Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

9. jún 201511692
  • Dnes slaví jmeníny:
    Ruth: Biblické jméno hebrejského původu (reuth) a nejasného významu, nejčastěji se vykládá jako "přítelkyně" - Rúty, Rutka, Rutuška.
    Matilda: Německého původu {ze staroněmeckého ma(c)htilt}, znamená "silná v boji, mocná bojovnice" - Matty, Tilda, Matilka, Matild.

• Ahoj všem, my se o mimi teprve začnem snažit, až se přestěhujeme 😎 neboli tak za měsíc 😃 ale víme že chlapeček bude Pepík po miláčkovi a jeho tátovi 🙂

• moje dieťatko sa volá Matúško. Ale pre dievčatko by som volila asi Dianu alebo Samanthu? 😉

• Sponzor fóra
  • diana je zajímavé,jen jako zdrobnělina diuška je hrozná.-)a smantha hako sam je hezká🙂Matúško,jako matyáš?

• samanthu?? to jméno mi připomíná horor Kruh.....hrála tam mrtvá holčička (fakt ošklivá) a jmenovala se Samantha!!:o))) 😛 😬

• safovaverca

to nebola Samantha, ale Samara 😉

• elanor: no tak vidíš:o) ale i tak mi ji připomíná:o)))) 😬 😃

• Ahojky moje deti se jmenujou - Emma a O minutu mladsi je Alex,jsem s jmenama spokojena,protoze maji mnoho podob,i deti uz na sebe volaji.(Emmi,Emminko,Emmicko,Empulko,Emmko,Emmino,Alex na ni vola Eji,Beji,Bebi)
    (Alexi,Aleku,Ajiku,Ajo,Alonzo 😃 ,Saso,Sasiku,Sasulko,Saseno,Emmi na neho vola Ajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! papapa

• znamym se minuly tyden narodila holcicka a dali ji jmeno Doubrava... no nevim, ale myslim ze jim za to nepodekuje 😬

• Přítel si tvrdě stojí na Zdeňkovi - ta chlapská hrdost je strašná - bude už čtvrtej v řadě (být na mě, tak by mě něco tak strašnýho ani nenapadlo 🙂)... A přitom si přítel pořád stěžuje, když mu rodiče otevřou poštu 😃...
    A tak jsem si řekla, když má trpět kluk, tak holčička bude zase po mamince Evička, i když to jméno jsem dřív nenáviděla 🙂... (To bude pro změnu třetí v řadě...)

• myjsme dali jméno Jakub Jan a příjmění má Král

• ripik: A není Doubravka? To byla princezna, jedna z velkých žen přemyslovské dynastie. 😉 My budeme mít jednou Anežku, taky super baba, na tu dobu.
    marselina: to je jako Jakub Jan Ryba, moc pěkná kombinace.
    Mému bratranci se narodila minulý týden dcera a jmenuje se Kateřina Zoe.

• Ahoj, já mám malou Alexandru, jméno sme vybrali universální pro kluka i pro holčičku, ještě dříve než sme věděli, že nějaká bude. 🙂
    Nelíbí se mi, tak jako jiným z vás, jak se dávají jména dle hlavních postav ze seriálů, filmů atd... Chudák mimi..😞😞
    Četla jsem článek, že maminka si stála tak moc za svým, že se její synové jmenovali Vinettou a Old Shaterhand, a příjmením Chlupatí 😃 😃 😃 😃
    Chudáci...

• Řecká dívčí jména - co si myslíte?
    Afrodita, Agáta, Aglaja, Alexandra, Alexia, Anastasia, Anděla, Angelina, Andromeda, Andrea, Anežka, Agnes, Apolena, Apolonia, Areta, Ariana, Ariadné, Artemis, Atalanta, Athena, Barbara, Berenika, Daphne, Damaris, Danaé, Delia, Demetria, Doris, Dorotea, Elektra, Esmeralda, Philomena, Helena, Irena, Iris, Jolana, Jiřina, Iolanthé, Kalypso, Karin, Katarina, Kleopatra, Kristina, Lara, Leda, Leukothea, Leokadia, Leona, Leonie, Leontina, Lydia, Melanie, Medea, Melissa, Nikita, Nikoleta, Niobé, Ophelia, Olympia, Pamela, Palmira, Penelopa, Selena, Sophia, Stefanie, Thais, Thea, Tekla, Theodora, Teresia, Xenia, Zenobia, Zoe

• alexandra je tak ohrané meno 😒
    andromeda- to je také nejaké cudné,
    daphne a sophia je velmi zlaté...
    delia a lydia taktiez ohrané, aspon v RO, tam je kazdý delia... demetria, mi pripomína dimitria, tak to radsej nie!
    elec(k)tra- to meno má peknú "nosicku".
    karin, katarina, kristina lara, leonie(a), melanie, stefanie- velmi známe a otukané mená.... 😒
    aaaahhh tá zoe- tak to meno komolia, ze: zoey, zoy, zoe.....to je tiez 90-te roky In.meno!! 😬
    helena je na sk-ku zasa rozsírené meno, ale k peknej tváricke urcite to meno pasovat bude!

• Sponzor fóra
  • krupinka01:
    mne sa páci, ked alex hovoria "sasa/ska! 😉

• krupinka01
     a to si este nepocula tie rómske mená, ako napr: pamela, kevin, shakira 😃

• to vejik:
    emma je krásne meno!! ale nezdrobnuj ho, lebo ho spatís..... 😉 a miminko zostane aj tak tvojím "naj- zlatíckom", aj bez tej zdrobneniny!!??????

• ahmon.. slyšela sem už i o Esmeraldě... atd.. podle těch seriálových hvězdiček... 🙂

Alexander právě moc neznám, tady sem to právě tak moc neslyšela, tak sme to dali, ale jak říkáš, nejhezčí je říkat ji Saša..🙂

• krupinka01:
    hej 😃 a pokemóna asi este nepoznajú, ale ja sa nechám prekvapit... 😬

• ahmon.. kdo je alex? ty nebo manžel, nebo to je příjmení? máš to v albu

• manzel, ja som slávka 😃

• Dnes slaví jmeniny:
    Světlana: Slovanského původu, znamená "světlá" - Světla, Lana, Světlanka
    Víťazoslav: Novější československé jméno slovanského původu, náhrada za staršího Vitoslava, to znamená "slavný sídlem, mocí". Dnešní Vítězslav ovšem znamená "slavý vítěz" - Vítek, Víťa, Slávek, Slavo.

• Sasha je na mně moc ruské jméno 😞 🙂 - radši bych Alexandře říkala Alex, Alexa, Alexia, Lexa, Lexy.

• mne se Saša taky nelibi, Alex a Lexy jsou super

• aj mne sa páči Alex, dala som take meno psovi kedysi 🙂

• ahojte poradte mi.ake meno dat k priezvisku Ramirez - Rossi ?

• Elena (varianty k tomu Ela, Ella, Elen, Ellen), Laura, Linda, Dominika
    Erik, Patrik, Dominik
     🙂

• Sofie by se mi k tomu libila

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém