Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • jinak ta kombinace s gabrielou zní hezky,to zase jo...
    našla jsem teď jméno anabella.taky zajímavé

• no my moc pocizovat nechcem takže mě bude stačit Sára.....
    a co Thia Anna Kalvar? 😃

• Však jo,prpto říkám,že sára je ok🙂stuck_out_tongue:ro holčičku máme mia natali kalvar,ale ten kluk...pusto prázdno😞

• Sponzor fóra
  • denisska: to je nádherný jméno pro holčičku!!!!! s klukem neporadím, též mám pusto 🙂

• Alessandro kalvar

• to jsem ráda,že se líbí,mě teda strašně!!!!!!!a teda se chválím,.jak jsem si ho vybrala a i miláčkovi se líbí🙂

• a co Damian?

• nooo.lucenek,to by šlo,dokonce jsem jednoho znala🙂a co třeba niko,nebo nico?a druhé třeba andré?já nevíím 😉

• kristi:od damiana má být prý odvozena Mia

• aha, no vidis, to me nenapadlo....klucicich hezkych je zalostne malo....tak jeste Denis, Eric

• denis a proč takové jména ?jakože vyložené úplně pocizené? jen se ptám 😉

• to je fakt,říkám úplně to samé,v jakém koliv kalendáři.denis asi ne,já jsem denisa a k denis mě teda hned něco napadá,co děti určitě rádi použijou 😃 ,a erica znám takykamarád,krásný kluk,taťku má z madagaskaru,tak je mulat 😉

• lucenek:no napadá tě hezké české a neokoukané?

• Oliver, Nathan, Max

• jo ten eric,z madagaskaru,ten bude mít teda krásné dětiiii,tmavé,plné rty,čokoládové oči,výrazný a nepřehlednutelný typ 😉

• Sponzor fóra
  • no vidis, tak kdzy je nositel prijemnej, tak to doma nadhod 🙂

• kristi nad maxem jsem taky uvažovala,je to docela krátké,tak by to chtělo ještě k tomu něco🙂

• tak dej Maxim, to uz tak kratky neni....

• nositel je i hezký a miláček ho zná,dělali jsme spolu přehlídky a plave závodně,šikulka🙂

• to mi už nějak moc nesedí,ten maxík je hezčí,ikdyž je to jak na štěňátko 😉

• my jsme chteli Alexe, a mame Miu....no, jeste se mi libi RObert, Norbert, Albert a tyhlety....

• robertek🙂norbertek taky,albert s tebou mě baví svět 😃 😃 😃 😃

• lucenek:kdy bude mimi? 😉

• no jmen je spousta jen si vybrat já to beru tak že jsem češi tak budem mít české jméno jiné variaty u nás nechcem, mimi bude v červenci

• denisska: Zlatica, Xenia, Vivien, Vilma, Violet, Vesna, Valerie, Vanda, Timea, Telma, Tatiana, Tamara, Stefania, Charlotta, Stella, Selena, Selma, Saskia, Samantha, Samuela, Sabrina, Rosita, Rosalie, Roxana, Robyn, Rita, Rachel, Radana, Patricie, Odetta, Naomi, Noemi, Nora, Nina, Nikita, Niobé, Milena, Medea, Melanie, Melinda, Marta, Matilda, Marina, Marianna, Marika, ............

• jeste mi prijde ze hodne dobry jmeno je Kajetan 😵

• lucenecek: taky budu Hořínková, takže mě docela zajímá co vyberete🙂 My máme jasno v Tomáši Benediktu Hořínkovi a Magdaléně Hořínkové.... 🙂

• Robyn na holku se mi libi 🙂

• Much 😃 😃 😃 😃

• sasha:nikitu má moje setřenka🙂
    jinak gotta nesnáším ,ale jméno charlotte ella se mi líbí🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém