak ho rict a jak uz jsem rekla, je mi u pr... jak se jmenuje, ale kdyz ma nekdo typicky cesky prijmeni a typicky (treba) americky jmeno, tak je to akorat tak smesny

• kristi:jsem ráda, že máš svůj názor.....jméno holčičky sis vybrala ty, gratuluju, ale nemyslím, že by se všechny holčičky na písku jmenovaly Natálky nebo Jessiky

• myslela jsem to tak ze ano to jmeno tam sice byt muze ale to dite pro ne vzdycky bude cizinec i kdyz se tam narodilo a i kdyby jeho otec byl mistni, ziju tu tak vim jak se divaji na cizince a francie je jeste horsi

• ne,ale pulka se jmenuje Nela a druha pulka Rozarka, Ema nebo Stella a Sofie

• Ivana Trump ...supr! Kristi: no vidíš...tak ale nesuď ty, co chtěj dát svým dětem česká jména v zahraničí...to ve Francii taky na písku nebude jen tak nějaká Jarmila...takže stejný důvod jako si uvedla...neobvyklost. A jak se tedy jmenujete příjmením?

• Souhlas Mius...

• a to se máme přizpůsobovat cizině jménama?a budou se na nás koukat jinak?tak my dáme v Německu dítěti echt leder české jméno, naproti nám bydlí Ukrajinec, Švéd a Brazilec, a nikdy jsme neměli problémy s jejich jménama a oni s našima, jinak jsem Natálie a manžel je Pavel, a nesnesli bychom, kdyby mu někdo říkal Paul apodobně

• Sponzor fóra
  • Mio, asi tak..

• jezisi, delejte si to jak chcete, boze muj.....

• Proč nechceš teda napsat jak se jmenujete? To se za to stydíš nebo co?

• kristi:my tě taky nesoudíme, jsme tolerantní, buď taky

• sarunko, ja nikoho neodsoudila, to si me asi pletes, ja od zacatku rikam,at si kdo chce co chce dat, podle sveho uvazeni a ze mu muze totalne u prd...ze se to nekomu libi nebo nelibi, at uz je to v kteremkoliv state

• ahoj co se týče holčičích jmen je to jedno stejně se jednou vdají a bude můžete mít super jména a k tomu příjmení, ale pak si vezme Pamela pana Ocáska a bude. 😉 😃

• miamia: ked sa tam dieta narodi, cudzinec nebude- mozno je to vo Francuzsku zle, v UK urcite nie,

to zase zavisi od rodicov- ak bude zit v londyne na cesko-slovenskej ulici v cesko-slovenskej stvrti a stykat sa s cesko-slovenskymi detmi a nebude hovorit po anglicky- cudzincom sa asi citit bude, (je tam takych dost)

inak sa mi to nezda, taketo predsudky si viem predstavit na SK, nie v UK
    naozaj neviem ako je to vo Francuzsku- mozno je to tam tazke

• Pamela Ocásková zní dobře, aspoň víme, o co jí jde 😉

• 😃 jdu pa!

• no tak tady teda jo .... tady jak nemas francouzsky jmeno nebo ted davaj americky (hrozny, neumej to rikat), tak jsem automaticky za cizince a to at ma treba i tatu odsud...dokonce i na lidi s zidovskym jmenem se koukaj "zezhora" 😦

• oolala 😃 😃 k tomu teda fakt nemam co dodat 😃 😃

• Samozřejmě, že pokud ti jde o to, aby tě brali jako Francouze, tak to ok....musíš být co nejnenápadnější a přizpůsobit se...ale pokud jsem Čech nikdy bych nechtěla být Francouz....

• rubi: to neznie dvakrat dobre ;(

ja poznam vo Fr. len jeden par, a oni maju priezvysko Rico, a tak malej dali aj meno k tomu, - Carmen Rico, znie to akoby bola mala Spanielka, ale je po oboch rodicoch Francuzska 🙂 a myslim, ze je to krasna kombinacia

• A je mi jedno, že mě berou za cizince...když jím jsem!🙂 Ne? Už fakt jdu...takže tu bude klid🙂 pa

• Ja nechci bejt za Francouzku, ale nechci aby moje dito bylo za cizince tady i v CR...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém