Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • saruno ale to dite tady cizinec nebude

• Rubi urcite se ti podari nejaky vhodny jmeno najit 😉
     ja jsem naopak fanousek silenejch jmen se mi libi treba jmeno Castor Jerome 😉

• Muchi, t je velmi zajimava volba 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja bych chtela nejaky neutral....aby ho umela rict i ceska i francouzska rodina...
    Jerome je hezky...Castor jsem nikdy neslysela...odkud to je?

• Rubi a vy budete mit typicky french prijmeni???

• Jedno z nejcastejsich tady Kristi...je to Leroy ( cti L'rua)...

• u nas v unorovkach zije jedna z nas ve Francii v La Baule nebo jak se to tam jmenuje. Ma s francouzem dceru Leu Juliette..to je super si myslim

• Rubi, vcelku obtizne se mi to cte, dala bych k tomu neco hodne jednoduchyho...akorat me nic nenapada

• kristi no je to super 😵 uvidime jestli to nekdy udam 😃 ale snazit se teda budu
    me totiz prijde ze to jmeno muze bejt jakkoli blaznivy ale musi bejt vyjimecny pac kazdej sme prece original a tech jmen a moznejch kombinaci je tolik ze me prijde skoda porad replikovat nejakej zabehanej set jmen 😉

• Muchi,t o je pravda... 🙂 😃

• To jsou hezky jmena...ja chci ale kluka 😃
    Libi se mi Etienne (obdoba Stepana), Florian, Raphaël, Mathieu( cesky Matej)...

• Jan Etien to ma Ester Geslerova jedno z tech svych dvojcat....holcicka je Mia Rosa

• tjo Etien je bomba 😵

• Rubi ... moje teta se jmenuje L'Rhun ... a jeji deti Yves a Marek ... 😵

• Me se toho libi spousta, ale musim se vzdycky zeptat pritele, jestli to tady neni treba stary...protoze jmena jako Robert, Marcel, Didier... mi hezky znej, ale tady to je hrozny jako treba u na Bohous 😃

• Sponzor fóra
  • Bohousek je muj synovec 😉 ... straslivy jmeno... ale kdyz je po tatinkovi, tak se neda nic delat 😬

• takze chcete nejaky spis modernejsi, modni, chic jmeno?

• muchi to je super jmeno, ja bych taky chtela nejaky sileny co nikdo nebude mit ale nejde mi nic vymyslet, nechces mi neco vymyslet ty? 😃 teda na kluka, na holu uz mam ale treba me muchi ukecas 😃

• Spis modernejsi....zadnej Evzen nebo Bohous...ale zase zadnou Jessicu teda nechystam 😃

• mne se libi Phoebe 🙂 a na kluka jsem ted videla nekde Cash, to je husty

• Me se libi Oskar...to je takovy trosku prasteny...

• i Oliver

• Mioune az dojedes do praglu dame flasku a ja ti vymyslim jmena ze ti bude zrak prechazet 😃

• Muchi, nechlastejte, nebo vam to pak nepujde....

• Jasne Mio....Fernet Foreman, to zni krasne 😃

• Oskar je americký,ale taky se mi líbí,my máme tu výhodu nebo nevýhodu,že dítě z děcáku se nějak jmenovat bude,můžeme si ho přejmenovat,ale Pavlu ani Petru bych nechtěloa,tiše závidím těm,které to plánují předem.

• nebo Jack, podle toho co Mia pije

• hlavne aby Mia nepila Zelenou 😃

• A holcicka by mohla bejt Becherovka 😃

• rubi ja chtela aby jmeno i prijmeni zacinalo na stejny pismeno ale to F mi v tom moc nepomohlo teda 😬
    muchi tak plati 😃 to bude m cumet 😃 Gabriela Alexandra i Michaela mi zamitnul a uz me to neba 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém